Рада заборонила колони більше 5 авто і збирання даних про суддів - за порушення буде суворе покарання
Дивися повний текст Рада заборонила колони більше 5 авто і збирання даних про суддів - за порушення буде суворе покарання.
|
|
Рада заборонила колони більше 5 авто і збирання даних про суПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Рада заборонила колони більше 5 авто і збирання даних про суддів - за порушення буде суворе покарання. В чому парадокс: закон про амністію неможливо виниконати, отже давайте мислити: внесли зміни про штраф у разі проїзду колоною більше 5 осіб без дозволу ДАІ -що таке колона: це організована група яка рухаэться в одному нвпряму з постійно ввікненому ближньому світлі і з розпізнаіальним знакос КОЛОНА що встановлюэться на кожному транспортному звсобі. Отже дану норму неможливо застосувати до аітомвйданівців, принаймі можна оскаржувати в суді
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||