|
В Україні розробили новий гранатомет з дальністю стрільби до |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 10 тра, 2017 15:05
Пропонуємо до обговорення: У рамках 13 Міжнародної виставки військової техніки IDEF-2017, яка проходить у турецькому місті Стамбул, державний концерн "Укроборонпром" представив переносний реактивний гранатомет, вироблений ДП ГККБ "Промінь", який входить до складу "Укроборонпрому". Про це повідомляється на сайті державного концерну.
Дивися повний текст В Україні розробили новий гранатомет з дальністю стрільби до 2 км.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 тра, 2017 15:05
А еще он автоматически обнаруживает сепаров :)))
-
olegpm16
-
-
- Повідомлень: 520
- З нами з: 02.06.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 108 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 тра, 2017 17:17
olegpm16 написав:А еще он автоматически обнаруживает сепаров :)))
ну да, потом уже можно писать в сепаров всех кого из него загасили
-
hodkonem36
-
-
- Повідомлень: 450
- З нами з: 11.11.16
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 тра, 2017 19:00
Тут более подробно: http://www.luch.kiev.ua/images/data/Granatomet_Ru.pdf
-
myshapiton
-
-
- Повідомлень: 2753
- З нами з: 30.11.15
- Подякував: 1488 раз.
- Подякували: 604 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 13 тра, 2017 12:43
olegpm16 написав:А еще он автоматически обнаруживает сепаров  ))
он автоматически обнаруживает сепаров, только если на них нашлёпка днр, или лнр, там стоит система - свой - чужой...
-
edvardd
-
-
- Повідомлень: 8519
- З нами з: 20.11.08
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 2902 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Пон 15 тра, 2017 19:05
Как по мне, главная фишка: "Неуправляемые гранаты с термо-барической и осколочно-фугасной боевой частью..." Этих игрушек нашим не хватает. Кумулятивными по пехоте гатить - не эффективно.
-
Подолянин
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 25.05.14
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 117 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
294 |
|
|
|
1 |
482 |
|
|
|
1 |
1748 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|