До скарбниці хлинули мільярди: митниця вийшла на новий рекор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:47

До скарбниці хлинули мільярди: митниця вийшла на новий рекор

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомив виконуючий обов'язки голови ДФС Мирослав Продан, повідомляє прес-служба відомства.

Дивися повний текст До скарбниці хлинули мільярди: митниця вийшла на новий рекорд.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:47

Как интересно... и шо?
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:51

Всего то отстранили Насирова - и какой результат!
Задумался... А если ему дадут реальный срок? Какие пойдут рекорды?)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:53

Re: До скарбниці хлинули мільярди: митниця вийшла на новий р

коррупционеры в отпуске?
lsiserg_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 240
З нами з: 03.03.15
Подякував: 31 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:12

Это успех , куда потратятся сверхдоходы ?
andrey743
 
Повідомлень: 822
З нами з: 15.02.14
Подякував: 125 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:30

  andrey743 написав:Это успех , куда потратятся сверхдоходы ?

известно куда, на войнушку, а вы надеетесь вам что-то перепадет? ;)
Cactus
 
Повідомлень: 891
З нами з: 26.08.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:47

Главное чтобы бочка не была бездонной.
Vis
 
Повідомлень: 617
З нами з: 30.09.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:48

Я до Революції працював в представництві іноземного виробника і займався імпортом. Компанія біліше білого. Але нам ніколи не підтверджували митну вартісь за інвойсом і часто намагалися нав'язати код, за яким нараховується мито, ми постійно переплачували ПДВ на кордоні понад те ще часто платили хабарі, щоб товар просто не заарештували. Їм було чхати на твої контракти, попередньо задекларовані податкові накладні, калькуляції виробника висновки експертів. А потім отакі звіти митниці про рекорди... Мене нудило від тих новин так само, як від рил отих інспекторів, які дивлячись тобі в очі називають чорне білим, а біле чорним. Не знаю к зараз. Якщо є імпортери, то цікаво що вони скажуть про підтвердження коду і митної вартості тепер.
makar
 
Повідомлень: 10
З нами з: 25.08.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 16:42

  makar написав:Я до Революції працював в представництві іноземного виробника і займався імпортом. Компанія біліше білого. Але нам ніколи не підтверджували митну вартісь за інвойсом і часто намагалися нав'язати код, за яким нараховується мито, ми постійно переплачували ПДВ на кордоні понад те ще часто платили хабарі, щоб товар просто не заарештували. Їм було чхати на твої контракти, попередньо задекларовані податкові накладні, калькуляції виробника висновки експертів. А потім отакі звіти митниці про рекорди... Мене нудило від тих новин так само, як від рил отих інспекторів, які дивлячись тобі в очі називають чорне білим, а біле чорним. Не знаю к зараз. Якщо є імпортери, то цікаво що вони скажуть про підтвердження коду і митної вартості тепер.

Воот, щаз в ноль импортеров, а потом в спячку ... лапу сосать.
сова
 
Повідомлень: 782
З нами з: 02.09.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 16:51

  makar написав:Я до Революції працював в представництві іноземного виробника і займався імпортом. Компанія біліше білого. Але нам ніколи не підтверджували митну вартісь за інвойсом і часто намагалися нав'язати код, за яким нараховується мито, ми постійно переплачували ПДВ на кордоні понад те ще часто платили хабарі, щоб товар просто не заарештували. Їм було чхати на твої контракти, попередньо задекларовані податкові накладні, калькуляції виробника висновки експертів. А потім отакі звіти митниці про рекорди... Мене нудило від тих новин так само, як від рил отих інспекторів, які дивлячись тобі в очі називають чорне білим, а біле чорним. Не знаю к зараз. Якщо є імпортери, то цікаво що вони скажуть про підтвердження коду і митної вартості тепер.

Сейчас таможня не такая борзая, как при Яныке. Палки в колеса конечно ставят, но не так рьяно, как в 2012-2013. Периодические посадки в СИЗО сотрудников таможни, да и налоговой, как рядовых, так и начальников - дают о себе знать. Они конечно реальные сроки не получают, но судьи и адвокаты - таких"клиентов" раздевают до нитки. Так что вариант - "влететь" у таможни и налоговой сейчас очень даже реален.

P.S. Завозил оборудование в прошлом году из Германии (агросектор). Сначала показал только контракт - были вопросы, но после предьявления экспортной декларации от немцев - растаможили по контрактной стоимости. Сверху ничего не платил.
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 238
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 476
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 1222
Переглянути останнє повідомлення
Суб 02 тра, 2026 12:44
vova_voms
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама