Українцям доведеться платити за опалення влітку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 910111213>
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 17:53

Faceless Кто - терпила , для всех очевидно, по тому, что вы пишете. это еще как стерпеть нужно. Не понял , что я терплю ? И почему такая блатная лексика? Что я такое терплю ? Я не писал , что оплачиваю счета. Я писал, что их хотят получить. А холодно, так я писал, что грею в доме конвектром. Где страдания ? Пока не очень страдаю. Хотя морально ужасно жить в такой уголовной стране.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 18:13

  kalinavalera1 написав:краников нет. Новые ЖЭК поставил такие же.

так краников нет или ЖЕК краники поставил?..
то, что вы пишите, очень на сказку похоже: и счетчик у вас есть, и холодную воду он за гарячую считает... -- "не верю!".
_hunter
 
Повідомлень: 7695
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 489 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 18:21

  Bobua написав:І все-таки тема #зради якось недорозкрита...
Я так і не зміг зрозуміти, чому ціна в євро, яка опалювана площа, і про який місяць взагалі йдеться?
В іншій темі я наводив розрахунки своїх енерго-витрат на опалення (за 5 останніх сезонів), але пан kalinavalera1 там лише скаржився, а цифрами чомусь не зацікавився...

Та же фигня :) -- у нас тоже домовой счетчик тепла стоит. И батареи тоже чуть теплые. Но, за прошлый месяц только 200 гривен (с копейками) злочынная влада насчитала почему-то...
_hunter
 
Повідомлень: 7695
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 489 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 18:34

Bobua Занурюватися в цифри не хочу , квартира 67 м2, але кубів може більше , ніж у вас, бо стеля висока - 3.5 м. Стіни товщиною 60 см,кирпич, підлога - паркет , будівля добротна, писав же , не гріють, батареї хлодні. До чого тут збереження тепла ? Навіть те, що ми "надихаємо" холодні батареї забирають.
Так є кремляді в домі, підозрюю про "теплі поли", навіть не одна така оселя, в нашому випадку люди "зі з"язками" в мене сусіди, ніхто не буде іх перевіряти - по-перше. В нас немає правоохоронних органів зовсім. Імітація тільки. Хто до них у квартири піде ? Та вони не пустять. Було вже 2 випадка, вони стіни переносили. _ То вони відкупалися від перевірок і дуже за дешево. Навіщо тут це розбирати ? В нас таке завжди. Це не робить закон повноцінним. А в мене не вистачає часу розібратися з тарифами, як вони обчислюються, та з лічильником, він зачинений у підвалі. До чого тут місяці? В нас завжди однаково - 3 700 гр кожного місяця - хочуть за те , що немає опалення.



До речі, вас не дивує, що є нагальні потреби , але кладуть десь, незрозуміло що, вибіркво якісь труби ? десь клаптики асфальту ?
То ви мабуть, не знаєте , що найбільше крадуть на "дорожніх роботах". Особливо якщо восени, чи взимку, є така можливість, по подвійній ціні закривають відомості,пишуть завжди - погані погодні умови, та навіть по потрійній ціні буває, закривають. Як осінь- зима- в нас массово дорожні роботи починаються. До чого ваші труби - не знаю. А в нас точно - працівники ЖЄКА стояки міняли. Вважаю, що вони собі закрили накладну на всі ці роботи. Але дуже дорого взяли з нас , то навіщо ми платимо щей ЖЄКу ?
Навіть може дороги справді відремонтують,не так вже й дивно, беруть кучу грошів ,кредити, щось же треба показати іноземним покровителям
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 18:47

Re: Українцям доведеться платити за опалення влітку

kalinavalera1 написав:Faceless Кто - терпила , для всех очевидно, по тому, что вы пишете. это еще как стерпеть нужно. Не понял , что я терплю ? И почему такая блатная лексика? Что я такое терплю ? Я не писал , что оплачиваю счета. Я писал, что их хотят получить. А холодно, так я писал, что грею в доме конвектром. Где страдания ? Пока не очень страдаю. Хотя морально ужасно жить в такой уголовной стране.


Даже если не оплачиваете - копите долги за отсутствующую услугу. А у долгов периодически возникает такой неприятный побочный эффект как взыскание. Но вы ноете о несправедливости, принципиально не желая отстоять свои же интересы. Кроме вас их вам никто не отстоит. Ноете о какой-то выдуманной мафии, имея массу возможностей решить проблему. Но ведь уже понятно, что вам не решение проблемы нужно, вам нужно понять на форуме какие вы обиженные и что вокруг вас уголовники, очевидно, даже не понимая что это
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 19:49

  kalinavalera1 написав:Bobua
Занурюватися в цифри не хочу , квартира 67 м2, але кубів може більше , ніж у вас, бо стеля висока - 3.5 м. Стіни товщиною 60 см,кирпич, підлога - паркет , будівля добротна, писав же , не гріють, батареї хлодні. До чого тут збереження тепла ? Навіть те, що ми "надихаємо" холодні батареї забирають.
...
А в мене не вистачає часу розібратися з тарифами, як вони обчислюються, та з лічильником, він зачинений у підвалі. До чого тут місяці? В нас завжди однаково - 3 700 гр кожного місяця - хочуть за те , що немає опалення.




А дарма.
Пора вже зануритись в цифри.

Вони прості:
Тариф на отопление в Днепре (Днепропетровск)
Для домов с установленными счетчиками - 1308,58 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 35,68 грн

2.8 Гкал не могло бути, бо нема в інших квартирах України навіть у найлютішші зими.
Висота стелі – не має значення.
3700 щомісяця – може бути лише без ліч. В квитанції є Гкал?
І лише за опалювані місяці (всі дні). У жовтні тепло вмикали 17 числа. 3700 бути не може. Лише 15/31*3700.

3700 –незаконно для 67 м2. Оскільки 55грв/м2 – то абс. необґрунтована цифра:
Тариф на отопление в Одессе
Для домов с установленными счетчиками тепла – 1241,35 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 31.07 грн
Тариф на отопление в Харькове
Для домов с установленными счетчиками – 1251,00 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 32,02 грн
Тариф на отопление во Львове
Для домов с установленными счетчиками – 1214,42 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 26,59 грн
Тариф на отопление в Днепре (Днепропетровск)
Для домов с установленными счетчиками - 1308,58 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 35,68 грн
Тариф на отопление в Мариуполе
Для домов с установленными счетчиками тепла – 1268,76 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 30,31 грн
Для юридических лиц – 1353,30 грн/Гкал
Тариф на отопление в Киеве (Киевэнерго)
Для домов с установленными счетчиками тепла - 1416,96 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 32,97 грн
Для юридических лиц – 1810,16 грн/Гкал


І так і незрозуміло, що заважає написати лист з повідомлення і темою "про відмову від послуг опалення внаслідок їх неналежної якості і незаконної ціни."
А далі теплопостачальник робитиме, що хоче: або пломбуватиме батареї і ізолюватие стояки, або мовчки терпітиме неплатежі.
А скільки коштує консультація юриста? Порівняно з ціною тепла?

І що заважає розсилати скарги на всі можливі адреси в т.ч. і на ТБ?

Ага. І найцікавіше. Чому, якщо проблема масова, й досі нема колективних скарг?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1922
З нами з: 24.08.10
Подякував: 110 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 06:37

[quote][/quote]Faceless как раз на соседней ветке описывают историю подобную моей. Там уже дошло до переломов ног и,угроз и тп. Там тоже такое а вам веры нет, вы же нанятый "злочинной владой",а при таких тарифах не верю, что кому то 200гривен насчитывают. Не вижу смысла переписываться с методичками , написанным крайне глупо и безграмотно.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 07:01

  Bobua написав:
  kalinavalera1 написав:Bobua
Занурюватися в цифри не хочу , квартира 67 м2, але кубів може більше , ніж у вас, бо стеля висока - 3.5 м. Стіни товщиною 60 см,кирпич, підлога - паркет , будівля добротна, писав же , не гріють, батареї хлодні. До чого тут збереження тепла ? Навіть те, що ми "надихаємо" холодні батареї забирають.
...
А в мене не вистачає часу розібратися з тарифами, як вони обчислюються, та з лічильником, він зачинений у підвалі. До чого тут місяці? В нас завжди однаково - 3 700 гр кожного місяця - хочуть за те , що немає опалення.




А дарма.
Пора вже зануритись в цифри.

Вони прості:
Тариф на отопление в Днепре (Днепропетровск)
Для домов с установленными счетчиками - 1308,58 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 35,68 грн

2.8 Гкал не могло бути, бо нема в інших квартирах України навіть у найлютішші зими.
Висота стелі – не має значення.
3700 щомісяця – може бути лише без ліч. В квитанції є Гкал?
І лише за опалювані місяці (всі дні). У жовтні тепло вмикали 17 числа. 3700 бути не може. Лише 15/31*3700.

3700 –незаконно для 67 м2. Оскільки 55грв/м2 – то абс. необґрунтована цифра:
Тариф на отопление в Одессе
Для домов с установленными счетчиками тепла – 1241,35 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 31.07 грн
Тариф на отопление в Харькове
Для домов с установленными счетчиками – 1251,00 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 32,02 грн
Тариф на отопление во Львове
Для домов с установленными счетчиками – 1214,42 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 26,59 грн
Тариф на отопление в Днепре (Днепропетровск)
Для домов с установленными счетчиками - 1308,58 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 35,68 грн
Тариф на отопление в Мариуполе
Для домов с установленными счетчиками тепла – 1268,76 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 30,31 грн
Для юридических лиц – 1353,30 грн/Гкал
Тариф на отопление в Киеве (Киевэнерго)
Для домов с установленными счетчиками тепла - 1416,96 грн/Гкал
Для домов без счетчиков тепла – 32,97 грн
Для юридических лиц – 1810,16 грн/Гкал


І так і незрозуміло, що заважає написати лист з повідомлення і темою "про відмову від послуг опалення внаслідок їх неналежної якості і незаконної ціни."
А далі теплопостачальник робитиме, що хоче: або пломбуватиме батареї і ізолюватие стояки, або мовчки терпітиме неплатежі.
А скільки коштує консультація юриста? Порівняно з ціною тепла?

І що заважає розсилати скарги на всі можливі адреси в т.ч. і на ТБ?

Ага. І найцікавіше. Чому, якщо проблема масова, й досі нема колективних скарг?

Тому, що в нас злочинну влада. На сусідній гілці так як в мене, там вже ноги людині ламають.навіщо облуду кпишете за гроші?які юристи, в крайні беззаконня та уголов щина, і не тільки з опаленням, а на кожному кроці. Ви з Канади пишете?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 08:03

Re: Українцям доведеться платити за опалення влітку

  kalinavalera1 написав:Там уже дошло до переломов ног и,угроз и тп

За попытку проверить сяетчик ноги ломают, прямо из ТЭЦ мужики едут :mrgreen:
  kalinavalera1 написав:вы же нанятый "злочинной владой",а при таких тарифах не верю, что кому то 200гривен насчитывают. Не вижу смысла переписываться с методичками

Ну дда, каждый, кто указывает вам на ваше нытье, "проплаченный злочинной владой". А нытья уже на 11 страниц, причем судя по постам, уже 27 лет такое - это просто клиника. Вас послушать, так персонально ваш дом в Днепре - филлиал Ада, т.к. у других днепровцев ничего похожего, хотя и похожих нытиков я в жизни еще не встречал.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 13:35

  Faceless написав:
  kalinavalera1 написав:Там уже дошло до переломов ног и,угроз и тп

За попытку проверить сяетчик ноги ломают, прямо из ТЭЦ мужики едут :mrgreen:
  kalinavalera1 написав:вы же нанятый "злочинной владой",а при таких тарифах не верю, что кому то 200гривен насчитывают. Не вижу смысла переписываться с методичками

Ну дда, каждый, кто указывает вам на ваше нытье, "проплаченный злочинной владой". А нытья уже на 11 страниц, причем судя по постам, уже 27 лет такое - это просто клиника. Вас послушать, так персонально ваш дом в Днепре - филлиал Ада, т.к. у других днепровцев ничего похожего, хотя и похожих нытиков я в жизни еще не встречал.


В Днепре воровской клан выросший на коммуналке весьма влиятелен - это я могу подтвердить.


Я уже ни один год рассказываю:
1. необходимо выделятся в ОСМД, - НО перед этим положено полное восстановление всех коммуникаций и кап ремонт ДОМА.
2. Если проблемы у Вас в квартире лично - ежедневно обращайтесь в ЖКХ и сохраняйте копии обращений.
3. Если в течении месяца Вам не сделали "порядок" - обращайтесь в Суд.(с заявлением о исключении данного поставщика услуг из вашего перечня)
4. Хотя идеальный вариант: при переходе в ОСМД - самостоятельно решать с кем подписывать договор.
5. Пример свой(не от хорошей жизни) скинулись домом - пробили скважину, установили в подвале систему и чешка всегда с водой - платим за канализацию и электроэнергию жилец из дома проводит постоянные Т,О.
6. За мусор отдельный договор с жильца
7. с эл. энергией проблем больше: дом проведён по постанове 498 НКРЕhttp://www.nerc.gov.ua/?id=24715 , но ограничением является размер договора с рес, лучше при переходе требовать переоформление дома(квартир) под индивидуальное эл. отопление - тогда при выходе в ОСМД Вам должны модернизировать "внутридомовые и внешние сетя", выделить резерв мощностей трансформатора.

И Т.Д.
Поймите, жек, управляющая контора, и пр. - это инстанции зарабатывающие на ВАС, поэтому только от Вас зависит что они будут "кушать", а лучше от них отказаться вообще. В доме наверное есть достаточное количество активных пенсионеров, вот им и флаг в руки, а "бонус" - реальная плата за полученные коммунальные услуги.(как раз коммунальный криминал и пролобировал запрет отключения от отопления, и пр.) Рвущие тельняшки по поводу повышения кварплаты: с реальными доводами, куда и за что уходят деньги сами официально ПРИЗНАЮТ, что платим мало - только по одной позиции "воде" "экономят" 200-300 грн в месяц. При том, нам пришлось заменить все коммуникации на пластик. Кому вода не по вкусу - бизнес на это реагирует быстро - ежедневно во дворе машина с минеральной водой.(правда вода разных поставщиков они по договору между собой приезжают по разным дням)

в 2001м Обласники заменили счётчик на импульсный - через пол года "местные" "выявили" не правильную установку, и наказали на 13 т. грн. (оплатил) "За возможность воровства эл энергии"
В результате поднятого шума удалось вывести счётчики в ящик в подъезде, под замок все счётчики. Теперь у них "трагедия" - ходит только девочка, переписывает показания и разносит счета. Подъезды под домофон - цифровые ключи и всё "чужие" появляются только с разрешения.

Оборудование же квартир всё за "свои". Здесь каждый решает сам, что ему нужно.
Из минусов: в квартиру(бетонные стены) вложено в три раза больше, чем её рыночная стоимость.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 910111213>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 97
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 14:35
Investor_K
1 211
Переглянути останнє повідомлення
Нед 25 лют, 2024 09:28
dmitry_v_gura
2 376
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 09:23
dimi_zubkov
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама