ПР: "закони 16 січня" прийняті із запізненням

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 08:56

ПР: "закони 16 січня" прийняті із запізненням

Пропонуємо до обговорення:
Співавтор одного із законів, прийнятих ВР 16 січня, вважає, що ці закони були прийняті із запізненням

Дивися повний текст ПР: "закони 16 січня" прийняті із запізненням.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 08:56

Ой... Тикай,дядя вова, тикай. Пока не поздно...
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 09:06

Когда же они все повыздыхают из ПР? :evil: Доиграются до того, что в ближайшем времени за наличие партбилета ПР будут просто стрелять.

P.S. А если посчитать кол-во ментов, прокуроров, судей, титушек, то станет просто страшно. Не меньше полумиллона ур**, которые люто ненавидят эту страну. :(
Доктор Хлус
Аватар користувача
 
Повідомлень: 484
З нами з: 07.06.13
Подякував: 46 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 09:29

  Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.

Каким образом тогда Вы заклеймили В.Запорожца?
Или по каким причинам после событий во Врадиевке не сотоялся отлов "озверелых животных в погонах"? Много лет творящих бесчинства.
Искусство общения должно ставить требования и иметь возможность дать ответ на поставленные вопросы.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 09:37

  Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.


Давайте не будем сравнивать Украину и ЕС! Там нет ТАКИХ законов и ТАКОЙ "власти"!
Вы лучше верхушку ПР поучите, что Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, этим товарищам плевать на законы...
Anaksogor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 488
З нами з: 04.10.13
Подякував: 359 раз.
Подякували: 189 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 10:09

  Myth написав:Законы в государстве быть должны и их соблюдать обязаны все, иначе это будет базар где любой дурак умеющий махать битой будет рассказывать как всем жить. Учите принцип государственности и жизни в обществе, где должен быть четкий порядок иначе это анархия, и всякие радиКАЛы из "Правого сектора" не должны выпячивать только свои "узкоплёночные" интересы. В том же ЕС во Франции таких всегда ставят на место.

У вас дуже правильна перша половина повідомлення. Дехто при владі забув про принципи державності - саме тому різко набирають популярності всякі радикали "Правого сектора". Вони виявилися єдині здатні, щось протиставити владі. Влада зробила вигляд, що опозиції не існує, опозиція показала свою нездатність вирішувати питання. Не через те що опозиція погана, а через те, що її методи (в межах закону) не діють, тож підтримку отримали зовсім інші сили, яких важко ігнорувати.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 10:23

Продажная падла меньше 10 лет назад называл Чивокуню зеком и восхвалял Майдан и Ющенко, а теперь продался прастам за бабки, ссыт что народ может вспомнить про предателя и порвать гниду.
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2014 11:39

Двуликость хуже любого преступления...
Украинец
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1538
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 лип, 2017 11:55
tyson20072007
6 4245
Переглянути останнє повідомлення
Нед 26 січ, 2014 22:19
Kieva
36 9266
Переглянути останнє повідомлення
Сер 22 січ, 2014 13:27
svd_shi
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама