Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 62576258625962606261 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 16:39

Фантазьор, Ти мене називала...

  andrijk777 написав:Я зрозумів вашу позицію:

Що Ти можеш зрозуміти, сепаратисте? :) Як завжди все перекрутив і домислив. Ви здатні лише обсірати опонентів. Хоча типу такі "демократи" на словах... :mrgreen: А самих аж корьожить від протилежної думки. Одразу какашки, переходити на особистості, ліпити ярлики, обзивати, фантазувати...Лікуйте свої комплекси, повчіться, а потім вже дискутуйте!

  Козак-характерник написав:
  andrijk777 написав: Обговорювати декілька сторінок і прийти до висновку "потрібен результат" - вам не здається це примітивно.

Примітивно викривлювати думку опонента, сепаратисте! :) Претендент на булаву йде зі своїми обіцянками, програмою. Тобто говорить, що можу, здатний зробити те і те...Потім приходить і лєпіт отмазкі, що народ не такий, яйка заважають щось робити, команди немає. Чия це проблема? Назвався груздем, полізай до короба! Не можеш - йди у відставку, звільни дорогу тим, хто здатний реалізовувати свою програму. Скажи, що з цим народом я не можу нічого вдіяти. Але ж ніхто не йде добровільно... :mrgreen: Обсірає народ. Їжачки плакали, кололися, але смакували кактуса... :) А так хоч би був відсів популістів. Не може бути відповідальним увесь народ. Є колектив і є керівник. Вміло керує керівник колективом чи ні? Досягає поставлених результатів чи ні? Немає колективної відповідальності. Кожний за статутом має свої посадові обовязки, свою функцію і зону відповідальності. ПРЯМУ! Не здатний робити - не йди на посаду гетьмана! Переоцінив свої сили, відійди, дай дорогу іншим! Не обсірай українців!


  andrijk777 написав:Вірно сказано - кожен народ заслуговує на своїх керівників.

Не вірно! Дитина не винна, якщо батьки в неї пяниці чи злодії.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 17:48

Ітогі подвєдьом. 2020-06-05

Ітогі подвєдьом. 2020-06-05

1) Падение экономики Украины существенно ускорилось во время карантина (инфографика)
Реальный валовой внутренний продукт (ВВП) Украины в январе-апреле 2020 года сократился на 5,0%. Это существенно больше, чем падение на 1,5% в первом квартале.

Каратин начался с середины марта. Такое падение на карантин не спишешь, хотя и пытаются.
МинЭкономики должно внедрять шаги по росту экономики, а не тупо констатировать падение экономики

2) Лидером президентского рейтинга остается Зеленский - опрос
РукаЛицо. Народ необучаем в принципе.

3) На что Украина потратит деньги МВФ: ответ Минфина
По словам Марченко, благодаря траншу МВФ удастся профинансировать дефицит госбюджета.
Он добавил, что полученные средства пойдут, в частности, на выплату:
пенсий,
заработных плат,
выплату денежной помощи социально незащищенным категориям граждан.

Сотрудничество с МВФ даст возможность снизить цену на газ для населения - Минфин
Финансирования дефицита бюджета никак не связано с ценой на газ
Но в голове Марченко - это совместимые понятия.

4) Аваков отказался извиняться перед родителями убитого полицейскими мальчика
Аваков отказывается нести ответственность за дейстия подчиненных. Но виновата Деканоидзе
"Думала существует дно, но дна нет". Деканоидзе об обвинениях замглавы МВД
Экс-глава Нацполиции Хатия Деканоидзе прокомментировала обвинения замглавы МВД Антона Геращенко в провале реформы Нацполиции, заявив, что "после ее ухода более 93% уволенных и не прошедших аттестацию экс-милиционеров вернулись в ряды МВД"

5) Джемилев раскритиковал решение комитета Рады по постановлению о воде для Крыма
«Нет глубокого понимания у этих людей, которые так проголосовали. На самом деле это постановление очень нужно. То, что время от времени кое-кто высказывается, давайте будем давать воду, потому что там наши граждане, давайте дадим воду и будем торговаться на этом, будет послабление для Донбасса. Вот такие легкомысленные вещи говорят. Что там говорить об отдельных депутатах, когда премьер-министр с трибуны сказал там наши граждане, хоть бутылями будем подавать», – сказал Джемилев.

6) Схемы: В налоговой полгода молчат о фиктивных чеках в киосках “слуги” Холодова
По данным Схем, в сети табачных киосков, связанных с замглавы налогового комитета Рады Холодовым, выдают фиктивные чеки. В налоговой молчат

Холодов не смог протащить закон в свою пользу, тогда тупо перестал платить акцизы-налоги

Структуры Коломойского могли заработать на Центрэнерго более 4 млрд грн - Схемы
Фирмы, связанные с Игорем Коломойским, за полгода заработали более 4 млрд грн на продаже угля и газа государственной компании Центрэнерго по завышенным ценам, говорится в расследовании программы Схемы.

Национализация 2 ярдов убытков и приватизация 4 ярдов прибыли

7) Британско-украинский производитель масел Azmol остановил работу
Он добавил, что отнесение товарного кода базового масла к подакцизной группе также ставит украинских производителей в неравные условия перед импортерами готовых масел и смазочных материалов.

На этом форуме так часто топят, что в Украине должно быть производство.
Вот вам пример "поддержки" отечественного производителя масел от ЗЕ!-комманды.
И это уже закономерность, потому что табачное производство едва не угробили.

8) Суд отменил арест экс-главы Минздрава Богатыревой
Основанием для этого стало грубое нарушение прокуратурой Киева норм УПК Украины в части надлежащего вручения уведомления о подозрении.

То есть, Богатырёвой отменяют арест из-за нарушений норм УПК.
А для Порошенко вообще ложат бодрый прибор на УПК в части вручения повесток и потом, через суд, принудительно вызывают Порошенко на допрос, опять нарушая процедуры.
Это даже не двойные стандарты, это тупизм беспредела

9) Рябошапка заявил, что в деле Burisma не было доказательств против Байдена
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9671
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 17:57

  pesikot написав:«Нет глубокого понимания у этих людей, которые так проголосовали. На самом деле это постановление очень нужно. То, что время от времени кое-кто высказывается, давайте будем давать воду, потому что там наши граждане, давайте дадим воду и будем торговаться на этом, будет послабление для Донбасса. Вот такие легкомысленные вещи говорят. Что там говорить об отдельных депутатах, когда премьер-министр с трибуны сказал там наши граждане, хоть бутылями будем подавать», – сказал Джемилев.

Воду треба ПРОДАВАТИ. Там наші громадяни! :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 18:15

  Козак-характерник написав:Воду треба ПРОДАВАТИ. Там наші громадяни! :)

Можешь сам туда воду продавать, бутылями, вручную их туда таская :)
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9671
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 19:47

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  detroytred написав:Будивельник
Вопрос был не перед кем.
А чем и как. Это главное.
Отже перед ким - розібрались
Тепер почнемо розбиратись чим і як....
Для того щоб отримати щось - треба це щось оплатити
Народ працює і виплачує в середньому 2000 грн/місяць на особу( з усіх джерел)....
Питання на засипку
Чи відповідає розмір оплати - отриманим благам...

В мене питання
А які блага можна отримати - сплативши 2000 грн/в місяць(600 з яких відразу пішли в пенсійний)?
То може треба платити більше?
Чи може треба хотіти менше?
Не знаю, что Вы там разобрались)), но меня к этому не приписывайте.

Речь была о том, что народ отвечает за ошибки и халатность управленцев. Можновладци и так давно живут, как в Европе...
А не о том сколько ему, народу, возвращается благ.
Вы перескочили на другой предмет.
Річ йшла про ступінь відповідальності....
1 Якщо населення делегувало політикам/чиновникам керування собою і оплатило це керування 5% своїх доходів....
То політики чиновники всього на 5% відповідають перед населенням.Можуть взяти 5% і віддати 10% (більше 10% не можуть-історія не знає таких прикладів) , можуть взяти 5% і...забрати ще 10% через інфляцію-такі випадки бували...
2 Тепер про ступінь відповідальності на власному прикладі
В січні 2020 я відправив 14000 грн...і помилився рахунком(якраз зелені в черговий раз міняли рахунки) і мої 14000 замість акцизного рахунку потрапили на рахунок нерухомості в тому ж районі.
До травня я не підозрював що в мене щось не гаразд (хоча й на автоматі з рахунками розібрався і наступні платежі відправляв правильно)
В травні мені позвонив інспектор який відповідає за нарахування і повідомив що в мене вже набралось 5000 грн штрафів за невчасну оплату...
Почали розбиратись .. і знайшли що гроші лежать не там(але на рахунках податкової) і за кожне протермінування платежу більше 10 днів-мені нараховували 10% пені....

А тепер про ступінь відповідальності...
Я можу заявити що помилка відбулась тому що рахунки часто міняються.. - але податківці відразу тикають мені документ де написано що вони можуть міняти рахунки
Я заявляю що збитки Державі не нанесені, адже кошти були в керуванні Податкової.. - а мені що згідно з документами кошти лежали на невияснених платежах ,а тому Держава ними не користувалась....

Тобто я можу звинуватити і податкову систему і політиків які її кришують і ногородити ще ка-зна що.....
Але штраф заплатив я... і на 100% за помилку несу відповідальність я...
Хоча в податковій(і кабміні) вже 28 років розробляють закон про єдиний рахунок для податкової ,на який повинні сплачувати підприємці,а податкова вже на підставі декларацій від підприємців буде самостійно розкидати по субрахунках....

Отже
а - я буду трусити всіх доступних мені політиків і податківців .поки вони не створять єдиний рахунок
б - поки це не зроблено,всі помилки яку будуть виникати в мене - на 100% моя відповідальність...але при цьому я ж не несу відповідальності ні за інспектора податкової який міг мені позвонити 1 лютого ,як тільки побачив не сплату
Ні Верховну Раду за неприйняття закону ні сусіда підприємця ,який втрапить в подібну халепу.але вже з іншими рахунком...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27570
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 20:07

  Козак-характерник написав:
  pesikot написав:«Нет глубокого понимания у этих людей, которые так проголосовали. На самом деле это постановление очень нужно. То, что время от времени кое-кто высказывается, давайте будем давать воду, потому что там наши граждане, давайте дадим воду и будем торговаться на этом, будет послабление для Донбасса. Вот такие легкомысленные вещи говорят. Что там говорить об отдельных депутатах, когда премьер-министр с трибуны сказал там наши граждане, хоть бутылями будем подавать», – сказал Джемилев.

Воду треба ПРОДАВАТИ. Там наші громадяни! :)


наші громадяни в Украине сидят, 5-й канал смотрят! :D

https://www.youtube.com/watch?v=FKiYi4W1u40
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 20:44

Будивельник
Да не 5%...

И уравнивание развивающегося рынка с развитым некорректно. Развитой рынок - это уже исчерпан ресурс роста от развитой судовой систем, страховой, фондового рынка и т.д.
Там для роста в полпроцента нужны огромные усилия.
У нас же ...
База сравнения, условия... а у Вас постоянная математика в лоб.

Зачем Ваш пример?
Вы же сознательный, активный))
А задача управленца создать условия, чтобы развивались иные. А такие, как Вы, ещё быстрее.
Ещё раз - Ваш расчет на изменение пересичных. Так пересични и находят самые простые решения - от бухалова и до гастерства. В имеющихся условиях.

Мой расчёт - на изменение можновладцив. Которые изменят условия пересичным. И как следствие изменят их поведение.

Так поступают везде. Не призывали по-азировски безработных, а давали Кейнсу внедрять его предложения-реформы. Управленцы решают, находят лучшее решение. На уровне общества. Проблема-то общественная. А не одноличностная.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28517
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 21:00

  detroytred написав:Ещё раз - Ваш расчет на изменение пересичных. Так пересични и находят самые простые решения - от бухалова и до гастерства. В имеющихся условиях.
Пересічний, пересічному-не рівня...
Мій розрахунок
1 В США на 10 працюючих - 1 субсидант
В Україні на 3 працюючих - 1 субсидант
Ясно ,що з урахуванням менших доходів працюючих між США і Україною - дотувати більшу кількість не працюючих - напряжно
Як змінити?
2 Як на мене просто
Збільшувати різницю в доходах працюючих і не працюючих,таким чином ,щоб
а - не працюючий в будь-якому випадку не помер з голоду...але ковбасу бачив тільки по телевізору
б - не працюючий в будь-якому випадку міг оплатити житло...але не трьохкімнатну.а койку в хостелі...
в - не працюючий точно не може подорожувати і мати авто дорожче від велосипеда...
3 Все описане мною в п2 - проходили розвинуті країни...
Інших варіантів змусити субсидоотримувачів працювати - не існує(за виключенням Сталін/гулаг)
4 Як тільки кількість субсидантів буде становити 1/10 як в США - з того моменту можна поступово покращувати життя субсидантів,але постійно дивитись щоб кількість субсидантів не перевищувала 10% від кількості працюючих
  detroytred написав:Мой расчёт - на изменение можновладцив. Которые изменят условия пересичным. И как следствие изменят их поведение.
Що можуть зробити можновладці...яких обирають субсиданти?
Тобто чим більших популістів/політиків субсиданти виберуть -тим менше бажаючих працювати буде.
  detroytred написав:Проблема-то общественная. А не одноличностная.
Якраз проблема не суспільна.
Суспільство складається з особистостей
Якщо більшість особистостей соціально пасивні популісти - то й суспільство не буде індивідуально-активним.
Ще раз
Ми не пройшли стадію капіталізму,в якій формувались особистості...
Ми в капіталізм стрибнули з соціалізму...в якому 70 років індивідуальність знищували....
Тому
Поки не створимо 30-50% активних...доти будемо бовтатись як гімно в ополонці...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27570
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 21:17

Schmit
 
Повідомлень: 4351
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 21:23

Трошки цифр
1 Не беремо пенсіонерів і інвалідів
2 Давайте прикинемо
Працюючий на мінімалку - отримує 4800+субсидія в 2000
Якщо він заробить 7200 - втратить субсидію
Питання на засипку
А для чого йому напрягатись?
Він що дурень , працювати в 1,5 рази більше(ефективніше) а витрачати на себе коханого стільки ж скільки й було до того...
От і виходить - в Україні 40% населення старшого за 20 років не заробляє саме на себе.
При цьому 10%( приблизно 4 млн пенсіонерів) мають власність у вигляді житла вартістю вище 1 млн..тому якби дуже вже припекло, якось би раду собі дали.
Але навіщо напрягатись?
А те що не напрягаючись - гробиш майбутнє дітей/внуків/правнуків - якось в голову старшому поколінню і не приходить.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27570
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 62576258625962606261 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама