|
У Києві судитимуть чиновника, який двічі за рік погорів на х |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 15 сер, 2017 16:35
Пропонуємо до обговорення: У Києві судитимуть екс-службовця Дарницької РДА, який двічі за рік погорів на хабарі
Дивися повний текст У Києві судитимуть чиновника, який двічі за рік погорів на хабарі.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 16:35
он успеет выйти и погореть на взятке в 3-й раз
-
cia
-
-
- Повідомлень: 156
- З нами з: 05.07.17
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 16:51
Что во втлрлй раз мало денег отстегнул или "органы"много запросили?
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 16:52
Нужно отпустить.
Он же на майдане хорошо себя зарекомендовал.
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 18:07
Не по божески 10 лет давать. Дайте пацану в третий раз рискнуть, бог любит троицу ... .
-
mikola963
-
-
- Повідомлень: 1054
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 181 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 18:16
mikola963 написав:Не по божески 10 лет давать. Дайте пацану в третий раз рискнуть, бог любит троицу ... .
+100%.
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 сер, 2017 08:04
"Злоумышленнику грозит наказание в виде лишения свободы на срок до 10 лет с конфискацией имущества." - рассмешили. Оштрафуют на 10% суммы взятки и отпустят. Со всеми чиновниками так делают.
-
Prod
-
-
- Повідомлень: 407
- З нами з: 05.05.16
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 88 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 сер, 2017 08:38
Prod написав:Вы видно не так поняли. :) Посмотрите к примеру видео, как депутаты оправдывали Дейдея в вопросе лишения неприкосновенности. Итог был примерно таков: Вы обвиняетесь в незаконном обогащении, ваше последнее слово - Я на майдане стоял. - Полностью оправдан. Цирк уехал...
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 сер, 2017 12:55
M-A-X написав:Вы видно не так поняли. 
зачем вы тулите майдан к кому попало? причем тут Дейдей к этому взяточнику? они вместе на майдане были? похоже, что цирк уехал, а вы остались.
-
Pegasmaster
-
-
- Повідомлень: 856
- З нами з: 10.05.17
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 193 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 сер, 2017 13:50
Pegasmaster написав: M-A-X написав:Вы видно не так поняли. :)
зачем вы тулите майдан к кому попало? причем тут Дейдей к этому взяточнику? они вместе на майдане были? похоже, что цирк уехал, а вы остались.
Это пример, как участие в майдане является оправданием... Думаете, в этом случае не проканает? :)
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
692 |
|
|
|
1 |
1707 |
|
|
|
1 |
2466 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|