|
ПР: "закони 16 січня" прийняті із запізненням |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 21 січ, 2014 08:56
Пропонуємо до обговорення: Співавтор одного із законів, прийнятих ВР 16 січня, вважає, що ці закони були прийняті із запізненням
Дивися повний текст ПР: "закони 16 січня" прийняті із запізненням.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101004
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 08:56
Ой... Тикай,дядя вова, тикай. Пока не поздно...
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 09:06
Когда же они все повыздыхают из ПР?  Доиграются до того, что в ближайшем времени за наличие партбилета ПР будут просто стрелять. P.S. А если посчитать кол-во ментов, прокуроров, судей, титушек, то станет просто страшно. Не меньше полумиллона ур**, которые люто ненавидят эту страну. 
-
Доктор Хлус
-
-
- Повідомлень: 484
- З нами з: 07.06.13
- Подякував: 46 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 09:29
Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.
Каким образом тогда Вы заклеймили В.Запорожца? Или по каким причинам после событий во Врадиевке не сотоялся отлов "озверелых животных в погонах"? Много лет творящих бесчинства. Искусство общения должно ставить требования и иметь возможность дать ответ на поставленные вопросы.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 09:37
Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.
Давайте не будем сравнивать Украину и ЕС! Там нет ТАКИХ законов и ТАКОЙ "власти"! Вы лучше верхушку ПР поучите, что Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, этим товарищам плевать на законы...
-
Anaksogor
-
-
- Повідомлень: 488
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 359 раз.
- Подякували: 189 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 10:09
Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.
У вас дуже правильна перша половина повідомлення. Дехто при владі забув про принципи державності - саме тому різко набирають популярності всякі радикали "Правого сектора". Вони виявилися єдині здатні, щось протиставити владі. Влада зробила вигляд, що опозиції не існує, опозиція показала свою нездатність вирішувати питання. Не через те що опозиція погана, а через те, що її методи (в межах закону) не діють, тож підтримку отримали зовсім інші сили, яких важко ігнорувати.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 10:23
Продажная падла меньше 10 лет назад называл Чивокуню зеком и восхвалял Майдан и Ющенко, а теперь продался прастам за бабки, ссыт что народ может вспомнить про предателя и порвать гниду.
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 11:39
Двуликость хуже любого преступления...
-
Украинец
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1538 |
|
|
|
6 |
4245 |
Нед 26 січ, 2014 22:19 Kieva
|
|
|
36 |
9266 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|