|
Новим прем'єр-міністром може стати чиновник на літеру "А" - |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 25 січ, 2014 09:41
Пропонуємо до обговорення: Замість Азарова крісло прем'єра може зайняти Арбузов
Дивися повний текст Новим прем'єр-міністром може стати чиновник на літеру "А" - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 09:41
Конечно с одной стороны если посмотреть то получится "шило на мыло поменять". А с другой стороны, дабы успокоить оппозиционеров, так называемых, это выход. Ведь к нему Янук расположен нормально, он ведь в свое время денежки "правильно" распределял в НБУ.
-
mvm
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 10:33
"Хер на хер менять,только время терять". На главной курс 8,60 за енота.Кто-то знает,это правда???
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 10:47
alex-odessa написав:"Хер на хер менять,только время терять". На главной курс 8,60 за енота.Кто-то знает,это правда???
Упс, я ведь столько времени смотрел на его фото, напряженно размышляя кого он мне напоминает, точно, этого славного пушистика, один в один.
-
eglo-odessa
-
-
- Повідомлень: 1476
- З нами з: 23.11.12
- Подякував: 252 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 11:31
Да, уж, уступки... Еще Медведчука бы назначил.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23468
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 25 січ, 2014 11:41
Медведчук???? на*** міняти дауна на путінську шлюшку? Буде ще більший майдан
-
apyvovar
-
-
- Повідомлень: 119
- З нами з: 24.04.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 12:14
на букву А ..... помоему вы ошиблись он на букву М ....ак !!!!
-
fuKoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 13:01
barantsov написав:Если Янукович думает, что сдаст Азарова и этим все кончиться, то он полный идиот. Президент должен быть решительным, самостоятельно принимать решительным и честным. Заигрывание с оппозицией и привело к Такому положению вещей. Сдав милицию, он потерял все. Какой идиотизм.
А кого он сдал? Гебята, я - не в куГсе
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 16:05
шило на мыло
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 січ, 2014 17:21
А уж как оппозиционная троица "перемоге" обрадуется... Замена могла быть логичной до первой крови, а сейчас поздно- нужны конкретные дела на виновных в нарушении конституционных прав граждан.
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
2054 |
|
|
|
1 |
697 |
|
|
|
2 |
1187 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|