Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 19:07

Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні

Пропонуємо до обговорення:
Курс гривні на міжбанку зміцнюється кілька днів поспіль.

Дивися повний текст Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 19:07

Обычно нацбанк сообщает,что он то опускает гривну то поднимает доллар,а сейчас оказывется,что это все "творят"импортеры".
sena_2008atp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2584
З нами з: 31.05.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 646 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 19:28

  sena_2008atp написав:Обычно нацбанк сообщает,что он то опускает гривну то поднимает доллар,а сейчас оказывется,что это все "творят"импортеры".

Где вы увидели слово "импортеры" в статье?
dotster
 
Повідомлень: 1105
З нами з: 18.10.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 266 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 20:09

  dotster написав: Где вы увидели слово "импортеры" в статье?

"на фоне увеличения поступлений от украинских экспортеров"Читайте внимательно.
sena_2008atp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2584
З нами з: 31.05.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 646 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 20:59

Цікаво про яку це виручку від експортерів? Зерно, ще на елеваторах, мед ще в уликах, все інше ще несобирали, залізо ще в доменних печах, а валюта надходить? Здається що навмисно роблять ажиотаж, щоб народ поніс валюту на низькому курсі, бо мало несуть, потрібно качнуть.
Ikiten
 
Повідомлень: 288
З нами з: 17.11.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 21:01

І нацбанк не біжить купувати ?
Ikiten
 
Повідомлень: 288
З нами з: 17.11.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 23:36

ЗВР зменшився... Гонтарєва пішла. Курс живе спокіним життям
vitaliygoodlife
Аватар користувача
 
Повідомлень: 471
З нами з: 16.10.15
Подякував: 58 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 07:32

Re: Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні

Похоже на объяснительную перед баксодержателями :roll:
slonslon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 668
З нами з: 19.02.09
Подякував: 41 раз.
Подякували: 95 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 13:06

  slonslon написав:Похоже на объяснительную перед баксодержателями :roll:


на вору и ярмолка горит,блокада,подпечатывание,типа 30 ярдов перечислил НБУ "прибыли",не финансируют расходные статьи бюджета,а тут вдруг увеличение экспорта)))

брехню не прикроешь,рано или поздно надо будет ещё прибыли НБУ подкинуть и исполнить бюджет,вот тогда толпа вылавливающих дно и сделает своё аленье дело,погнав бак наверх....

2 месяца НБУ ничего не выкупает,зато в прошлом году пасся на МБ ежедневно,сейчас излишков нет,зато есть ревал,тогда были излишки,но был девал...

чудеса?
нет,просто боятся что 29.3 заложенные в бюджет на 18-й год,нарисуются за неделю уже сейчас,вот и занервничают депошники и прочие,будут опять штурмовать банки и обменки,так что лучше ревал,зачем покупать дешевеющий актив,правда Яковы?)))
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13351
З нами з: 30.12.09
Подякував: 708 раз.
Подякували: 3865 раз.
 
Профіль
 
5
5
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 16:29

  somilitark написав:
  slonslon написав:Похоже на объяснительную перед баксодержателями :roll:

.......
нет,просто боятся что 29.3 заложенные в бюджет на 18-й год,нарисуются за неделю уже сейчас,вот и занервничают депошники и прочие,будут опять штурмовать банки и обменки,так что лучше ревал,зачем покупать дешевеющий актив,правда Яковы?)))

Что бы сегодняшние прожженные депошники занервничали одних качелек мало.
slonslon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 668
З нами з: 19.02.09
Подякував: 41 раз.
Подякували: 95 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 689
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 11:23
cynep_xepb
1 1205
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 11:52
Ірина_
ICU продає банк «Авангард»
R2 » Чет 02 кві, 2026 03:12
2 983
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 03 кві, 2026 15:14
bodia1406
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама