Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 13:08

  akurt написав:Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...



приблизно у 2007 на кредитному піку і бумі колега взяв одну за одною 3 фури (ціна від 35 до 45 тис баксів за головку і причіп)

заробив на перевезеннях орієнтовно 40-45 тис баків
багато заробітку зжирало пальне, перманентні ремонти (жахливий стан укр. доріг), постійне здорожчання запчастин.

десь у 2013-14 різко впали замовлення, по Україні їздити практично перестав, оскільки не виплачувалось, вигідно було мотатись у Європу, але для того тра мати євро5, а в нього 3

продав 1 фуру - 20тис дол
2 фура - продавав кілька місяців - головка - 12тис., за причіп так і не розрахувались, розібрали його на запчастини і не заплатили
3 фуру продає з літа - цінить 11тис з причепом, приходять, дивляться і йдуть...

казав йому - продай те, як тільки почали бадати обсяги перевезень - він ні, чим буду займатись - хочу бути господарником-бізнесменом.

ось така правдива байка...

п.с. гроші зароблені вклав у 2кімн квартиру-новобуд, зробив ремонт, кухню-санвузол і заселив клієнтів (самі свої меблі привезли)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 18:22

  jump написав:хочу бути господарником-бізнесменом.

Гірка і повчальна доля бізнесмена в Україні...А міг би просто кайфувати в жирні депозитні роки, смакуючи червону ікру зранку... :P Я проти активного доходу в Україні. Лише за пасивний. Як на мене, краще вкласти в кріпту, ніж у фури, чи інший бізнес-шмізнес. Немає тут сприятливих умов для бізнес середовища. Навпаки, обдеруть і залишать без репетузів. :evil: Так що залишуся трутнєм і кайфувальщиком! :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 23:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Я проти активного доходу в Україні. Лише за пасивний.

.....все то так :D але, щоб почати пасивно заробляти, то на це потрібно спочатку АКТИВНО попрацювати........і то не один рік! :wink: :lol:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2018 01:50

  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:Я проти активного доходу в Україні. Лише за пасивний.

.....все то так але, щоб почати пасивно заробляти, то на це потрібно спочатку АКТИВНО попрацювати........і то не один рік! :

Зазвичай, то так і є, самому довелося 13 років на папу Карло попрацювати... :evil: Але мало працювати, треба мати світлу голову, щоб зароблене примножати... :P Бо за дурною головою все зароблене можна втратити. Але можливі й альтернативні варіанти збагачення, без панщини, про що тут ми вже гутарили: 1. Вдалий шлюб 2. Спадок 3. Знайти скарб... :P

П.С. Гарний варіянт: зять зі світлою головою, що збереже і примножить придане, що батьки донечці дали на щасливе подружнє життя... :) Нехай і не дуже заможний. Бо краще з розумним втратити, ніж з бовдуром знайти, хоч той бовдур і заможний. Але такий шлюб має задовільняти обидві сторони. І на то треба мати особливий склад психіки. Вільний і незаможний козак, що не має первинного капіталу, не має права одружуватися, допоки не заробить на хатку і садок вишневий біля неї. Бо супутні витрати, що супроводжують сімейне жииття, не дозволять ніколи заробити на цю хатку, чи та хатка з'явиться, коли вже вона не на часі. Більша частина життя минула, й діти вже кохатися хочуть в окремому приміщенні... :P Така вона козацька доля...
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2018 23:06

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

...і такссс.........ближче до теми гілки, панове!

...сьогодні вирішив завітати на будову Моне-3(живу в 20ти хвилинах нормальним пішкарусом від нього)....маршрут пролягав повз Авалон Лайт..........було 8:20 коли проходив повз Лайт.....робота там ВЖЕ кипіла!.....робітники щось там стукали, а кран тим часом подавав арматуру(довгі прути)...
.....з тими гартими враженнями, що мою "халупку" так швидко "ліплять" Я рушив у напрямку Моне........- коли підійшов, то згадав слова Акурта про "жаб у котловані"... ....там дійсно, згори дивишся в той котлован, а там......тиша! :shock: - ні-ко-го! - ні живої душі!(було б літо, то може ще б жаби заквакали :mrgreen: )
...капець! - я вже жінці казав, що як нам пощастило, що ми двічі не вступили у це.....(ну, перший раз, то було б може й нічого, бо хотіли Моне-2, яке на той час ВЖЕ було зведено всі поверхи!) а це - просто ппц!- нікуя дармоїди не хочуть робити! - там від літа :!: до тепер зроблено лише: 1-ша і 2-га секція півтора поверхи(і то рахую з цокольним!) і 3-тя сек. - тільки залитий котлован!
.....думаю, чого це "гаряча ціна пА 12500"(на неліквідні) ще від серпня і до тепер діє?.....- та бо вони нікуя не роблять! :twisted: ....
....головне, що однаково з Лайтом стартанули в липні! :shock: ....і який маємо результат?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 січ, 2018 19:59

  akurt написав:Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...

З його слів фура дає від 700 до 900 дол/місяць після всіх оплат, з.п водіям ітд. якщо не ламається бо ремонт фури то така справа шо і прибуток не отримуєш і ше й в мінус можна залізти.
Хоча я каду шо це мало,
вираховує він також по 100дол/місяць на втрату вартості машинм (здогадуєтесь хто підказав).
Ну ніби на проїдання якщо рік докупи звести то каже що лишається по 350-400дол/ місяць з фури.
Якщо він все добре порахував то це = 11-12% річних
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 27 січ, 2018 20:04

  jump написав:
  akurt написав:Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...



приблизно у 2007 на кредитному піку і бумі колега взяв одну за одною 3 фури (ціна від 35 до 45 тис баксів за головку і причіп)

заробив на перевезеннях орієнтовно 40-45 тис баків
багато заробітку зжирало пальне, перманентні ремонти (жахливий стан укр. доріг), постійне здорожчання запчастин.

десь у 2013-14 різко впали замовлення, по Україні їздити практично перестав, оскільки не виплачувалось, вигідно було мотатись у Європу, але для того тра мати євро5, а в нього 3

продав 1 фуру - 20тис дол
2 фура - продавав кілька місяців - головка - 12тис., за причіп так і не розрахувались, розібрали його на запчастини і не заплатили
3 фуру продає з літа - цінить 11тис з причепом, приходять, дивляться і йдуть...

казав йому - продай те, як тільки почали бадати обсяги перевезень - він ні, чим буду займатись - хочу бути господарником-бізнесменом.

ось така правдива байка...

п.с. гроші зароблені вклав у 2кімн квартиру-новобуд, зробив ремонт, кухню-санвузол і заселив клієнтів (самі свої меблі привезли)

Все правильно ви кажете і ставки попадали і машини в ціні впали.
От тільки порахуйте щоб було якшо б він зайшов в 2007 в нерухомість а зараз би захотів вийти )))))
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 27 січ, 2018 22:23

  Львівський БатяР написав:
  jump написав:
  akurt написав:Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...



приблизно у 2007 на кредитному піку і бумі колега взяв одну за одною 3 фури (ціна від 35 до 45 тис баксів за головку і причіп)


Все правильно ви кажете і ставки попадали і машини в ціні впали.
От тільки порахуйте щоб було якшо б він зайшов в 2007 в нерухомість а зараз би захотів вийти )))))


зараз також дуже непевна ситуейшн
напевно усе таки тра притримати живі кошти (валюту), показники йдуть униз, думаю до року часу мож буде взяти дешевше у валюті

потік понаєхів не безкінечний
ті хто мав баблос і розум переїхали одразу, хто мав баблос і немав розуму переїхали пізніше, хто не має розуму але має бабло)не має залишаться там...
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 січ, 2018 01:35

  Львівський БатяР написав:
  akurt написав:Так... фури... треба ж чекати тепер розрахункiв Львiвського Батяра про те, за скiльки мiсяцiв вiн буде пропонувати вiдбити тi фури, керуючись думкой про те, що грошi будемо проiдати...
А то буде нелогiчно...

З його слів фура дає від 700 до 900 дол/місяць після всіх оплат, з.п водіям ітд. якщо не ламається бо ремонт фури то така справа шо і прибуток не отримуєш і ше й в мінус можна залізти.
Хоча я каду шо це мало,
вираховує він також по 100дол/місяць на втрату вартості машинм (здогадуєтесь хто підказав).
Ну ніби на проїдання якщо рік докупи звести то каже що лишається по 350-400дол/ місяць з фури.
Якщо він все добре порахував то це = 11-12% річних

...стільки замороки і всього лиш 11-12% річних?! :shock:
.....нє, #ябтакимнезаймався! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 січ, 2018 13:04

  Долярчик написав:...стільки замороки і всього лиш 11-12% річних?! :shock:
.....нє, #ябтакимнезаймався! :mrgreen:


Долярчик , а яка дохідність Вашого бізнесу?
V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
  #<123456 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ой+ і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24796 16554266
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 10:19
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6931060
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 08:07
BIGor
548 225106
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама