|
"Антонов" відзвітував про прибуток: за півроку заробив майже |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 11 сер, 2017 20:05
Пропонуємо до обговорення: Чистий прибуток державного авіабудівного концерну «Антонов», що входить до держхолдингу «Укроборонпром», в січні-червні 2017 року склав 22,7 млн грн.
Дивися повний текст "Антонов" відзвітував про прибуток: за півроку заробив майже 23 мільйони.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 сер, 2017 20:05
Ровно на зарплату директору.
-
Moneta
-
-
- Повідомлень: 3149
- З нами з: 26.06.11
- Подякував: 80 раз.
- Подякували: 1529 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 14 сер, 2017 17:16
xelamarf написав:в 2016 году предприятие полностью отказалось от использования запчастей из этой страны ==================== Сколько после этого сделано самолетов? Ноль. Тогда чему радуемся?
Руссо-тролли полезли. Радуемся тому, что уже в следующем году пойдут первые самолеты. И будет это Ан-178. Читаем оригинал: - Відновлено роботи з підготовки виробництва та безпосередньо виробництва п’яти літаків Ан-178, які виключають необхідність закупок частин фюзеляжу та механізації крила у Воронізького авіазаводу (Росія). - Виготовлено та передано на статичні випробування фюзеляж літака Ан-178. - Виготовлені стенди для випробувань та відпрацювання систем СЕС, БРЕО, СУЗ, СІСУ, ТСЕ та інших, для літаків Ан-132 та Ан-148/158/178.
xelamarf написав:Но мы выстояли, ведь и возможности предприятия, и рынок сбыта не оказались зависимыми от северного соседа ==================== Сколько после этого сделано самолетов? Ноль. Значит, зависимость осталась.
При "дружбе с Россией" выпускали тоже Ноль, потому можно сказать, что хуже не стало 
-
myshapiton
-
-
- Повідомлень: 2753
- З нами з: 30.11.15
- Подякував: 1488 раз.
- Подякували: 604 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 14 сер, 2017 18:50
myshapiton написав: xelamarf написав:в 2016 году предприятие полностью отказалось от использования запчастей из этой страны ==================== Сколько после этого сделано самолетов? Ноль. Тогда чему радуемся?
Руссо-тролли полезли. Радуемся тому, что уже в следующем году пойдут первые самолеты. И будет это Ан-178.
Такое я уже слышал, так говорили в 2015 про 2016-ый - и ничего. Потом - в 2016 про 2017-ый. Теперь опять "вот в следующем году...". Антонов как авиазавод - мертв. Туда нужно влить миллиард баксов, а может и больше, чтобы реанимировать. Таких денег никто не даст.
-
Shram
-
-
- Повідомлень: 3179
- З нами з: 26.03.16
- Подякував: 174 раз.
- Подякували: 980 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 15 сер, 2017 16:24
Shram написав: myshapiton написав: xelamarf написав:в 2016 году предприятие полностью отказалось от использования запчастей из этой страны ==================== Сколько после этого сделано самолетов? Ноль. Тогда чему радуемся?
Руссо-тролли полезли. Радуемся тому, что уже в следующем году пойдут первые самолеты. И будет это Ан-178.
Такое я уже слышал, так говорили в 2015 про 2016-ый - и ничего. Потом - в 2016 про 2017-ый. Теперь опять "вот в следующем году...". Антонов как авиазавод - мертв. Туда нужно влить миллиард баксов, а может и больше, чтобы реанимировать. Таких денег никто не даст.
Я такого не раньше не говорил, потому задавайте вопросы тем, кто говорил. Я объективно понимал, что на это уйдет несколько лет. Сейчас я такое говорю, можете записать. Антонов никогда не был самолетостроительным предприятием, это КБ. Они только опытные образцы строили, а производство было на других предприятиях (и даже в других странах). С 2018 года у них должно появится свое личное серийное производство.
-
myshapiton
-
-
- Повідомлень: 2753
- З нами з: 30.11.15
- Подякував: 1488 раз.
- Подякували: 604 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
5 |
858 |
|
|
|
1 |
213 |
|
|
|
1 |
542 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|