Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 240241242243244 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 26 сер, 2018 16:44

5396669
Лично не был. Просто покупаю однушку и думаю сразу же под этой же секцией взять паркинг (удобно, что лифт опускается прям в паркинг).


Відео знімав я (коли вносив оплату за підземний паркінг). Є група у facebook де можна знайти багато інформації. Якщо будуть запитання - з радістю відповім :wink:
s_sagajdak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14
З нами з: 26.08.18
Подякував: 10 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 сер, 2018 21:34

Долярчик Як на мене, то без можливості подивитись роботи тих майстрів, або хоча б без рекомендацій від знайомих, це є небезпечно. Можна на виході отримати дещо не те, що чекали.
smovch
 
Повідомлень: 159
З нами з: 16.01.07
Подякував: 17 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 сер, 2018 14:19

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:ЯК САМЕ Ви вибрали з отої "купи" хороших і не дорогих майстрів?


Кожен майстер питав, ЯКУ САМЕ КУХНЮ я хочу.
Щоби знати відповідь на це питання, я поїхала на фірму Сучасний дизайн на вул.Гніздовського. Там до кольору до вибору фасади, фурнітура і т.д. До речі, якби Ви чи хтось знав схожі точки у Львові, то дайте знати, а то їздити на ту ЛІвандовку далеко.

На ціну кухні впливає:
1) вибір фасаду. Найдешевші клеєні, далі фарбовані, дорожчі рамкові фасади, а найдорожчі то дерев'яні чи італійські/німецькі супер плити.
Я обрала фарбовані, хоч маю також і клеєні - зараз ними користуються орендарі. За 12 років клеєні відклеїлася тільки шухляда, яка на стику з духовкою - орендарі полюбляли гриль вдома готувати. А так, то майстри кажуть, що тепер клеї інші, робиться то іншим способом, що нічого не відклеюється. В моєму випадку, якби я вибрала клеєні фасади, то ціна замість 20 тис була би 16500-17000 грн.
Фарбовані фасади - найбільш ходові, є глянцеві, є матові. Я обирала ті, що були вже і кольори ті, що були вже.
Рамкові фасади дорожчі, виглядають міцніше і загалом добротніші. В моєму випадку ціна стартувала з 28 тис.
Дерев'яні. Один майстер розказував, як він круто зробив замовлення все з дерева, бо так хотів замовник. Кухня коштувала 6 тис баксів. Через пару років то все дерево покрутило. Потім знов робив вже з ДСП.

2)фурнітура. Всякі блюм і hafele пропускаємо. Ручки собі підбираєте там же на Гніздовського такі, щоби не постиралися за місяць. Механізми шухляд також: є такі, що їздять дир-дир-дир, як в епіцентрі, а є такі, що шух-шух і змащуються маслом, а є спеціальні металеві механізми, які не стираються, не прогинаються і безшумно закриваються. До ціни також додаються всякі вставки типу карго - то треба жінки питатися, чи треба. Взагалі, виміряйте розмір відведений для кухні, відніміть розміри вмонтованої техніки типу холодильник, котел, посудомийка, духовка, мийка і тої кухні буде не так уже й багато. А ше як забрати всі нестандартні розміри і радіальні тумбочки, то взагалі фігня виходить.

3) стільниця. Колись то було мало не півціни всієї кухні. Тепер там же можна взяти по акції за 1500-2000 грн на мій розмір. Треба питатися, щоби не стиралася поверхня. Є різні класи зношування.

4) корпус - тут товщина дошки
Здається, 16 мм стандартна. Просто колір обрати. Вони всі і так від Кроно фабрики.

5) Ціну роботи в основному називали 10-15% від вартості матеріалів. Були такі, що називали конкретну суму. Коли я назвала з яких матеріалів і розміри, то називали менші суми, але з доїздами здалеку.
Я обрала тих, які без питань приїхали на заміри першими, працювали в мене на районі по сусідству, запропонували три варіанти дизайну за трьома різними цінами на вибір, мали свій сайт з фотками реальних робіт, та й порекомендували мені їх добрі знайомі. Зробили все швидко і загалом добре.

Якби я хотіла придертися, то знайшлося би. Ну наприклад, вони взялися підключити техніку, і трохи не так підключили злив води з посудомийки. Через місяць посудомийка перестала працювати. Виклик майстра коштував ще 600 грн, бо це не гарантійне. Це те, що мої хлопці за ними не перевірили, і то скоріше моя вина, бо підключити техніку мають ті, в кого я її купую, а не меблярі. Сплавлений плінтус теж не рахую, бо сама допустила свекруху до кухні. Замінити його за гривень 50 можна.

Потім я замовила в них три полиці для санвузла і ще одну тумбу до іншої кухні. Полиці роблять до сьогодні, а тумбу привезли через 4 місяці кривою:там вигнута, там вгнута, там краї недоклеєні. Обіцяли, що як привезуть полиці, все доробити як положено. Трубки не беруть, на повідомлення не відповідають, навіть нема куда грошей скинути за ту хренову тумбу. Довелося купити готовий пенал у санвузол а недоліки тумби задекорувати. Так шо сама тепер шукаю хто зробить шафи купе.

А тепер замовила в цю ж кухню скляний стіл з фабрики Signal. На кордоні так "все добре", що стіл приїде аж у жовтні. Один і той же стіл коштує 1800 грн в онлайні або 2650 грн на Галицькому перехресті. Мені не спішно, курс росте, тому чекаю.

З нового року в Ікеї можна замовити кухні. На мій розмір ціна стартує з 28 тис, хоч можна повернути собі 20% на кордоні, складати її треба самому. Є дуже хороші варіанти і фасадів, і наповнення, і підсвітки, і не виключено, що наступну кухню, якщо мені підійдуть їх стандартні розміри, замовлю в них.

Долярчик, не спішіть з кухнею, спершу штукатурка, побілка, підлога і розетки з сантехнікою. Коли їх встановите, тоді кухня. А до того часу буде ще щось новенького. :wink:
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 сер, 2018 17:28

... джамшутам, навіть, і не снились Долярчикові захцянки!)))

Lambada, а Ви - молодці! - так вникли в курс справи, що не кожен "хлоп" таке знає! :D

....якщо Ви запитували про СПЕЦІАЛІЗОВАНІ магазини меблевої фурнітури, то є такі за Епіцентром(автостанція номер 2) там перед радіориком, або на Сихові, за А-банком(за маг. "Шок"-ом)
.....хоч, кажуть що є на Луганській(де Рукавичка) і магазин з фурнітурою і розкрій різних плит(щось, Я туди найбільше "око намилив")

.... і розумію, що ще штукатурка(хоч там мають бути поштукатурені стіни), але під обої не потрібно ідеально рівних стін...... і ще електрика..... сантехніка.......і т. п., але найбільше, на моменті, мої думки прикуті до меблів на кухню, бо кажу, що вона буде трохи "специфічна"(ще й тим, що з неї буде відділена ще кімната, хоч вона(кухня) залишиться відносно великою! ) і трохи розгорнутий кут/стіна одна.....

- а я хочу на кухні і диванчик (чи то швидше буде м'який бамбетель :mrgreen: не розкладний, але щоб піднімався, як в вагоні купе нижня полка, щоб щось поставити там можна було :mrgreen: )
- і "острівок", але трохи широковатий(1-1,2м) і подовгастий(від 2м, бо буде однією стороною "зливатись" з основними тумбочками/столешнею)

.... ну і ще трохи думок про 5м балкону, де треба буде робити, або відкриваюче вікно(з глухого), або двері до тої "відокремленої" кімнати!..... ну і його скління :mrgreen:

.....отакі, покищо, "захцянки" Долярчика :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 сер, 2018 18:06

Долярчик
Була я біля епіцентру "все для меблів".
Там хоч дорожче, є майстри на місці. Вийшов якось один із захристії, каже, можна замовити. Пішла я до нього на виробництво, показав мені всі шухляди на практиці, все розпитав, обіцяв передзвонити. Через пару днів я його набрала, ще не встигли все порахувати. До сьогодні мені не подзвонили. Але зорієнтували, що дорого. Яка різниця скільки? Просто дорого.

На Луганській дійсно клондайк меблів, але майже всі є в онлайні по солодших цінах.

В мене є 2метровий стіл. На свята поміститься до 15 осіб. Острівця 2м×1м Вам дійсно треба? Шириною 60 не вистачить? Так шоби в кухні хоч двоє розминулися.


І до чого будете кріпити верхні шафи кухні, якщо меблі є перегородкою одночасно?

Я також колись думала, що 18метрова кухня велика. Поки не прийшли на новосілля 10 людей.
Потім думала, що 2 метровий стіл великий. Дійсно великий, але в приміщенні хоча би на 30 квадратів.
Тепер я оцінюю, що мені треба помістити, і скільки для цього треба місця. Найкраще мати крихітну кухню і відгороджену вмістиму кладовку.

Розгорнутий кут можна зробити по різному. Давайте конкретний взірець.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 сер, 2018 19:42

Як заробити?

Тема для забудовників і не тільки. От будуються в нас величезні термітники на 300 - 1000 квартир. А це попит на все: треба 300 унітазів, 300 умивальників, 300 кухонь, 300 холодильників...
Для такого якщо не створювати власне виробництво, то ж можна напряму від виробників домовитися про субпідряд чи просто поставки по нормальних цінах. От дизайни вже давно пропонують, а елементарне для ремонту -ні.
Я більш ніж впевнена, що якби виробники пропонували все по хороших цінах, 90% усіх квартир термітників у них і затоварилися.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 сер, 2018 20:30

.... так, так: мав би бабло, купив би "трьошку"!)))))

  Lambada написав:Острівця 2м×1м Вам дійсно треба? Шириною 60 не вистачить? Так шоби в кухні хоч двоє розминулися.

...Я кухню хочу зробити типу вітальню/гостинну, щоб було де гостей приймати)).... тому хочу великий стіл/пів-острів))... бо кімнати будуть малі(спальня/дитяча), а кухня вийде ~ 16м2
  Lambada написав:І до чого будете кріпити верхні шафи кухні, якщо меблі є перегородкою одночасно?

...ні, меблі не будуть перегородкою! - а перегородка буде з ДСП з двох шарів(ще якусь ізоляцію всередину всуну), а вздовж тієї перегородки буде отой бамбетель, повздовж якого буде отой стіл-пів-острів))

п. с.
... ми обоє з дружиною хочемо велику кухню, а не велику кімнату!(так, так! - після кухні в 9м2 з "загруженістю" в 7 чоловік, кухня в 16м2 буде, наче, двох-кілограмовий турецький йогурт(привіт п. Акурту)) відносно нашого питного 400грамового!!! ))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 21:56

По меблевій фурнітурі і фасадам ще є магазин по вулиці, що йде від протезного до левандівки, він по ліву руку, так наче в дворі. Якщо буде цікавити кину на гугл мапсі.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 22:17

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Lambada написав:Всякі блюм і hafele пропускаємо.


а що ви себе кохану не любите? :)
це ж сам сок, лакшарі для жінки!
це як надійний крутий чоловік, який завжди поряд і на якого пожна покластись!

невже не можна собі задоволити? :)
greenozon
 
Повідомлень: 16194
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1595 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 23:10

  Lambada написав:...треба 300 унітазів, 300 умивальників, 300 кухонь, 300 холодильників...

Утопія для сьогодення.
Народ захоче кожен щось своє та унікальне. Буде не по триста однакових а як мінімум по 200 різних марок та виробників :lol:


За часів союзу такий фокус ще би мав право на життя бо асортимент був умовно мінімальним й все в дефіциті :wink:
ST_11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 653
З нами з: 28.04.11
Подякував: 71 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 240241242243244 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 887, 888, 889
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8885 6935588
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 12:30
Andrey2512
24799 16562493
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
548 226032
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама