Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 27352736273727382739 ... 3168>
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 22:53

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Долярчик написав:...так, Я це знаю і.... над цим думаю.... - але, часто лапаю себе на думці, що це знову таки зводиться до фізичної роботи..... - а Я її хочу по мінімуму!

Долярчик, чем вы лучше остальных 99,99% халявщиков, которые хотят ничего не делать, а получать? Вы же не хотите ни физической, ни умственной работы (иначе давно были бы айтишником, потратив всего 2000 часов своего времени на наряженный интеллектуальный труд). Денег у вас, достаточных для существенных инвестиций, нет. Уникальных способностей и знаний тоже. Почему вы думаете, что именно вам из всех любителей халявы должно обломиться счастье?

Еще попробуйте понять идею. Современное общество устроено так, что накопления обесцениваются, если не заняты в производительном труде. Если нормировать на инфляцию, учесть амортизацию и риски, то депозиты в реальности имеют отрицательную доходность. Аренда околонулевую.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 22:59

Vlad442
вы итишнег 0,01%? не халявщик...??? :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 13622
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:28

... за крок до перевороту думок © ч. 3

  Рыба-сом написав:Так чого Вам депо не підходить? Це ж спеціально для таких інвєшторів, щоб голову і все інше не дуже напрягти - гроші відніс, потім гроші отримав.
А он скоро ОВДП можна буде легко купити мікро-інвєшторам

... малі %% :D
- мій бізнес дає 36-38%річних, але займає майже весь мій час/життя.... і от, якщо б Я його поділив на половину(по 3 робочі дні/тиждень), то мав би отих 18%річних, що і на депо, де "нічого не потрібно робити", - то тут вже краще депо!
- але, якщо б мій бізнес приносив би, скажімо 50-60% річних, то тут вже виходить ЦІКАВІШШЕ! - якщо Я б його "розділив" на половину робочого часу, то мав би 25-30%річних, а це вже не так і погано!!!
  Vlad442 написав:Долярчик, чем вы лучше остальных 99,99% халявщиков, которые хотят ничего не делать, а получать?

- Я вмію/можу бути старанним/наполегливим і добиватись цілей!
  Vlad442 написав:Вы же не хотите ни физической, ни умственной работы (иначе давно были бы айтишником, потратив всего 2000 часов своего времени на наряженный интеллектуальный труд).

- так, фізичної - не хочу!
- а розумової.... - "айтішництво" мене не цікавить, майже, взагалі! (от чому Я не маю автівки? - та бо вона мені не цікава! - не тягне мене до автівок! - і так само до ай-тішницва! )
  Vlad442 написав:Денег у вас, достаточных для существенных инвестиций, нет.

... це питання часу! - за 2-3-4р - буде!
  Vlad442 написав:Уникальных способностей и знаний тоже.

- способності - є, але вони, знову ж таки, заключаються у ФІЗИЧНІЙ праці!
- знання, мабуть, менше....
  Vlad442 написав:Почему вы думаете, что именно вам из всех любителей халявы должно обломиться счастье?

- тому, що мені потрібна лише "зацепка за щось", а далі - Я вже сам.... своєю головою!
  Vlad442 написав:Еще попробуйте понять идею. Современное общество устроено так, что накопления обесцениваются, если не заняты в производительном труде. Если нормировать на инфляцию, учесть амортизацию и риски, то депозиты в реальности имеют отрицательную доходность. Аренда околонулевую.

- це Я знаю! - тому, потрібно, щоб накопичені гроші "в чомусь" працювали!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:29

  Прохожий написав:Лично мне понравился потенциал вот этих апартов, и кстати относительно недорого
https://www.mansionglobal.com/newyork/9 ... mod=search

Один я окуелот газовой плиты в небоскребе ? :shock:
UA
 
Повідомлень: 8165
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:31

  Vlad442 написав:
  Долярчик написав:...так, Я це знаю і.... над цим думаю.... - але, часто лапаю себе на думці, що це знову таки зводиться до фізичної роботи..... - а Я її хочу по мінімуму!

Долярчик, чем вы лучше остальных 99,99% халявщиков, которые хотят ничего не делать, а получать? Вы же не хотите ни физической, ни умственной работы (иначе давно были бы айтишником, потратив всего 2000 часов своего времени на наряженный интеллектуальный труд). Денег у вас, достаточных для существенных инвестиций, нет. Уникальных способностей и знаний тоже. Почему вы думаете, что именно вам из всех любителей халявы должно обломиться счастье?

Еще попробуйте понять идею. Современное общество устроено так, что накопления обесцениваются, если не заняты в производительном труде. Если нормировать на инфляцию, учесть амортизацию и риски, то депозиты в реальности имеют отрицательную доходность. Аренда околонулевую.

мне этот оператор учётки не нравится... а как же недооценённая недвига которая имеет потенциал роста?
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:32

  Прохожий написав:Vlad442
вы итишнег 0,01%? не халявщик...??? :shock:

Интересно, где вам смогло обломиться? Бывший комсомольский работник, наловивший рыбку в мутной воде? По психотипу не походите ни на успешного предпринимателя, ни на айтишника.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:33

  Vlad442 написав:
Еще попробуйте понять идею. Современное общество устроено так, что накопления обесцениваются, если не заняты в производительном труде. Если нормировать на инфляцию, учесть амортизацию и риски, то депозиты в реальности имеют отрицательную доходность. Аренда околонулевую.


Джордж Сорос аж закашлялся)))
В инвестиционных фондах началась паника. Хедж фонды близки к раззорению. Рынок акций начал падать. )))
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:34

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Долярчик написав:- це Я знаю! - тому, потрібно, щоб накопичені гроші "в чомусь" працювали!

Деньги не работают. Работает человек с помощью денег. Когда вы это поймете, перестанете задавать бессмысленные вопросы.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:38

  zzzzzz написав:
  Vlad442 написав:
Еще попробуйте понять идею. Современное общество устроено так, что накопления обесцениваются, если не заняты в производительном труде. Если нормировать на инфляцию, учесть амортизацию и риски, то депозиты в реальности имеют отрицательную доходность. Аренда околонулевую.


Джордж Сорос аж закашлялся)))
В инвестиционных фондах началась паника. Хедж фонды близки к раззорению. Рынок акций начал падать. )))

На каждый доллар, заработанный Соросом, приходится доллар кем-то потерянный. Если инвестором, то статус кво соблюдено. Если работягой, то успешные спекулянты это вирус мировой экономической системы. А может санитары леса. Это смотря как посмотреть. Оба способствуют естественному отбору.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 лис, 2018 23:46

  Долярчик написав:
  Рыба-сом написав:Так чого Вам депо не підходить? Це ж спеціально для таких інвєшторів, щоб голову і все інше не дуже напрягти - гроші відніс, потім гроші отримав.
А он скоро ОВДП можна буде легко купити мікро-інвєшторам

... малі %% :D
- мій бізнес дає 36-38%річних, але займає майже весь мій час/життя.... і от, якщо б Я його поділив на половину(по 3 робочі дні/тиждень), то мав би отих 18%річних, що і на депо, де "нічого не потрібно робити", - то тут вже краще депо!
- але, якщо б мій бізнес приносив би, скажімо 50-60% річних, то тут вже виходить ЦІКАВІШШЕ! - якщо Я б його "розділив" на половину робочого часу, то мав би 25-30%річних, а це вже не так і погано!!

Щось я нічого не розумію: то низька маржинальність - це ок, то давай 25% річних (мабуть в доларах ще?) :)
Рожеві мрії про самоходну піч, скатєрть-самобранку та прінтер для друку доларів :mrgreen:
Рыба-сом
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2116
З нами з: 29.11.16
Подякував: 1834 раз.
Подякували: 632 раз.
 
Профіль
3
3
  #<1 ... 27352736273727382739 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117760 29523394
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
0 4358
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
16 43162
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 23:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама