ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 694695696697698 ... 1738>
Повідомлення Додано: Пон 07 сер, 2017 23:43

orest

Во, стиль стильней :D Спасибо, ты как всегда и самокритичен и продвинут.Не буду цитировать всё, но по еврику предлагаю следующее - отследим его поведение и наложим на гривну, потом сделаем выводы.Сегодня ведь произошло то, что мы с одесским коллегой говорили - межбанк закидали баксами - курс и упал, а евро тут я совсем не заметил :D
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 00:47

  Vitl написав:orest

Во, стиль стильней :D Спасибо, ты как всегда и самокритичен и продвинут.Не буду цитировать всё, но по еврику предлагаю следующее - отследим его поведение и наложим на гривну, потом сделаем выводы.Сегодня ведь произошло то, что мы с одесским коллегой говорили - межбанк закидали баксами - курс и упал, а евро тут я совсем не заметил :D

Прямо закидали
:lol:

в 2013 році обсяги торгів становили 1,2 млрд на день

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/9076 ... imumu.html
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 08:10

  orest написав:Всім привіт! Vitl про ЛОБа я нічого не написав, бо він є і зараз у вільному доступі і всі бажаючі можуть його читати (я це роблю регулярно). До речі, стан його гілки тільки черговий раз доводить його професійність і рівень та справжні інтереси основної маси решти письменників ресурсу. Щодо прогнозів, якщо це буде тільки цифрова константа, все перетвориться в спортлото (навіть не в дартс).
Чик Про Фунтіка дійсьно забув :oops: , мабуть тому, що більшість даних, якими він завжди оперував, можна, при бажанні, знайти. Очевидно, що так систематизованих і аналізованих певним методом протягом такого довгого часу - ні, але... А от Квестор... Його не рухав, тому, що вважаю його долю на ресурсі найчорнішою сторінкою фінанс уа. Це був каталізатор занепаду "римської імперії". Вже тоді стало зрозуміло, що має залишитися тільки один...
Щодо Вакарчука, я написав про нього достатньо в кількох постах. Можна легко знайти пошуком. Додати зараз не маю що. В любому випадку, він ще сам не погодився на таке і давно перебуває під пристальним контролем.
Ось вам трошки огляду http://minfin.com.ua/2017/08/07/29318956/ не мого, але схожого і з свіжими штрихами

Жодним чином не ідеалізую, а тим більше не демонізую нікого )) То лише моє бажання трохи покращити якість ефіру, в якому доводиться копирсатися задля пошуку базових чи то пак фундаментальних показників, що невідворотньо впливають на курс, хочаб ретроспективно, задля рефлексії. Мене цікавить не прогноз від піднесеного гуру, тим більше не дати та копійки з найвищою точністю, а маяки, котрі визначають напрям. Бо ж камінь не тиснутиме на того, хто не котить його на гору, а вкладає посеред інших у фундамент, зміцнюючи його.

Квестора було цікаво читати, хочаб за акценти на тому, що бізнес - це люди, а банки - це їх акціонери. Фунтік талановито робив графіки, що розмовляли майже без слів. Мова ж про таблицю йшла тому, що автор зібрав у ній докупи оті камені, котрі мають завжди бути наочними, десь отут поряд, та ще й в актуальному неупередженому стані.
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 09:01

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)

  orest написав:Початок вересня, думаю, зустрінемо з курсом в районі 26,5


А я ставлю на 25.5 :wink:
Excite
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 1305
З нами з: 02.02.14
Подякував: 311 раз.
Подякували: 555 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 18:43

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)

Комрады, я в шоке от того, что происходит с МММ-2017. В голове не укладывается, КАК людям пришло в голову бухнуть 120 ярдов в такую куйню.
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 18:50

  airmax78 написав:Комрады, я в шоке от того, что происходит с МММ-2017. В голове не укладывается, КАК людям пришло в голову бухнуть 120 ярдов в такую куйню.


Да, прёт и прёт, уже за 3400.Даже смешно.Развязка рано-поздно наступит.С ммм всё было точно так же.Кичились те, кто раньше зашёл, жалели что не на всю котлету, обороты расли.И потом - бах...
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 18:55

  Excite написав:
  orest написав:Початок вересня, думаю, зустрінемо з курсом в районі 26,5


А я ставлю на 25.5 :wink:


:D
Невозможно отрицать украинское чудо, происходящее у нас на глазах.Приток валюты прёт и прёт.Многие заметили наверное, что курофиле так себе потихоньку с 80 перешло на 90+ и т д.Догадываюсь почему - потому, что его продают туды за валюту.в результате курс доллара падает, а цены на внутреннем рынке растут.И хомяки-Очкарики :D в больших минусах.Сколько ещё цирк продолжится - вопрос.Но ты ж не забыл, что в прошлом году было очень похоже...А до 29 однако дошли.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 20:58

  Vitl написав:
  Excite написав:
  orest написав:Початок вересня, думаю, зустрінемо з курсом в районі 26,5


А я ставлю на 25.5 :wink:


:D
Невозможно отрицать украинское чудо, происходящее у нас на глазах.Приток валюты прёт и прёт.Многие заметили наверное, что курофиле так себе потихоньку с 80 перешло на 90+ и т д.Догадываюсь почему - потому, что его продают туды за валюту.в результате курс доллара падает, а цены на внутреннем рынке растут.И хомяки-Очкарики :D в больших минусах.Сколько ещё цирк продолжится - вопрос.Но ты ж не забыл, что в прошлом году было очень похоже...А до 29 однако дошли.


Все помню, поэтому рядом с баулами стоят готовые к забегу кеды :mrgreen:

Я бы не иронизировал что это все чудо или цирк. Это сезонность, волны, дыхание рынка. Называйте как хотите, но эта ситуация вполне естественная и нормальная. Никакой график не может постоянно идти в одну сторону(битка это тоже касается).

У гривны год к году каждый пик выше прошлогоднего(заскок на 40 в расчет не берем - это временная аномалия) и каждое дно тоже выше. Итого: 2 шага вверх, один вниз; зимой растем, летом падаем; после волны на север - коррекция на юг.

Вполне себе нормальная ситуация, под которую нужно подстраиваться и учиться на ней играть. 8)
Excite
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 1305
З нами з: 02.02.14
Подякував: 311 раз.
Подякували: 555 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2017 23:04

  Excite написав:Я бы не иронизировал что это все чудо или цирк. Это сезонность, волны, дыхание рынка. Называйте как хотите, но эта ситуация вполне естественная и нормальная. Никакой график не может постоянно идти в одну сторону(битка это тоже касается).

У гривны год к году каждый пик выше прошлогоднего(заскок на 40 в расчет не берем - это временная аномалия) и каждое дно тоже выше. Итого: 2 шага вверх, один вниз; зимой растем, летом падаем; после волны на север - коррекция на юг.

Вполне себе нормальная ситуация, под которую нужно подстраиваться и учиться на ней играть. 8)


На 99% с тобой согласен.Как мы тут ранее говорили, у стран как наша путь один.Но он пилообразный, верно.Один % и цирк я имею ввиду официальные показатели по курсу.Те минхвиновцы, что их дают могли бы сообразить, что обнародованные цифры являются неким ориентиром для бизнеса, да и для населения.Ну смотри, решил чел занести баул гривен на депо, и тут читает, что курс через полгода 29,30.Берёт калькулятор и тащит баул вместо депо в обменку.Т о БС лишается ликвидности, чел лишается %%, ну и вопрос - нафига этот цирк.Ответ очевидно прост - крайняя не профессиональность :(
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 07:27

  Vitl написав:
  Excite написав:Я бы не иронизировал что это все чудо или цирк. Это сезонность, волны, дыхание рынка. Называйте как хотите, но эта ситуация вполне естественная и нормальная. Никакой график не может постоянно идти в одну сторону(битка это тоже касается).

У гривны год к году каждый пик выше прошлогоднего(заскок на 40 в расчет не берем - это временная аномалия) и каждое дно тоже выше. Итого: 2 шага вверх, один вниз; зимой растем, летом падаем; после волны на север - коррекция на юг.

Вполне себе нормальная ситуация, под которую нужно подстраиваться и учиться на ней играть. 8)


На 99% с тобой согласен.Как мы тут ранее говорили, у стран как наша путь один.Но он пилообразный, верно.Один % и цирк я имею ввиду официальные показатели по курсу.Те минхвиновцы, что их дают могли бы сообразить, что обнародованные цифры являются неким ориентиром для бизнеса, да и для населения.Ну смотри, решил чел занести баул гривен на депо, и тут читает, что курс через полгода 29,30.Берёт калькулятор и тащит баул вместо депо в обменку.Т о БС лишается ликвидности, чел лишается %%, ну и вопрос - нафига этот цирк.Ответ очевидно прост - крайняя не профессиональность :(

А загон чик от минфина исключаете? Разве не может его непростительная ошибка оказаться в итоге сознательной дезориентацией бизнеса и хомяков? Такого шулерства как при нынешней власти у нас ещё не было, хиба шо Лазаренка с Тимошенкой можно вспомнить, но то ж вообще дикое время было. Поднятие мин з/п разве не пример тому?
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 694695696697698 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28777
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12660
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15257
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама