Долар продають вже по 8.33 грн на Міжбанку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Вів 14 січ, 2014 14:11

Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими.
Шнурки тільки допрасую і побіжу.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 січ, 2014 14:51

  Webracer написав:Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими.
Шнурки тільки допрасую і побіжу.


Скажете, що я за Вами :lol:
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 січ, 2014 20:17

Re: Долар продають вже по 8.33 грн на Міжбанку

  Webracer написав:Все пропало! Треба бігти купувати бакси, бо там вже черги за зеленими.
Шнурки тільки допрасую і побіжу.

ага, с такими же настроениями не покупали по 8.13, потом по 8.17, 8.21, 8.24
Sean
 
Повідомлень: 2278
З нами з: 09.02.13
Подякував: 334 раз.
Подякували: 251 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 січ, 2014 20:50

  Bestal_N написав:
  Schmit написав:До сколько должно упасть, чтобы пересичный запаниковал?


Думаю, більш важлива швидкість падіння. Якщо в найближчі 2 тижні продовжиться впевнене падіння до 8,5-8,7, то далі вже піде лавина. Надіюсь, НБУ зможе (захоче)зафіксувати курс 8,33, навіть трохи понизити, щоб привчити пересічного до чергової "стабільності". А через тиждень-другий можна добавити ще пару копійок.

тю, изъятием ликвидности можно получить 8.0 за неделю, даже ЗВР палить не надо
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 січ, 2014 21:09

Совки ж вони дуже обмежені люди, вони й совок свій смердючий розвалили й тут все "покращують". І єжу видно, шо за час "покращення" грошова маса зросла на 54,8% - надрукували нічим не забезпечіні +270 млрд. грн. Сформувавши пробоїну в торговому балансі на третину держбюджету. Ми ж не США нікому наша мукулатура крім нас - непотрібна. Піраміда була на межі, тому знадобився лох, щоб українець міг спокійно "переховати сало". На вічно жируюючому Заході- лоха не знайшлось. Тепер на виборах 2015 нам потрібен президент, що пошле цього лоха який "загрався в солдатики" куди подалі.
А 8,2 чи 8,8 при дохідності піраміди в 25% не надто важливо. Головне вчасно вискочити, хтось важає себе сильно вумним і думає вискочити на вершині, хтось навпаки обережний грає наперед.
ROMARIO
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 10:00

  Pensioner написав:Повторяется Белорусский сценарий---обесценивание гривны на 60процентов!


Вообще-то в белораше местные тугрики обесценились почти в три раза - о каких 60 процентах речь? 60 процентов - это украинский сценарий варианта 2008 - но в такой мягкой форме это уже врядли повторится. Думаю бацькин сценарий в наших условиях выглядит более реальным. Только вот когда время Ч - кто ж его знает.
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 10:06

  Парень со свирелью написав:
  Pensioner написав:Повторяется Белорусский сценарий---обесценивание гривны на 60процентов!


Вообще-то в белораше местные тугрики обесценились почти в три раза - о каких 60 процентах речь? 60 процентов - это украинский сценарий варианта 2008 - но в такой мягкой форме это уже врядли повторится. Думаю бацькин сценарий в наших условиях выглядит более реальным. Только вот когда время Ч - кто ж его знает.


а на сколько зайчик обесценился в 2008?
unrokan_pff
 
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 549
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
4 1977
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 2733
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама