Нова торгова війна з Росією майже почалася - на митниці РФ в

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 13:55

  Exie написав:
  zzzzzz написав:Ну что, все любителям Евроинтеграции, посмотрим что-же заявит ЕС...или будут опять молчать как и в августе,впрочем именно это я и ожидаю.
Будут опять мямлить как и раньше. :lol:

А что они ещё могут сделать? Допустить нашу продукцию на свой рынок? То есть, выгнать собственных фермеров/металлургов на мороз, на это они понятное дело не пойдут. К сожалению, несмотря на все происки москалей, поставлять к ним по-прежнему проще и выгоднее, чем в ЕС.

Вот только евроинтеграторы,этого в упор не хотят понимать.
Или они думают что работающие на экспорториентированных на Россию люди, будут на завтрак обед и ужин,кушать европейские ценности,и свободолюбие и западную демократию? :lol:
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 15:32

А євроінтегратори ставлять під питання доцільність співпраці з РФ? Ви це почули з російських зомбоящиків? Питання "або РФ, або ЄС" ставлять саме російські шовіністи, а євроінтегратори - "і РФ, і ЄС".

Було би добре поставити русо-шові в ті ж умови, які вони намагаються диктувати Україні. Наприклад, Європі зменшувати закупку російського газу. Цілком можливо, про це була мова на саміті Росія - ЄС.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 10:46

Re: Нова торгова війна з Росією майже почалася - на митниці

  concrete написав:ну а путинг не мямлит - чиста конкретно сказал - все будет карашо... в случае продолжения сближения Украины и РФ
Так он же канкретна сказал, что хорошо будит у них. Украине он ничего хорошего не обещал. Поэтому, кто желает, конечно может делать Путину "хорошо", но самим им от этого удовольствия скорее всего получить не удастся, даже если расслабятся.
Bukka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1831
З нами з: 01.11.08
Подякував: 88 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 984
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 19:35
moveton
2 1277
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 чер, 2026 23:14
belaev399990
1 488
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама