|
|
Что же так грустно все в стране.
Не ужели так сложно четко по пунктам перечислить что и как нарушили при сегодняшнем голосовании. Со стороны не понятно что они формально нарушили, кроме того что возможно кто-то голосовал чужими карточками. Было так много обещаний заблокировать работу Верховного Совета, что теперь это выглядит как истерика неудачников.
по пунктам: ВІДТЕПЕР МИ ЖИВЕМО В БАНДИТСЬКІЙ ДЕРЖАВІ, ДЕ НЕМА Й МОВИ ПРО ЯКІСЬ ПРАВА ТА СВОБОДИ. Знайомтеся з новаціями, прийняття яких банда сфальшувала сьогодні під куполом (в усіх читаннях одразу підняттям рук і називанням "зі стелі" цифри голосів): 1. За рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки. 2. За діяльність інформагентства без держ.реєстрації - конфіскація техніки і продукції + великий штраф. 3. Порушення порядку мирних зібрань - до 10 діб. 4. Участь у мирних зібраннях у касці, форменому одязі, з вогнем - до 10 діб. 5. Встановлення наметів, сцени чи навіть звуку(!) без дозволу(!) міліції(!) - до 15 діб. 6. Неповага до суду - 15 діб 7. Невиконання вимог про обмеження доступу до інтернету - штраф 6800 грн. 8. Невиконання "законних вимог" СБУшників - штраф понад 2 тис. грн. 9. Протокол про адмін. правопорушення можна вже не вручати особі, яку вважають порушником (достатньо т.зв. "свідків"). 10. Підтвердження вручення повістки особі тепер не лише її підпис, а "будь-які інші дані" (!) 11. Блокування доступу до житла (цілком нова кримінальна норма) - 6 РОКІВ. 12. Наклеп (Повернуто до Кримінального Кодексу!!!!) - 2 РОКИ. 13. Поширення екстремістських матеріалів (!!!!) - 3 РОКИ. 14. "групове порушення громадського порядку" - 2 РОКИ 15. МАСОВІ ЗАВОРУШЕННЯ - 10 і навіть 15 РОКІВ (!) - будь-якого учасника Майдану можна садити за цією статтею, не кажучи вже про інші статті (!). 16. Збирання інформації про беркутівців, суддів та інших подібних персонажів - 3 РОКИ. 17. Погроза міліціонеру чи подібним персонажам - 7 РОКІВ. 18. збирання інформації про суддю - 2 РОКИ 19. НДО, які отримують кошти з-за кордону - тепер "іноземні агенти", мають платити податок на "прибуток" і офіційно називатися "іноземними агентами". 20. НДО не можуть здійснювати "екстремістську діяльність". 21. Церкви не можуть здійснювати "екстремістську діяльність" 22. Держава може прийняти рішення про ЗАБОРОНУ ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ 23. Громадське об'єднання вважається таким, що бере участь у політичній діяльності, якщо воно прагне впливати на рішення органів влади (тоді на таку діяльність і її фінансування треба просити завчасного дозволу держави). 24. Людину можуть засудити (у т.ч. до багатьох років тюрми) ЗАОЧНО, тобто у її відсутність на суді. 25. До відповідальність за порушення правил дорожнього руху тепер можна замість водія притягнути власники авто, якщо порушення зафіксовано автоматичним засобом. 26. Народного депутата можуть позбавити недоторканності і дати згоду на його арешт без розгляду профільним комітетом - одразу на пленарному засіданні ВР. 27. "Беркут" та посадовці, які вчинили злочини проти активістів майдану, звільняються від покарання. Цей перелік не повний, але й цього достатньо, щоб зрозуміти - В УКРАЇНІ ВСТАНОВЛЕНО ДИКТАТУРУ. ЦЕ - РЕАЛЬНЕ ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ. Це - не перебільшення. Максимальний ПЕРЕПОСТ, будь ласка. Re: Тягнибок: в Україні відбувся конституційний переворот
В принципе, с таким подходом, рыгодепутатам можно и на работу не ездить. По скайпу руку поднял, потом курьерской службой подпись отослал. Красота! Согласование в комитетах, рассмотрение поправок, три отдельных чтения - это все вчерашний век! Бац и готово, ситуация не терпит
Возьмем самое простое под номером 1.
"За рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки". Кто и как ЭТО будет отслеживать? Начиная с мая месяца и до сентября-октября от Запорожья до Мелитополя - одна сплошная колонна автомобилей, половина из которых - российские. Да что ж тут непонятного? Посмотрите как "привлекались к ответственности" активисты автомайдана. Остановят вас где-нибудь на Цюрупинском посту, и скажут, что ваше авто в розыске в системе "Рубеж" и подлежит конфискации за движение в колонне без разрешения под Броварами (где ваш автомобиль, возможно, и не был никогда). А потом выяснится, что протокол составлен на основании рапорта дежурного инспектора ГАИ и передан в суд, на рассмотрение дела вы не явились, хотя были "належним чином повідомлені", поэтому решение было принято заочно. Понятно, что подобные меры планируются не для всех, а для тех, кто своими законными действиями вызывает у представителей власти попоболь. Янукофилы могут успокаивать себя тем, что они в демонстрациях не участвуют, с начальством не ссорятся, и от гаишников тихо и мирно откупаются, поэтому им такое не грозит. Однако, повод, рано или поздно, найдётся: хотя бы банальное "державі потрібні гроші", план по нарушениям, или даже простая техническая ошибка. В последнем случае вы всё равно попали, т.к. когда ничего нельзя доказать и никого нельзя привлечь к ответственности, им нет никакого резона что-то там изменять-отменять - плати бабки давай молча, а то ещё за клевету сядешь.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||