|
Долар продають вже по 8.33 грн на Міжбанку |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 14 січ, 2014 14:11
Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими. Шнурки тільки допрасую і побіжу.
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 січ, 2014 14:51
Webracer написав:Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими. Шнурки тільки допрасую і побіжу.
Скажете, що я за Вами 
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 січ, 2014 20:17
Webracer написав:Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими. Шнурки тільки допрасую і побіжу.
ага, с такими же настроениями не покупали по 8.13, потом по 8.17, 8.21, 8.24
-
Sean
-
-
- Повідомлень: 2278
- З нами з: 09.02.13
- Подякував: 334 раз.
- Подякували: 251 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 січ, 2014 20:50
Bestal_N написав: Schmit написав:До сколько должно упасть, чтобы пересичный запаниковал?
Думаю, більш важлива швидкість падіння. Якщо в найближчі 2 тижні продовжиться впевнене падіння до 8,5-8,7, то далі вже піде лавина. Надіюсь, НБУ зможе (захоче)зафіксувати курс 8,33, навіть трохи понизити, щоб привчити пересічного до чергової "стабільності". А через тиждень-другий можна добавити ще пару копійок.
тю, изъятием ликвидности можно получить 8.0 за неделю, даже ЗВР палить не надо
-
йцукен
-
-
- Повідомлень: 6805
- З нами з: 23.08.13
- Подякував: 219 раз.
- Подякували: 390 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 січ, 2014 21:09
Совки ж вони дуже обмежені люди, вони й совок свій смердючий розвалили й тут все "покращують". І єжу видно, шо за час "покращення" грошова маса зросла на 54,8% - надрукували нічим не забезпечіні +270 млрд. грн. Сформувавши пробоїну в торговому балансі на третину держбюджету. Ми ж не США нікому наша мукулатура крім нас - непотрібна. Піраміда була на межі, тому знадобився лох, щоб українець міг спокійно "переховати сало". На вічно жируюючому Заході- лоха не знайшлось. Тепер на виборах 2015 нам потрібен президент, що пошле цього лоха який "загрався в солдатики" куди подалі. А 8,2 чи 8,8 при дохідності піраміди в 25% не надто важливо. Головне вчасно вискочити, хтось важає себе сильно вумним і думає вискочити на вершині, хтось навпаки обережний грає наперед.
-
ROMARIO
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 10:00
Pensioner написав:Повторяется Белорусский сценарий---обесценивание гривны на 60процентов!
Вообще-то в белораше местные тугрики обесценились почти в три раза - о каких 60 процентах речь? 60 процентов - это украинский сценарий варианта 2008 - но в такой мягкой форме это уже врядли повторится. Думаю бацькин сценарий в наших условиях выглядит более реальным. Только вот когда время Ч - кто ж его знает.
-
Парень со свирелью
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1887
- З нами з: 07.09.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 431 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 січ, 2014 10:06
Парень со свирелью написав: Pensioner написав:Повторяется Белорусский сценарий---обесценивание гривны на 60процентов!
Вообще-то в белораше местные тугрики обесценились почти в три раза - о каких 60 процентах речь? 60 процентов - это украинский сценарий варианта 2008 - но в такой мягкой форме это уже врядли повторится. Думаю бацькин сценарий в наших условиях выглядит более реальным. Только вот когда время Ч - кто ж его знает.
а на сколько зайчик обесценился в 2008?
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
539 |
|
|
|
4 |
1971 |
|
|
|
1 |
2708 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|