Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 891892893894895 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 12:22

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

ol_zy написав:
  Успіх написав:Коротше, я так зрозумів, що до ОНЛАЙНУ(по продажу квартир) - ми ще не доросли/не популярно.
Тому, найкраще(для мене буде) - по старій схемі в нотаря, але домовлятись з купцем, щоб приніс гривню, яку я собі пізніше, або поміняю на долари, або покладу в різні банки.

и еще момент с онлайн - вот перевел покупатель вам 1млн на карту, у него ушло, а у вас 0 (фин мон) - банк заблокировал пока вы не подтвердите происхождение... и тут вы начнете звонить в банк, а там скажут - принесите договор купли продажи, тогда зачислим может быть, а договор... еще не подписан, т.к. банк то может все равно не зачислить и вернуть назад, а также покупатель может отменить транзакцию, короче очень рисково так делать (так мне кажется)
Нормальный такой р2р...
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 12:55

Скандальні забудови Львова

Власники 1 черги плачуть...
Так працює РІЕЛ
Затримка в здачі

РІЕЛ СІТІ вул.Рудненська.

Мали здати 2 кв. 2021р. 1 черга.
Зображення

https://e-construction.gov.ua/permits_d ... DvTutKAu-A

за скільки узаконять недобуд? 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 13:59

  vasilii написав:
  yama написав:
  Успіх написав:Дивна річ - я вже і різних об'єктів накидав для обговорення... - але ЧОМУСЬ, саме мій смарт на Левандівці - не дає людям спокійно спати у ночі))

Що ж тоді буде з бідолахамами)), якщо я його таки здам за 7К/міс, або продам за 26К долярчиків по переуступці? :shock: :mrgreen:
Напевно, тоді буде тут не в одного реальний "переворот думок"! :lol:

Я не бачу переваги взяття в оренду "первинки " порівно із "вторинкою».


Але по ходу це лише ваша власна думка і орендарі її у вас не питають. Знаю безліч молоді, які наймають 1-км нову, і живуть і за ті гроші могли б узяти двушку старого фонду, але ні. Аргумент- ніхто не жив- інколи тягне навіть на 50 дол. В місяць. Подалі від совдепіі - от це дійсно аргумент. То що у новобудовах - 70 % бидлоти живе, то нічого, але не совдепія. А далі - паркінг. Потім уже відстань до магазинів.

Молодь хоче комфорту. У моєму будинку біля 15 однокімнатних здано в оренду і біля 5 двох кімнатних. І на питання чи розглядали вони старий фонд- дивляться як на ідіота і що я їм парю. Тут також - хто що може собі позволити. А молодь себе любить і не хоче на собі економити.


На мою думку тут не все так однозначно. Молодь теж буває різна (студент, ІТшник, мажор, молода сімя) відповідно потреби і можливості різні. От, ви, написали, що знаєте багато молоді, які орендують 1-км в новобудові, а могли б дозволити двушку за тіж самі гроші(хоча потім уточнили що буває і +50$ за таке, а то і більше). Але ж не треба забувати, що на сьогодні 1-км в новобудові буде мати площу від 40-45м2, що приблизно буде дорівнювати ті й же площі що і двушка на вторинці. Тому якщо взяти двушку на вторинці, викинути ту совдепію і зробити базовий ремонт(білі стіни, кухня ikea, нова сантехніка і меблі), то вибір не такий вже і очевидний.

Стосовно того що молодь хоче комфорту, тут теж можна посперечатись. Молодь хоче не комфорту, а відчуття успішності, щоб було все круто і стильно, щоб інстаграмний дизайн від nude і т.п. Для прикладу можна взяти новобудови на вул. Княгині Ольги - з паркінгом вічні проблеми, сусід-перфоратор, відсутність зелені. І для порівння "вторинка" в районі Симоненка-ВВ-Наукова - забери звідти совдепію в ремонті і трохи алкашів з вулиці, то на мою думку воно нічим не гірше, а по інфраструктурі можливо навіть краще. :wink:

P.S. Долярчик, свого часу довелось пожити на Левандівці декілька років, тому не зовсім погоджуюсь з тим коли ви порівнюєте свій район і район вул.Роксоляни.
doba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23.09.21
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 15:29

  jump написав:Власники 1 черги плачуть...
Так працює РІЕЛ
Затримка в здачі

РІЕЛ СІТІ вул.Рудненська.

Мали здати 2 кв. 2021р. 1 черга.
Зображення

https://e-construction.gov.ua/permits_d ... DvTutKAu-A

за скільки узаконять недобуд? 8)

Тому недавно, я і відверто писав, що:
  Успіх написав:Правда шкода, що затримали на 6 міс. першу чергу(і я не в курсі, чи вже її здали і роздали ключі, бо остання обіцянка була, що завершать/здадуть до кінця минулого року) - а так, то би вже були перші ластівки/квартири виставлені в оренду і ми б знали РЕАЛЬНІ ціни в цьому ЖК!
Тож, якщо вже ключі роздані в першій черзі, то орієнтовно очікуємо перші ластівки/квартири виставлять в оренду в березні/квітні - тоді вже буде цікавіше!

Виходить, що до Нового року не встигли :roll:
Тож, добре, що я в "першу чергу" не вляпався, яка була і дорожча, і варіанти були не айс! 8) - так, як ще тоді бачив, що вони, реально, один будинок з першої черги, явно не встигають!

Але, все одно трохи прикро, що ціну оренди чужих/сусідських смартів ми дізнаємось ще пізніше :roll:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 18:55

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Новости рынка
ЖК Select - только старт продаж (по факту доя своих начали с сентября) и на сайте из 60+кв светится всего около 5шт.
Набрал ОП - да, так и есть - выбрать не из чего... Хорошо живём!
Видать место хорошее )))
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 21:11

  5396669 написав:Новости рынка
ЖК Select - только старт продаж (по факту доя своих начали с сентября) и на сайте из 60+кв светится всего около 5шт.
Набрал ОП - да, так и есть - выбрать не из чего... Хорошо живём!
Видать место хорошее )))

Зря смієтесь - місце вогонь!

Я рад, що вкладався в новобуди в 16 році, і вибір був і вже наразі готове )))

Будинкі звичайно не такі модні, але основне те, що в немодних будинках УК чи ОСББ не борзєєть...

Для мене це основне!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 21:17

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

change_pm написав:
  5396669 написав:Новости рынка
ЖК Select - только старт продаж (по факту доя своих начали с сентября) и на сайте из 60+кв светится всего около 5шт.
Набрал ОП - да, так и есть - выбрать не из чего... Хорошо живём!
Видать место хорошее )))

Зря смієтесь - місце вогонь!

Я рад, що вкладався в новобуди в 16 році, і вибір був і вже наразі готове )))

Будинкі звичайно не такі модні, але основне те, що в немодних будинках УК чи ОСББ не борзєєть...

Для мене це основне!
Так а я и не смеюсь! Просто информирую!
Ну и конечно рассматриваю кое-что там...
Но это игра в длинную
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 21:33

5396669
ЖК Семицвет не зайшов по формату?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 21:36

5396669
мені ось цей більше подобається ))) ул. Коновальца, 21

можливо тому, що маю щось там недалеко )))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 січ, 2022 22:05

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

change_pm написав:5396669
ЖК Семицвет не зайшов по формату?
даже не рассматривал. Тут спрашивал про Авалон 37. Но все дружно сказали, что для жизни такое себе...
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 891892893894895 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16553695
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930883
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 225093
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама