Використання політичними партіями проектів волонтерів та ...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Повідомлення Додано: Чет 08 жов, 2015 13:34

Використання політичними партіями проектів волонтерів та ...

Використання політичними партіями проектів волонтерів та громадських активістів в передвиборчих кампаніях

Сьогодні, 7 жовтня 2015 року відбулася прес-конференція в Українському кризовому медіа центрі на тему «ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ПРОЕКТІВ ВОЛОНТЕРІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ В ПЕРЕДВИБОРЧІЙ КАМПАНІЇ»
Доповідачами були:
1. Бурдун Марія – в.о. голови правління громадської організації «Союз Ветеранів Антитерору»,
2.Тарасова Наталія - координатор проекту «Добро жменями»
3. Осмоловський Денис – голова громадської організації «Правова допомога 3222»

Мета прес-конференції:
Наголосити про недопустимість використання проектів громадських активістів та волонтерів з боку політичних партій, які не мають відношення до організації таких проектів. Наголосити про можливі наслідки у вигляді погіршення ділової репутації для політичних партій та судових звернень з боку громадськості.

ГО "Союз Ветеранів Антитерору" подав позов проти Політичної партії Воля. Ми намагалися вирішити питання без судових справ. Тому офіційно направили лист-претензію ( див. нижче) всіма можливими способами - оригінал рекомендованим листом на центральний офіс партії, скан копію на електронну адресу. Не дочекавшись відповіді, ми намагалися в телефонному режимі порозумітися. Але жоден з представників Партії Воля на зв'язок з нами не вийшов. Саме тому нами було вирішено позиватися.
На сьогоднійшній день, протягом майже місяця, жоден з представників Партії Воля не спробував з нами зконтактувати!
Офіційно наголошуємо, що громадська організація «Союз Ветеранів Антитерору» є неполітичною організацією, створена з метою надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, і не є проектом політичних партій та об’єднань.
Всеукраїнська акція «Нагодуй Воїна» була ініційована ГО «Союз ветеранів антитерору», як неполітичний проект без участі будь-яких політичних партій та об’єднань, в тому числі, політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «ВОЛЯ». В відео сюжеті, який розповсюджений в відкритих джерелах інформаційного простору та ЗМІ всеукраїнська акція «Нагодуй Воїна» представлена як проект створений за підтримки політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «ВОЛЯ», що не відповідає дійсності.
Тим більше в сюжеті показано надпис політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «ВОЛЯ» на інформаційній дошці громадської організації «Союз ветеранів антитерору».
При цьому, на офіційному сайті політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «ВОЛЯ» відсутні будь-які спростування розповсюдженої неправдивої інформації.

https://MyCredit.in.ua
Все о кредитах и инвестициях
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4915
З нами з: 25.01.06
Подякував: 24 раз.
Подякували: 445 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама