Програма пошуку житла, яка економить час у 10 раз!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2015 20:10

  вадик написав:Ну, а то,что человек решил показать ролик на ютубе, вместо ссылки на саму демо-версию - я его понимаю - в моей области техники есть много хитрозадых заказчиков, просят разработать какое-нибудь нестандартное устройство и вместо реального заказа просто пытаются вытянуть технические тонкости и детали,чтобы потом тупо заказать в другом месте за копейки, как уже ,типо, свою готовую идею.
1 Хочете вірте ,хочете не вірте , але я на основі роликів з ютуба за 500 баксів замовлю і отримаю працездатний прототип програми , який можливо буде використовувати не ті самі алгоритми що у оригіналу , але результати на виході будуть тими самими.
2 Виходячи з пункту1 , Ви повинні розуміти , що спроба заховати демку це просто або страх втрвтити максимум 500 доларів або повна відсутність працездатної програми.
3 На сайті задекларована можливість заплативши 2-3 грн отримати результати по 1-10 запитам.
Що заважає мені , скинувши 50-100 грн отримати можливість місяць тестувати програму( задавши 100-300 спеціально сформованих запитів за цей місяць) ? І при правильному підході ( як то свідоме закидання певної інформації на різні ресурси ) - отримати результати опрацювання цієї інформації задекларованою програмою.

Звідси висновок
Або людина дає вільний доступ до демки ( програма з обмеженим функціоналом по часу використання ) або тихо зникає з ринку навіть на ньому і не зявившись в реалі.
Інших варіантів де пропонується купівля кота в мішку ( навіть за мінімальних 50 грн) я не бачу.

Пс
Завтра я для друзів буду шукати подобову оренду одно-двох кімнатної у Львові прицентральній частині з 16-00 пятниці по 21-00 неділі
Я звичайно звернусь до знайомих рієлторів
Мені цікаво чи апельсин зможе ( маючи алгоритм отримання 70% ринку оренди житла) ефективніше відпрацювати.
Тому якщо апельсин хоче він може зголоситись і ми зустрінемось - а далі як карта ляже , може він дійсно має реальну ідею.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2015 21:17

  budivelnik написав:Пс
Завтра я для друзів буду шукати подобову оренду одно-двох кімнатної у Львові прицентральній частині з 16-00 пятниці по 21-00 неділі
Я звичайно звернусь до знайомих рієлторів
Мені цікаво чи апельсин зможе ( маючи алгоритм отримання 70% ринку оренди житла) ефективніше відпрацювати.
Тому якщо апельсин хоче він може зголоситись і ми зустрінемось - а далі як карта ляже , може він дійсно має реальну ідею.


будiвельнику, а ви пробували користуватись http://m2bomber.com ?
baraka
 
Повідомлень: 5418
З нами з: 09.10.12
Подякував: 887 раз.
Подякували: 862 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2015 21:19

baraka
Каюсь , якось випало з голови ( вік - все що нове важко приживається)
Зараз спробую
Завтра порівняю результати ( зручність-ціна-якість)
І обовязково відпишу.

ПС
Ви ізверг :D
На діапазон в 50 грн (300-350) 40 квартир від власника які потрібно обзвонювати :shock: :shock: :shock:
Цікаво , що завтра зможуть запропонувати рієлтори ( я ще думаю підлянку підкинути роздрукувавши Ваші варіанти з умовою знайти вигідніші ціни/умови )

ППС
Знайшов своє з рекламою від невідомого мені рієлтора
объект #37282805
Найсмішніше що фото досить свіже і я навіть не памятаю щоб бачив що хтось його робив.
Проблемки
Неможливо відсортувати Львів від не Львова
Є два обєкти навіть на око видно що це один і той самий з позначкою від власника з різними телефонами
объект #43637784 [актуален]+объект #43060377 [актуален]
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 09:50

budivelnik

В общем - согласен. Но,что касается
1 Хочете вірте ,хочете не вірте , але я на основі роликів з ютуба за 500 баксів замовлю і отримаю працездатний прототип програми , який можливо буде використовувати не ті самі алгоритми що у оригіналу , але результати на виході будуть тими самими.

То это не так. За 500 баксов никто вам не станет делать прогу на основе видеоролика. Намного дороже выйдет - уверяю.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 10:05

  budivelnik написав:baraka
Цікаво , що завтра зможуть запропонувати рієлтори ( я ще думаю підлянку підкинути роздрукувавши Ваші варіанти з умовою знайти вигідніші ціни/умови )


хм, а навіщо вам власники інших об'єктів? Ви ж свої об'єкти пропонуєте ? Чи хочете щось докупити ? :)

  budivelnik написав:ППС
Знайшов своє з рекламою від невідомого мені рієлтора
объект #37282805
Найсмішніше що фото досить свіже і я навіть не памятаю щоб бачив що хтось його робив.
Проблемки
Неможливо відсортувати Львів від не Львова


спробуйте вибрати Львівську область та ввести в адресі "Львів" - мають показатись тільки ті картки, де є слово Львів в адресі

  budivelnik написав:Є два обєкти навіть на око видно що це один і той самий з позначкою від власника з різними телефонами
объект #43637784 [актуален]+объект #43060377 [актуален]


нам на око то видно, але для бомбера інформації малувато для об'єднання :(
(ще є над чим працювати)
baraka
 
Повідомлень: 5418
З нами з: 09.10.12
Подякував: 887 раз.
Подякували: 862 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 11:49

вадик Ок, например как вышел из конкуренции банк Тиньков? Верно, отсутствие отделений банков, кредитки отправляются почтой. Другая бизнес модель? Другая. Как наша львовская сеть кафе и ресторанов !FEST вышла из конкуренции? Верно, сместила акцент с продукта на уникальный интерьер с уникальной концепцией в каждом заведении. По схожим принципам можно выйти из конкуренции в 80% видов бизнесов.
apelsyn
 
Повідомлень: 18
З нами з: 10.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2015 15:35

  apelsyn написав:вадик Ок, например как вышел из конкуренции банк Тиньков? Верно, отсутствие отделений банков, кредитки отправляются почтой. Другая бизнес модель? Другая. Как наша львовская сеть кафе и ресторанов !FEST вышла из конкуренции? Верно, сместила акцент с продукта на уникальный интерьер с уникальной концепцией в каждом заведении. По схожим принципам можно выйти из конкуренции в 80% видов бизнесов.


Понятно. Хотя есть большая вероятность,что если такой принцип успешный,то его просто тупо скопируют конкуренты. И появится сеть FESTUM с не менее уникальным интерьером. А банк Тинькофф, просто временно занял определенную нишу по следующей причине : Наши люди имеющие приличные деньги на счету или депозите предпочитают иногда наносить визиты в отделения банка лично. Хотя для того,чтобы удостоверится,что оно ещё всё там же находится и не исчезло. И это необходимо учитывать - такой менталитет у людей 40-80 лет. Это ведь и есть 95% людей с деньгами. Ну, а когда им на смену придет поколение айфонов, то 90% банков уже будут использовать модель Тинькофф.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2015 00:20

  вадик написав: Понятно. Хотя есть большая вероятность,что если такой принцип успешный,то его просто тупо скопируют конкуренты. И появится сеть FESTUM с не менее уникальным интерьером. А банк Тинькофф, просто временно занял определенную нишу по следующей причине : Наши люди имеющие приличные деньги на счету или депозите предпочитают иногда наносить визиты в отделения банка лично. Хотя для того,чтобы удостоверится,что оно ещё всё там же находится и не исчезло. И это необходимо учитывать - такой менталитет у людей 40-80 лет. Это ведь и есть 95% людей с деньгами. Ну, а когда им на смену придет поколение айфонов, то 90% банков уже будут использовать модель Тинькофф.


Конечно, концепцию скопировать можно, но она уже не уникальна с точки зрения клиента и как это повлияет на его выбор? Верно, он как ходил, так и дальше будет ходить туда, куда ходил и с кем работал. Первые забирают все, а вторые, третие то, что осталось, верно? Такая уже человеческая природа, что нас привлекает только то, что интересно, нестандартно, эмоционально. Или, то что наиболее решает наши проблемы, т.е. наиболее ценно для нас. Верно же?

А насчет того, что вы написали по поводу, что люди за 40 имеют 95% денег, откуда такая статистика? Глупость написали и не подумали.
apelsyn
 
Повідомлень: 18
З нами з: 10.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2015 12:08

apelsyn

Ну, хорошо, немного опущу планку - пусть 95% будет от 35-ти. Но уже не меньше. Что-то я не встречал массово молодежи от 18-ти до 30-ти со своими, лично заработанными, серьёзными деньгами. Есть, конечно, и такие, но большинство людей ,всё-же, зарабатывает деньги годами и серьёзные суммы у них появляются в зрелом возрасте. Это как бы и так понятно. :lol:
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2015 12:26

вадик Это вы по своему окружению такой вывод сделали? Если да, то понятно, откуда у вас такая статистика. Лично в моем окружении есть много людей, прилично зарабатывающих и в 30, и в 25, а то и моложе.
apelsyn
 
Повідомлень: 18
З нами з: 10.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19 10739
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 лют, 2023 11:26
Faceless
86 27981
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 лис, 2016 21:45
zagor
21 9527
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 лип, 2016 16:13
Дениско
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама