|
Нова торгова війна з Росією майже почалася - на митниці РФ в |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 29 січ, 2014 13:55
Exie написав: zzzzzz написав:Ну что, все любителям Евроинтеграции, посмотрим что-же заявит ЕС...или будут опять молчать как и в августе,впрочем именно это я и ожидаю. Будут опять мямлить как и раньше. 
А что они ещё могут сделать? Допустить нашу продукцию на свой рынок? То есть, выгнать собственных фермеров/металлургов на мороз, на это они понятное дело не пойдут. К сожалению, несмотря на все происки москалей, поставлять к ним по-прежнему проще и выгоднее, чем в ЕС.
Вот только евроинтеграторы,этого в упор не хотят понимать. Или они думают что работающие на экспорториентированных на Россию люди, будут на завтрак обед и ужин,кушать европейские ценности,и свободолюбие и западную демократию? 
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Сер 29 січ, 2014 15:32
А євроінтегратори ставлять під питання доцільність співпраці з РФ? Ви це почули з російських зомбоящиків? Питання "або РФ, або ЄС" ставлять саме російські шовіністи, а євроінтегратори - "і РФ, і ЄС".
Було би добре поставити русо-шові в ті ж умови, які вони намагаються диктувати Україні. Наприклад, Європі зменшувати закупку російського газу. Цілком можливо, про це була мова на саміті Росія - ЄС.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 10:46
concrete написав:ну а путинг не мямлит - чиста конкретно сказал - все будет карашо... в случае продолжения сближения Украины и РФ
Так он же канкретна сказал, что хорошо будит у них. Украине он ничего хорошего не обещал. Поэтому, кто желает, конечно может делать Путину "хорошо", но самим им от этого удовольствия скорее всего получить не удастся, даже если расслабятся.
-
Bukka
-
-
- Повідомлень: 1831
- З нами з: 01.11.08
- Подякував: 88 раз.
- Подякували: 418 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
5 |
984 |
|
|
|
2 |
1277 |
|
|
|
1 |
488 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|