Пенсійна реформа: Кубів передрікає війну з популістами

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 08:10

Пенсійна реформа: Кубів передрікає війну з популістами

Пропонуємо до обговорення:
Про це в інтерв'ю сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Дивися повний текст Пенсійна реформа: Кубів передрікає війну з популістами.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 08:10

Пенсионная реформа нужна.Но только делать ее должны не такие прохвосты как Кубив.Будучи несколько месяцев главой НБУ, этот деятель под лозунгом спасения банковской системы нараздавал десятки млрд.грн. рефинанса и обвалил нац.валюту до 13грн/дол. Зато семья легитимного Бандюковича и ее окружение смогли вывести без потерь миллиарды дол. за бугор, оставив после себя шлейф пустых банков, прихватив заодно и деньги вкладчиков, компенсацию которым пришлось выплачивать государству.Так что если такие "решительные" возьмутся еще и за пенс. реформу, то только для того,чтобы набить собственные карманы за счет денежек налогоплательщиков.
qazzax
 
Повідомлень: 531
З нами з: 02.04.10
Подякував: 184 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 08:31

Вор
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 12:22

Щоб мати кращі привілеї – треба формувати недержавний пенсійний фонд, який дозволяє жити краще

Нафига?

У нас же инфляция и девальвация постоянная, пока человек выйдет на пенсию, его сбережения сгорят.

Лучше долларами запасаться с таким же успехом.

найбільшими ворогами держави стануть саме популісти

Пенсійна система приречена на демонтаж


Государство обречено на демонтаж...

Пенсійна реформа насамперед має створити умови для людини, яка працює, щоб забезпечити і гідну зарплату, і гідну пенсію потім.

Чего нам ждать, повышения взносов в ПФ или понижения?

Какие же чертухаи правят этой страной.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 18:11

  qazzax написав:Пенсионная реформа нужна.Но только делать ее должны не такие прохвосты как Кубив.Будучи несколько месяцев главой НБУ, этот деятель под лозунгом спасения банковской системы нараздавал десятки млрд.грн. рефинанса и обвалил нац.валюту до 13грн/дол. Зато семья легитимного Бандюковича и ее окружение смогли вывести без потерь миллиарды дол. за бугор, оставив после себя шлейф пустых банков, прихватив заодно и деньги вкладчиков, компенсацию которым пришлось выплачивать государству.Так что если такие "решительные" возьмутся еще и за пенс. реформу, то только для того,чтобы набить собственные карманы за счет денежек налогоплательщиков.

Перед ним не стоит Задача решения социальных вопросов в соответствии Законодательства.
Перед ним стоит Задача свести баланс ПФ в условиях экономического уничтожения Украины и её коренного населения.

Сведёт баланс, а остальные вопросы на потом.
Правда выживут не многие.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 2132
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 тра, 2026 08:01
moveton
1 1133
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 вер, 2025 11:06
yuluk
4 1555
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 вер, 2025 22:28
valyusha_sarzhan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама