На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 04 жов, 2016 21:56

На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні

Пропонуємо до обговорення:
Підприємці все ще можуть без особливих обмежень працювати на спрощеному оподаткуванні. Але невідомо, як довго така можливість буде доступна. Уряд дуже хоче виштовхнути малий бізнес на загальну систему і посилити контроль над його доходами.

Дивися повний текст На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 92853
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 жов, 2016 22:58

Давно треба прибрати цю чорну діру, коли під виглядом необхідності підтримки ПП середній бізнес через безліч фірм уникає справедливого оподаткування. Ставка ЄСВ = ПДФО
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 638
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2016 05:25

Как только это случится сразу перестану работать и устрою себе "пенсию" :)))
Лучше картоху садить, чем работать на налоги.
romio_33
 
Повідомлень: 356
З нами з: 29.08.15
Подякував: 2 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2016 12:10

  Всюдиносапхайчик написав:Давно треба прибрати цю чорну діру, коли під виглядом необхідності підтримки ПП середній бізнес через безліч фірм уникає справедливого оподаткування. Ставка ЄСВ = ПДФО

такой вопрос: кто будет на такой ставке работать в этой стране, где нет практически никаких гарантий ни сохранности бизнеса, ни сохранности прибыли, ни защищенности от девальвации, где покупательская способность на уровне динозавров, где 90% из-за своего пост-советского менталитета хочет все на шару? ну, допустим, сделают ЄСВ = ПДФО. Все пойдут в черную. Только нал. Будут оправдания типа не работает терминал, кассовый аппарат поламался и т.д. Есть много других способов и вариантов. И в результате мы получим налогов меньше, чем было до этого. Я так понимаю, что именно это Вы и предлагаете?
> через безліч фірм уникає справедливого оподаткування
вот именно с этим надо бороться, а не "ай б*** ну их всех одной косой". очень много кто работает сейчас на 3-5% рентабельности. А это значит, что они будут поставлены на грань вымирания, что как результат вызовет социальный бунт причем по всей стране.
JustAMan
 
Повідомлень: 97
З нами з: 22.12.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2016 12:20

Пусть хоть налог в 50% от вала вводят вместе с расстрелами за укрытие доходов. В "КАРАВАНАах" хоть наркотой можно без всяких доков торговать, в других ТВК и моллах думаю та же ситуёвина. Пока прокурорские с сбушными брать чемоданы будут - все эти решения высер-высером. И подакцизные товары будут продаваться без всяких кассовых аппаратов, и вал прятать до минимума сети будут и т.д. и т.п. Тем более что бывшие "м" и "пр" в погонах плотно зашли в сети промтоварные и одежды. Общак то пристраивать кудысь то нада!
glennbenton
 
Повідомлень: 191
З нами з: 13.08.16
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2016 15:21

  Всюдиносапхайчик написав:Давно треба прибрати цю чорну діру, коли під виглядом необхідності підтримки ПП середній бізнес через безліч фірм уникає справедливого оподаткування. Ставка ЄСВ = ПДФО


Так надо и запретить среднему и большому бизнесу работать с ФОПами.
И проблемы не будет.
А то тут хотят из-за одной бешеной собаки расстрелять всех собак в городе.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20010
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4791 раз.
Подякували: 7495 раз.
 
Профіль
5
22
5
1
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2016 17:29

JustAMan

Так, ПДФО=ЄСВ - у першу чергу маю на увазі:
1. супермаркети та звичайний середній та великий бізнес, який цим грається та через пільгові ставки майже нічого не платить, різноманітні магазини, у т.ч. інтернет-магазини - не бачу проблем оподатковувати їх на загальних підставах.
2. консультанти (юристи, економісти, маркетинг, PR, інші професійні послуги), а також будь-яка зарплата / винагорода, що виплачується найманим працівникам по суті, але по формі через ПП - ця категорія не бідує, тому ставка на рівні ПДФО справедлива.

Щодо трудяг, які щось роблять своїми руками, надають послуги з ремонтів, виконання робіт, то саме в них повинен бути розумний режим, що стимулював би їх продовжувати свою діяльність.

romio_33

Платити податки треба звикати, це нормально. І включайтеся у процес громадського контролю як за витратою податків через управління країною, так і за роботою суб'єктів господарювання (не працює каса, тощо), через конструктивну критику, ЗМІ, ораганізації замість того, щоб абстрагуватися. У цьому може бути прояв сили, в не у downshiftingу. Випасти з життя може кожен, але у чому тоді полягатуме сенс такого життя та Ваша сила?
Всюдиносапхайчик
 
Повідомлень: 638
З нами з: 05.03.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 жов, 2016 08:43

Re: На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні

  freeze написав:Так надо и запретить среднему и большому бизнесу работать с ФОПами.

И тут же большой бизнес ломанулся в мелкую розничную торговлю и услуги...
nixdorf
Аватар користувача
 
Повідомлень: 155
З нами з: 27.03.14
Подякував: 72 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 гру, 2016 11:00

nixdorf Потрібно для всіх суб"єктів створити єдині умови!Тоді не буде бажання шукати зв"язків з іншими формами власності для отримання вигоди. Також потрібно запровадити грузинський досвід запровадження касових апаратів. Для тих , хто з ним незнайомий: в Грузії касові апарати-це прерогатива держави, а не бізнес для тих, хто пов"язанний з податковою службою. Касові апарати і їх обслуговування продоводить держава БЕЗКОШТОВНО! Для того, щоб була зацікавленість покупців отримувати чеки, введено стимулювання через державну лотерею. Якщо ти маєш певну кількість чеків, то береш участь в розіграші певних товарів аж до автомобіля включно. Таким чином покупець зацікавлений в отриманні чека. За відпуск товару без чеку штрафні санкції. Тепер про ПДВ. Дійсно, вже в ЗМІ вже озвучили інформацію, що до 65%!!!! від сум повернення ПДВ іде в кищені корупціонерам! То це дійсно за призначенням закон, який живить корупцію на найвищих рівнях!Ё Цей податок став яскравою ілюстрацією корупції в державі. Поясніть мені, як можна надавати пільгу по ПДВ виробнику соняшника і зерна в розмірі 15%, а еспортеру в розмірі 100% в той час, як виробникам ще з часів Кучми закритий доступ на зовнішні ринки?! Тепер про сам ПДВ. Як відомо, ПДВ вводився з метою підтримки експортерів. Але скільки вже було антидемпіногових справ проти наших експортерів? Скільки ж вони мають доїти народ? В останній час у нас позитивне зовнішньо-торгівельне сальдо. От лише постачаємо ми сировину і в крайньому разі напівфабрикати.Пора вже думати про більш глибоку переробку. І пора вже якось налагодити виробництво товарів народного споживання для власного народу,бо відсотків 70 промислової групи-це іноземні виробники. Хіба більше 25 років не досить для переозброєння і переобладнання виробництва? Треба взагалі відмінити цей ПДВ, а ввести податок з обороту. Але ж... Навряд чи це стане можливим, оскільки ПДВ годує і експортерів, і корупціонерів саме на найвищому рівні!!!, і думаю, що проти голосування за відміну ПДВ депутатам дадать не по мільйрну доларів, а трохи більше...Президент наш був міністром економіки. От подивимося на його зацікавленість і професійність. :roll: :wink: Провели ж закон про прокуратуру і інші такі, які був йому потрібні, а от ПДВ-це гальма економіки і джерело корупції!
mikola_oliynik
Аватар користувача

Повідомлень: 163
З нами з: 12.11.14
Подякував: 5 раз.
Подякували: 21 раз.

ПрофільПП
ВідповістиЦитатаРедагуватиВидалитиСкарга
mikola_oliynik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 196
З нами з: 12.11.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 гру, 2016 11:05

mikola_oliynik + необхідно спростити облік! Часом здається, що певна звітність створена саме для нарахування штрафів за помилки! Крім тог, у нас є цивільний і кримінальний кодекс, де вказано санкції за порушення і умови для винесення покарання. А от податковий кодекс презумпцію невинності М"яко кажучи похерив! При цьму штрафи на фактично безвинних накладаються дуже високі! Я не проти штрафів, коли є втрата доходів бюджету, несплата податків.
mikola_oliynik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 196
З нами з: 12.11.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1729
Переглянути останнє повідомлення
Сер 12 лип, 2017 12:42
M-A-X
23 6864
Переглянути останнє повідомлення
Сер 12 лип, 2017 09:27
shtora
2 6084
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 гру, 2016 10:46
mikola_oliynik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама