Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 244245246247248 ... 1002>
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 12:46

  jump написав:
  Козак-характерник написав:
  Львівський БатяР написав:Двушка для сімї це мінімум. Краще трьоха, одна дитяча одна спальня і вітальня щоб там всі товклись.

Стосовно житла. Я б звернув увагу на Парк тауер. Про якість будівництва не скажу але в плані локації мені здається, що це один з найкращих варіантів.

А що таке придомова котельня? Чим від індивідуального опалення з котлом відрізняється?


індивідуальне - свій двоконтурний котел у квартирі

придомова - та сама централка, тільки на будинок

Придомова котельня, як на мене, гірше ніж індивідуалка. Наприклад, коли вмикати опалення, це колективно треба буде вирішувати? При індивідуалці, я сам собі хазяїн! Крім того при індивідуалці, я платитиму за обігрів лише власної квартири по лічильнику, а якщо придомова котельня, то по метражу. Та й обслуговування котельні мабуть до додаткових затрат призведе. Чи не так розумію щось? Єдиний плюс в тому бачу, що в квартирі немає котла, якщо придомова котельня. Естетичний момент + звільняється додатковий простір. Поправте, якщо помиляюсь і не так зрозумів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 13:01

  jump написав:
  Козак-характерник написав:[



чим менше сусідів - тим краще
попадається рідкісне бидло, причому абсолютно різна вікова категорія, а якщо ще й псарники :shock:

студіо - усі запахи з кухні будуть у квартирі, тому краще повноцінна двійка

Бюджет до 100000$.
Відверто, якщо Ви збираєтесь вбухати 100 тис баків у квартиру, вважаю, що це не доречно
якісна умебльована із технікою 1 кімн у новобуд - 50 тис баків
якісна умебльована із технікою 2 кімн у новобуд - 70-80 тис баків
навіщо вкидати такі гроші у бетон :shock:
але це Ваша справа :D
можете купити при вході у Стрийський парк:
http://domik.ua/nedvizhimost/lvov-proda ... 79008.html
пропоную на продаж 2-кімнатну квартиру , площа – 52 кв.м.
Львів, вулиця Паркова
Вартість – 80 000 дол.США. Чистий продаж.
Адреса: Львів.Вулиця Паркова (Личаківський район).
Загальна площа: 52/32/12 кв.м. 5/9 поверх цегляного будинку.
Квартира складається з приміщень: 2 кімнати, кухня,ванна кімната, санвузол ,коридор.
Ремонт:Якісний дорогий ремонт.
Додаткова інформація:
- Кімнати прохідні
- Індивідуалье опалення
- Вхід з двору
- Залишаються вмонтовані меблі
- Ідеально підійде під подобову оренду
- Документи готові

виходите з хати із коханою попід ручку і одразу до озера лебедів годувати
ранкові піші\бігові\велорухи
чисте повітря, спів птахів

По перше Паркова знаходиться в Галицькому р-ні , по друге де ви там бачили дев'яти поверховий будинок о_0
Bolt
 
Повідомлень: 2877
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 13:08

  jump написав:
чим менше сусідів - тим краще
попадається рідкісне бидло, причому абсолютно різна вікова категорія, а якщо ще й псарники

студіо - усі запахи з кухні будуть у квартирі, тому краще повноцінна двійка

Бюджет до 100000$.
Відверто, якщо Ви збираєтесь вбухати 100 тис баків у квартиру, вважаю, що це не доречно
якісна умебльована із технікою 1 кімн у новобуд - 50 тис баків
якісна умебльована із технікою 2 кімн у новобуд - 70-80 тис баків
навіщо вкидати такі гроші у бетон :shock:
але це Ваша справа :D
можете купити при вході у Стрийський парк:
http://domik.ua/nedvizhimost/lvov-proda ... 79008.html

Теж схиляюся до повноцінної двушки. Але все ж таки в новобудові. Міркування такі, що на "бидло" :oops: можна потрапити скрізь, але ймовірність з ним зустрітися у новобудові, менша ніж на вторинці. Все ж психологічний момент присутній: житло на вторинці, отримане нашару від держави, переважно, а новобуд, куплене за власні гроші. Тому ставлення до майна повинно бути більш охайним і трепетним, як того, що в квартирі, так і в самому будинку і на прибудинковій території. Крім того подобається, що вхід лише для мешканців на прибудинкову територію, а не вештаються біля будинку хто попало, бродяги якісь. :P До того ж в новобудові нові комунікації всі. Бачу складність вибору житла в новобудові лише в аспекті місця розташування. Бо в файних місцях все забудоване вже все давно вторинкою, або ціна занадто жирна. Цінник поставив такий високий, щоб обирати вільно можна було. Я не проти вкластися і в 70000$. Головна мета: якісне житло в новобудові, з більш менш вигідним розташуванням. Хоча критерій якості пріоритетніший, ніж розташування. Місце розташування другорядне, бо я не прив'язаний до роботи десь. Просто бажано б бути поближче до цивілізації, а не на висєлках жити. :P І щоб основна інфраструктура була присутня поруч.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 13:21

  Bolt написав:
  jump написав:
  Козак-характерник написав:[





По перше Паркова знаходиться в Галицькому р-ні , по друге де ви там бачили дев'яти поверховий будинок о_0


там помилка в оголошенні
далі вказано:Этаж/Этажность: 1/4

не я складав, ріелтори не доглянули 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 13:25

  Козак-характерник написав:[

придомова - та сама централка, тільки на будинок

Придомова котельня, як на мене, гірше ніж індивідуалка. Наприклад, коли вмикати опалення, це колективно треба буде вирішувати? При індивідуалці, я сам собі хазяїн! Крім того при індивідуалці, я платитиму за обігрів лише власної квартири по лічильнику, а якщо придомова котельня, то по метражу. Та й обслуговування котельні мабуть до додаткових затрат призведе. Чи не так розумію щось? Єдиний плюс в тому бачу, що в квартирі немає котла, якщо придомова котельня. Естетичний момент + звільняється додатковий простір. Поправте, якщо помиляюсь і не так зрозумів.[/quote]

-----




Тільки індивід
улітку узагалі виходить 5-8 кубів
і то при тому, що люблю душ приймати, можу по два рази на день :D

ніяких проблем з естетикою
сучасні котли малесенькі із хорошим ккд
акуратно зашиваються меблями, абсолютно нічого не видно
виберіть собі якесь оголошення у новобуді з гарним ремонтом, сходіть, зацініть, самі усе побачите :wink:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 13:28

  jump написав:Тільки індивід
улітку узагалі виходить 5-8 кубів
і то при тому, що люблю душ приймати, можу по два рази на день :D

ніяких проблем з естетикою
сучасні котли малесенькі із хорошим ккд
акуратно зашиваються меблями, абсолютно нічого не видно
виберіть собі якесь оголошення у новобуді з гарним ремонтом, сходіть, зацініть, самі усе побачите :wink:

Тому Парк Тауер викреслюю зі списку потеціальної покупки. Там придомова котельня, а не індивідуалка. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 18:24

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Воювати з сусідами і пенсіонерами за облаштування зони комфорту поза межами квартири, я пас! :P Нерви не залізні.


Тут можна посперечатися. В мене колега купив квартиру в новобудові, мешканці якої зараз в процесі створення ОСББ. 72 квартири. Домовитись майже нереально. Ні про що. Тому в мене суттєва перевага, як мінімум, через те, що квартир всього 12 :)

  Козак-характерник написав:Що порекомендуєте з новобудов в означених районах? Можна тицьнути на конкретні варіанти?


З тих варіантів які ми розглядали (2014-2016 рік) зараз вже мало що залишилось, а те що залишилось - ціни космос (наприклад, на Рильского піднялися з $1250-1350 до $1400-1650, на Туган-Барановскього зробили ремонт на любителя і просять по $1900/м2, на Зарицьких, 5 - взагалі $2500/м2).

З того часу збудували декілька будинків на Пекарській (але саме старші номери Пекарської мені не дуже - морг, капличка і т. ін.). Вживу не бачив, але цікаво виглядає:
- Єфремова, 26.
- Клубний будинок на Личаківській

Є два будинка на Стуса, (+) на межі парку, але (-) поверховість і все ж таки далекувато. Для мене ближній центр закінчується десь на лінії Кубанська-Мушака. Хоча ми розглядали і варіант верх Франка, 137, який ще більше віддалений від центру.

  Козак-характерник написав:І ще... Який варіант краще на Ваш погляд: однушка - студіо чи повноцінна двокімнатна, якщо площі приблизно однакові? Трьоху не розглядаю для життя.


Тут залежить від складу сім'ї. Як на мене, для одного чи для пари бажано мати окрему спальню + велику кухню-вітальню. Формально це може бути і 1-кімнатна на 50+ м2 з великою кухнею (18-20 м2). Якщо є дитина, то це вже має бути мінімум 2 кімнати + кухня-вітальня. Ми собі так і зробили спальню і дитячу (по 20-22 м2) + кухня-вітальня (25-26 м2), але це перепланування з 3-кімнатної площею під 90 квадратів.

Взагалі варіанти новобудов зручно шукати тут

  jump написав:улітку узагалі виходить 5-8 кубів
і то при тому, що люблю душ приймати, можу по два рази на день :D


5-8 кубів газу на місяць? Можна взнати модель котла? Це якісь фантастичні цифри (або Ви фантастично швидко приймаєте душ :)). В мене в мами влітку 35-45 кубів газу йде. 24КВт Vaillant на підігрів води + приготування їжі (готує вона багато, але не думаю, що на 30-40 кубів, максимум 10). До ремонту з польскою газовою колонкою Termet було 50-60, але там була газова духовка (зараз електрична).
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 19:39

  Coder написав:З тих варіантів які ми розглядали (2014-2016 рік) зараз вже мало що залишилось, а те що залишилось - ціни космос

Дякую за відповідь! :P А з побудованого і де живуть вже, а не від забудовника, які варіанти файні є з новобудов? Щоб у власника готову квартиру з ремонтом купити. Я не про конкретні пропозиції, а теоретично, де приглядатися? :P Раптом десь оголошення про продаж побачу. Мені взагалі б такий варіант, щоб заходи і живи + холодильник ще б затарили на перший час! :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 20:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Дякую за відповідь! :P А з побудованого і де живуть вже, а не від забудовника, які варіанти файні є з новобудов? Щоб у власника готову квартиру з ремонтом купити. Я не про конкретні пропозиції, а теоретично, де приглядатися? :P Раптом десь оголошення про продаж побачу. Мені взагалі б такий варіант, щоб заходи і живи + холодильник ще б затарили на перший час! :)


В нас основним інструментом був https://www.real-estate.lviv.ua/, який виглядав найповнішою базою нерухомості Львова (хоча додатково використовували і dom.ria.ua, і, навіть, OLX).

Для пошуку новобудов основним сайтом був novobudovy.com. Зараз їх набагато більше (вбити в Google "новобудови Львова" і тільки клацай по посиланням), наприклад, той самий lun.ua, на мапу на якому я посилався в попередньому дописі.

Алгоритм простий:
- відкриваємо LUN, шукаємо на карті новобудову, яка сподобалась
- якщо вона вже добудована, і в стані "Всі квартири продано", то ідемо на real-estate, і шукаємо квартири на продаж на цій вулиці
- включаємо фільтр "новобудови-здані"
- якщо бачимо об'єкт з того будинку, то читаємо опис, роздивляємося фотографії, вирішуємо чи варто їхати на перегляд

Наприклад, ось квартира, яку ми в свій час розглядали. Хтось викупив, зробив ремонт, виставив на продаж вже набагато дорожче (тоді ціна була близько $100-105К).

Чесно кажучи, не розумію людей, які так роблять. Враховуючи, що "на колір і смак товариш не всяк", це ж дуже низька ймовірність потрапити на покупця, якому ремонт/дизайн сподобається (тобто високий ризик не продати).

Наприклад, мені стиль цієї квартири (та і переважної більшості інших квартир з ремонтом, які я бачив в продажі) взагалі не заходить. Навіть ті квартири, які подобались стилістично, при детальному огляді відкидались (щось не дуже якісно зроблено, незручно спроектованя кухня, чи невдало запроектовані розетки). Чи це "наша Галя балувана"? Тобто відсоток людей, які хочуть мати житло саме таке, як їм подобається, запроектувати і зробити все "під себе" - не є високий? І більшість залюбки обере вже готове, аби лише не проходити через ремонт?
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 21:13

  jump написав:
  Козак-характерник написав:
  Львівський БатяР написав:Двушка для сімї це мінімум. Краще трьоха, одна дитяча одна спальня і вітальня щоб там всі товклись.

Стосовно житла. Я б звернув увагу на Парк тауер. Про якість будівництва не скажу але в плані локації мені здається, що це один з найкращих варіантів.

А що таке придомова котельня? Чим від індивідуального опалення з котлом відрізняється?


індивідуальне - свій двоконтурний котел у квартирі

придомова - та сама централка, тільки на будинок


Не зовсім та сама ! Ви говорите про ЦО радянських будинків.
По перше в новобуді вже є лічильники на вході в квартиру, а отже ви можете вмикати та вимикати, а також регулювати температуру на вході в квартиру і за це платити.

Недоліком є те, що опалення можна увімкнути лише коли працює котельня.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 244245246247248 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 12 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 887, 888, 889
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8887 6935783
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 15:49
Bolt
24799 16562778
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
548 226079
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама