Представлено батарею для електромобілів, яка повністю зарядж

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 21:49

Представлено батарею для електромобілів, яка повністю зарядж

Пропонуємо до обговорення:
Ізраїльська компанія StoreDot представила унікальну технологію FlashBattery, яка дозволяє повністю зарядити акумулятор електромобіля за 5 хвилин.

Дивися повний текст Представлено батарею для електромобілів, яка повністю заряджається за 5 хвилин.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 21:49

Интересно, а срок жизни этих акков какой?
Darkin
 
Повідомлень: 97
З нами з: 11.11.08
Подякував: 17 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 06:51

нужно с чего-то начинать )
dimochka64
Аватар користувача
 
Повідомлень: 775
З нами з: 10.12.08
Подякував: 36 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 08:48

Очень плохо что электромобили почти бесшумные. Подкрадываются неслышно сзади что уср...ся можно.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 12:31

Боюсь спросить о цене самого аккумулятора... Но кое в чем они правы. "Заправляться" по часу с хвостиком я в упор не хочу.
krabbelig
Аватар користувача
 
Повідомлень: 31
З нами з: 10.04.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 13:02

  krabbelig написав:Боюсь спросить о цене самого аккумулятора... Но кое в чем они правы. "Заправляться" по часу с хвостиком я в упор не хочу.

вопрос откуда взять мощности будет перед ценой.
Например, емкость батареи 24кВт*ч как у Лифа. Пусть нужно "залить" 20кВт*ч за 5 минут. Эти 5 минут он должен потреблять 240кВт без учета потерь преобразования и собств. потребления станции. Представьте себе хотя бы разъем для такого подключения.
vak
 
Повідомлень: 2337
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 16:03

  vak написав: вопрос откуда взять мощности будет перед ценой. Например, емкость батареи 24кВт*ч как у Лифа. Пусть нужно "залить" 20кВт*ч за 5 минут. Эти 5 минут он должен потреблять 240кВт без учета потерь преобразования и собств. потребления станции. Представьте себе хотя бы разъем для такого подключения.

И толщину кабелей! Чушь всё это и развод лохов! Нет никаких электромобилей, всё это магия!
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 623
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1574
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 2014
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама