Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 688689690691692 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 16:00

  change_pm написав:
  Успіх написав:Що там нового - цікавого будують, чи планують будувати у місті Лева?

А, ось це... ти ж не місцевий, то не знаєш :mrgreen:
У Львові почали демонтаж барельєфів Монумента слави

У червні УКУ відкриє новий колегіум біля Стрийського парку

На Сихові відкрили перший ресторан міжнародної мережі KFC

https://zaxid.net/news/

А ще на Кульпі міняють опори контактної мережі пі д тролейбус.Надія , що Кульпу розширять до 6 ти полос зникла :(
Bolt
 
Повідомлень: 2876
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 16:07

  Bolt написав:А ще на Кульпі міняють опори контактної мережі пі д тролейбус.Надія , що Кульпу розширять до 6 ти полос зникла :(

О, а нащо Садік старається і вєлодоріжки вам будує :?: :roll:

не благодарніє...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 16:56

  change_pm написав:
  Bolt написав:А ще на Кульпі міняють опори контактної мережі пі д тролейбус.Надія , що Кульпу розширять до 6 ти полос зникла :(

О, а нащо Садік старається і вєлодоріжки вам будує :?: :roll:

не благодарніє...

З-за тих клятих велодоріжок , дороги для нормальних людей завужують.Зайшов недавно на Бандери, то пісец у що її перетворюють.
Bolt
 
Повідомлень: 2876
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 17:07

  Bolt написав:
  change_pm написав:
  Bolt написав:А ще на Кульпі міняють опори контактної мережі пі д тролейбус.Надія , що Кульпу розширять до 6 ти полос зникла :(

О, а нащо Садік старається і вєлодоріжки вам будує :?: :roll:

не благодарніє...

З-за тих клятих велодоріжок , дороги для нормальних людей завужують.Зайшов недавно на Бандери, то пісец у що її перетворюють.

Такі не понялі...

Ви ж у ойропу хотіли? Ну, особисто Ви може і не хотіли...

То звикайте / чекайте (бували у Берліні?) до велодоріжок, ЛГБТ і "арабів", пиво і берлінські транваї у Львові вже є...

зі. Мені особисто по центру Львова пішки чудово ходиться, а якщо якісь "алігатори" з "села" не можуть зайхати до центру, то мені на них, так само, як і їм на мене )))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 17:47

  change_pm написав:Признавайтесь, хто цей херой? )))

П’яний 40-річний львів'янин на Porsche Cayenne розбив три автомобіл

https://zaxid.net/pyaniy_40_richniy_lvi ... h_n1517846


Маковський Євгеній Сергійович, директор компанії “Акваполімер Інжиніринг”
https://aquapolymer.com.ua/

відлупасив селфіменів, ще й обдзюрив їхню бричку :lol:

П.С.на початку тижня 5 екіпажів рапідів/пріусів + 1 мицик + 1 бус з тараном, повний нацгвардійців втихомирювали одного хлописька, 27 року в парку Франка, то він двом тим недолугим пику натовк :lol:

такі хлописка, моцні як дуби, жиют в тім Львові :shock:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 22:02

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

На вул. Любінській у Львові збудують комплекс багатоповерхівок, найвища з яких матиме 20 поверхів https://zaxid.net/na_mistsi_kolishnogo_ ... u_n1436444
Rasputin Ioan
 
Повідомлень: 11
З нами з: 21.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 кві, 2021 22:06

  Rasputin Ioan написав:На вул. Любінській у Львові збудують комплекс багатоповерхівок, найвища з яких матиме 20 поверхів https://zaxid.net/na_mistsi_kolishnogo_ ... u_n1436444

Ха-ха, то на Сихові Авалон Ап - ще ніхто не переплюне! :lol:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 24 кві, 2021 15:42

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:З-за тих клятих велодоріжок , дороги для нормальних людей завужують.Зайшов недавно на Бандери, то пісец у що її перетворюють.


Тобто коли я пересідаю з автомобіля на велосипед, я потрапляю в категорію не "нормальних" людей? :) Я навпаки, чекаю завершення ремонту. Ми з сім'єю вже давно хотіли прогулятися до вокзалу, подивитися на реконструйовану пл. Двірцеву. Автівкою це сенсу немає робити, пішки щось ніяк не зберемося, думали, що велосипед - оптимальний вибір для такої прогулянки. Тому я особисто дуже чекаю на завершення цього проєкту.

  Bolt написав:Надія, що Кульпу розширять до 6 ти полос зникла :(


Розширення Кульпарківської до 6 смуг особливо нічого не дасть, оскільки далі вони все одно впиратимуться в більш вузькі вулиці. Та й загалом, вже давно доведено, що більші дороги притягують більше автівок, що не вирішує проблему трафіку. Я колись тут розповідав, як я стояв в тягнучках в 12-смуговому (по 6 в кожну сторону) під'їзді до Бостона, і 18-смугововій об'їзній Лос-Анджелеса.

Зображення

Тому що при в'їзді в місто, вони впираються в 4-5-6 смугові вулиці (інколи з одностороннім рухом) + світлофори. Ближчий приклад - це об'їзна Кракова (4 смуги руху в кожну сторону на А4 намагаються потрапити в місто через 2-смугові в'їзди). Тому розширення доріг в довготривалій перспективі - це шлях в нікуди. З нашою конфігурацією міста логічніше рухатися європейським шляхом - пересування пішки, популяризація/розвиток велоруху, розвиток громадського транспорту.

Це я вже не говорю про екологію/чистоту повітря. Якщо в нас місто перетвориться на суцільний затор з 6 смуг, що на 50%+ складається з автомобілів з Євро-2 і нижче (новіші авто, але з вибитими каталізаторами, також в цю категорію), то за 5-10-15 років це суттєво відіб'ється на стані здоров'я львів'ян. Ну але ті, хто на останні гроші пригнаняють polskie blachy, стратегічно не думають, їм важлива можливість отримати дешеве авто "вже й негайно".

Тому, як на мене, єдина вірна стратегія для міста - це робити його більш придатним для пішоходів (по типу проєктів "Зелена лінія") і велосипедистів (вже згадані велодоріжки), розвивати громадський транспорт (тут і виділені смуги, і оновлення рухомого складу, і електронний квиток). Іншими словами, звільняти місто від автомобілів. Якщо дуже хочется на авто, то це можна, але буде повільніше і дорожче (за допомогою виділених смуг громадський транспорт має рухатись швидше ніж авто, платне паркування і т.ін).
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 кві, 2021 22:37

  change_pm написав:
Буде цікава біля Стрийського парку, біля академії сух.військ.

Здається буде ЮДП будувати, цінник нікому не сподобається... (((


Те, що LvivTechCity називається?
І який там цінник буде?
yurko81
1
 
Повідомлень: 121
З нами з: 22.06.17
Подякував: 40 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 кві, 2021 23:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Coder написав:розвивати громадський транспорт (тут і виділені смуги, і оновлення рухомого складу, і електронний квиток). Іншими словами, звільняти місто від автомобілів. Якщо дуже хочется на авто, то це можна, але буде повільніше і дорожче (за допомогою виділених смуг громадський транспорт має рухатись швидше ніж авто, платне паркування і т.ін).

Повністю підтримую!
  yurko81 написав:І який там цінник буде?

Конячий))
+/-2К-м2 на котлованчику :)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 688689690691692 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 887, 888, 889
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8886 6935685
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 15:10
Бетон
24799 16562637
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
548 226047
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама