Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 333334335336337 ... 1002>
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 23:28

  akurt написав:Уточните именно какое г...о - его - г...о - вокруг очень много...

Если вы про мебель из Black Red White - то надо уточнять у продавцов - где сделано.

Уточнять у продавцов? :mrgreen:
Я её купил в 2005 -том, кровать , тумбочки , набор мебели в виде шкафа , стола и
хз как навать , типа небольшой стенки.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3129
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 00:21

Ну, во-первых, в тексте шло много чего и о чем, и в частности, про мебель, потому и уточнить просил - может вам пробковая подложка под ламинат не нравится?

Уточнять покупателю Долярчику - у продавцов во Львове - не знаю, как в Киеве - да! Грамотные и самое главное - говорят: "Вот эта мебель - чистая Польша, а вот эта очень похожая - но сделано в Житомире (Запорожье)".
Ну и если у вас с 2005 года достояла до 2019 - значит, хорошая...
Очень бы рекомендовал набор мебели "Август" - там шикарная прочная кровать, качественно сделана. Натуральное дерево. На ней кувыркался с девчушкой арендатор массой в 120 - выжила легко.
Я имел ввиду кровать.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 12:08

  akurt написав:Пан Ethereum - молодець!
Читати цікаво...


Нерухомість купляється і коли небудь продається...
Нічого особистого. Просто не люблю понтів. У Вас теж є раціональні речі,але якби не добавляли водички чи реклами-могли би бути авторитетом,як квестор.
А так Ви авторитет тільки для Долярчика. Інколи і яйце може поставити на місце знахабнілу курку))
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 12:47

Цікаво прочитати від людини, яка продає нерухомість один раз на 19 років і, продавши, не може зрозуміти, чи то інфляція з"їла всі гроші, чи не з"їла, про те, як правильно купувати-продавати нерухомість.
Пишіть ісчьо. Реально цікаво.
Особливо про пораду купувати на горі, а продавати на мінімумі.

Роздрукував собі на форматі А3 і повісив над диваном:
  Ethereum написав:Нерухомість купляється і коли небудь продається...

Реально шедевр. Карла Маркса обнімає Фрідріху Енгельсиху і тихенько плачуть, готуючи яєшню...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 01:08

  akurt написав:А що роблять вумні люде?


Кажуть, що розумні люди, більше слухають, ніж говорять, але зараз я не про це...

Ваш допис нагадав старий анекдот:

Принимают на работу секретаршу:
— Сколько знаков в минуту вы можете печатать?
— Примерно 100
— А 150?
— Могу
— А 200 сможете?
— Могу, но, знаете, такая фигня получается!


От ніби і багато написали, і на калькуляторі багато всього нарахували, але ж "фигня получается".

  akurt написав:Варіант 2. Припустимо - в це неможливо повірити - але все ж припустимо, що ви вдало купили однушку за 45 000 зелених, вклалися в бюджетний ремонт в 5 000 доларів (всі мої знайомі, крім одних, але там особлививй випадок, дизайну захотілося, вкладаються). Таким чином, витратили 45 000 (Вікторія Гарденс)+ 5000 (ремонт)=50 000 доларів.
Припустимо, ремонт робили не 20 років, як пан Долярчик, а максимум 2 місяця, як я і всі мої знайомі.
Тоді виручка від здачі оренду: (12-2)х14 000 гривень=140 000 гривень, або 140 000/27=5 185 БАКСІВ $$$$$$$$$$$$$$ + СВОЯ ВЛАСНА КВАРТИРА.


1. Я не розумію акценту на "+ СВОЯ ВЛАСНА КВАРТИРА". Звідки тут "плюс"? У варіанті з депозитом, гроші ($45000) також залишаються у Вас. Ви отримуєте прибуток + у вас залишаються Ваших $45000. В даному випадку і депозит, і квартира є активами, які приносять прибуток. Кожен зі своїми плюсами і мінусами, зі своїми ризиками. Квартира, як актив, має спекулятивну складову (може зрости в ціні, а може й ні). $45000 мають набагато вищу ліквідність, ніж квартира. Так, є питання виживання банку, є питання чи варто "сидіти" в гривні, але в цьому контексті це неважливо. Суть в тому, що актив нікуди не зникає.

2. Так само як і інші, я не вірю, що сьогодні можна вкластися в $5000 на ремонт (можливо в Туреччині, але тоді Вам на іншу гілку). В 2001-2003 році, коли ми робили свої перші ремонти - ще так сяк, але зараз - без варіантів. Хіба "всі Ваші знайомі", що вклалися в $5000 живуть в малосімейках чи "кавалєрках" ще й самі робили ремонти. Більш того, ми ж говоримо про квартиру під оренду, правильно? Тоді взагалі цікаво...

На іншій гілці аж рясно від Ваших дописів, в яких ви дорікаєте українцям, які дурять ближнього і заробляють шалені гроші (там були і орендодавці, і турфірми, і будь-який "купи-продай" бізнес). З іншої сторони, захоплюєтесь Туреччиною, де все мало не безкоштовно (зокрема, сукупні послуги при купівлі товарів). Тепер подивіться на свої розрахунки, дерти за однокімнатну квартиру з "повним фаршем аж на $5000" - $500/місяць?.. то, вибачте, але героям Ваших гнівних дописів до Вас "як до неба рачки". Ви просто гіперболізована квінтесенція героїв ваших оповідань.

3. (як наслідок п.2) В своїх розрахунках Ви (знову) банально маніпулюєте. Оцінюючи вартість інвестиції, берете найменшу можливу (щоб не казати неможливу) ціну ремонту. А оцінюючи прибуток, берете чи не найбільшу можливу вартість оренди.

Ось Вам для прикладу 2 квартири біля Victoria Gardens: за 13000 грн і за $500. Вартість ремонту "на око" принаймі в 3-4 рази перевищує $5000. Ось тут ремонт простіший (я би сказав "на любителя", але все одно все ще сумніваюсь, щодо можливості таке відтворити за $5000), але й ціна вже $350. Отже всі Ваші розрахунки не мають нічого спільного з реальністю.

Тому, перед тим як шукати "соринку в чужом глазу" (дорікати іншим щодо написання чогось путнього), краще подивіться чи не маєте Ви "бревна в своем".
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 02:09

  akurt написав:Цікаво прочитати від людини, яка продає нерухомість один раз на 19 років і, продавши, не може зрозуміти, чи то інфляція з"їла всі гроші, чи не з"їла, про те, як правильно купувати-продавати нерухомість.
Пишіть ісчьо. Реально цікаво.
Особливо про пораду купувати на горі, а продавати на мінімумі.

Роздрукував собі на форматі А3 і повісив над диваном:
  Ethereum написав:Нерухомість купляється і коли небудь продається...

Реально шедевр. Карла Маркса обнімає Фрідріху Енгельсиху і тихенько плачуть, готуючи яєшню...
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 02:26

  Ethereum написав:
  akurt написав:Цікаво прочитати від людини, яка продає нерухомість один раз на 19 років і, продавши, не може зрозуміти, чи то інфляція з"їла всі гроші, чи не з"їла, про те, як правильно купувати-продавати нерухомість.
Пишіть ісчьо. Реально цікаво.
Особливо про пораду купувати на горі, а продавати на мінімумі.

Роздрукував собі на форматі А3 і повісив над диваном:
  Ethereum написав:Нерухомість купляється і коли небудь продається...

Реально шедевр. Карла Маркса обнімає Фрідріху Енгельсиху і тихенько плачуть, готуючи яєшню...


Телепень радіє думкою,що живе в турецькому болоті серез братів по розуму бусурманів. Мозги пропитані КПСС і вченням вічноживого.
https://112.ua/obshchestvo/v-kievskoy-o ... 84310.html
Отакі помідори їсть.
А ще ходить на безплатні презентації,де споживає бесплатне вино. Також любить дешеву рибу і мріє про три квартири у Львові.
Має афрагку у кожному місті!
І любить втриняти все саме дешеве!
Цей зайдель з Анталії ходить як заволока і купує фарфоцлі . А дома його чекає римунда...
Зустрічайте Пан Акурт та Львівська Нерухомість!!
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 07:09

Дуже класно, що мої коротенькі роздуми та цифри викликали велику рецензію відомого теоретика нерухомості у Львові. Людина нічого некупує/непродає/нездавала/нездає, але вдало наводить аналіз того, що відбулося після звичайної брехні пана Ethereum про ніби-то вдалий миттєвий продаж неіснуючої у Львові квартири.

P.S. Пан Coder! Запам"ятайте: я завжди ОПЕРУЮ перевіреними фактичними цифрами і фактами із реальних дій та подій. Завжди. Вірити ви не можете - бо звикли, шо навкруги всі брешуть кожної миті - розумію, а тому просто те запам"ятайте.
Це так само просто - запам"ятати - як і зрозуміти, що ремонт квартири під квартирантів може бути бюджетним - за 5 000 доларів (а виглядяє на 15 000 - і дві квартири пішли "аж бігом" квартирантам-іноземцям по 12 000 гривень кожна+комуналь), і не бюджетним - як в тому моєму прикладі на "Вікторія Гарденс" - де люде із любов"ю та задоволенням (там жінка так захотіла - проявити своє мистецтво - дійсно все зробили дуже круто) вклали в ремонт купленої за 45 000 доларів "двушки" 16 000 доларів - отримали "канхвєтку" - здали на протязі всього 7 (семи) днів очікування нормального клієнта за бажані 500 (п"ятсот) доларів США на місяць+комуналь.
То все просто: треба вчитися, в наш час за рецензії чужих дій грошей не платять. За копірайт ще платять - але сімшні 12 гривень за сторінку формату А4. Вже й студенти філологічних факультетів за 12 гривень не беруться...
І обережніше із порадою про те, що треба "тільки слухати"... Ви вже наслухалися циганів на вокзалі: і ремонт робили в квартир з їх подачі ледве не 15 років підряд, і оплачували всі рахунки на фальшивих бланках з фальшивими/нефальшивими печатками, що носять пачками у кишенях прораби. Так залишите і єдину жінку, і єдину дитину і голими, і босими.
А у нас попереду купа цікавих майбутніх подій:
- на перше місце ставлю досвід пана Долярчика - ну дійсно людина своїми руками та руками тестя спробує зробити із Авалона гарне гніздечко - він викладе повний розрахунок та подивимося, чи вкладеться у 5 000 долярів. Особливо треба звернути увагу на те, що людина фактично не має ніякого досвіду. У порівнянні із тими панами, що роблять ремонт за 5 000 доларів - із меблями переплануванням - та оздобленням - дійсно ніякого. А там - справжні "вовки" - тільки наївна людина на кшалт пана Coder може думати, що люде, які тримали власний цех із виготовлення меблів, крім того, багато років - більше 10 - тримали у Криму 4 (чотири) квартири під здачу та 1 (одну) віллу під здачу (все продали в Криму - вклалися в нерухомість в Україні) не можуть того зробити.
- на друге місце ставлю незвичний і нетрадиційний інший досвід - купити на двох різних покупців на 25-у поверсі одну квартиру площею в 120 квадратів (такі квартири віддавали забудовники значно дешевше "стандартних") та зробити із них дві 2-к "канхвєтки" під здачу - то дуже інтересно. Там же багато нюансів: а) які витрати підуть на оформлення "розділення" квартир? б) як робити ремонт при непрацюючому ліфті на 25-у поверсі? в) який клієнт буде знімати квартиру на 25-у поверсі? в) які виявляться "нюанси" в хмарочосі - он навіть не в хмарочосах виявилося таке: мешканці квартири зверху взяли і перекрили канали витяжок з кухні під час ремонту/перепланування. В результаті масло від смаженої риби на поверсі знизу заходить тільки у квартиру на поверсі зверху. І канал вентиляційниий виявився тільки один на всі квартири.

В першому випадку цифри надасть пан Долярчик, в другому - обіцяю - я, akurt, в інших випадках ніяких цифр нам НЕ надасть пан Coder...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 12:27

... ремонт для здачіVSдля себе))

...бачите, то було б цікавіше, якщо б я теж робив ремонт для здачі....
- а так, я роблю для СЕБЕ! - і як я вже писав, планую вкластись в 8-10К(макс.12К) = під ключ! - тобто і мебель і побут. техніка включно!
- і ще, в мене однуха велика(майже 53м2) і я з кухні в 26,5м2 буду відмуровувати кімнату(9м2)-там так виходить/вікна дозволяють....
- тож, як-не-як, а можна рахувати, що я ремонт роблю у "двусі" :) + "своїми руками"(економія на майстрах ;) )
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 11:34

... і будь тут мудрим ©

....і поки шановні пани думають на сусідній гілці над цим питанням, задам я його ще й тут :)

.....а як бути в такому випадку? - як розрулюєте?

.... от переглянув черговий ролик на ютубі, де радять "як грамотно інвестувати в нерухомість" :)
- і як завжди, радять для здачі в оренду, розбивати "однухи" на дві окремих студії, а "двухи" - розбивати на три.... - і так окремо здавати їх...

- так от, мене давно "муляє" питання: - як брати оплату за комуналь?
- розумію, що можна/треба ставити окремі лічильники на воду і ел., але що, потім щоразу бігати/дивитись перемножувати ті куби і кіловати окремих квартир?- бо ж рахунок то пртйде на один ЗАГАЛЬНИЙ лічильник?(як води, так і електрики)

.... за газовий лічильник мовчу, бо можна іншу квартиру зробити все сугубо на електрику!

- то як це працює на практиці?
Дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 333334335336337 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16553468
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930815
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 225069
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама