Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 14541455145614571458 ... 7854>
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:03

Про Свинарчуков писать можно? Они ж не баллотируются
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:03

  V2 написав:Голослівно та дуже суб'єктивно!

Я на об'єктивність не претендую. Ви мою особисту думку запитали? Я відповів, як думаю. Звісно, що вона суб'єктивна. :wink: Якою вона ще може бути? А в чому конкретно не погоджуєтеся?
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:12

  4x4 написав::) Добро пожаловать в Харьков!
Могу быть бесплатным гидом, у нас есть, на что посмотреть. К сожалению, местные(и я, до последнего времени,в том числе) этого не замечают. У нас красивый город! :)

Згоден, гарне місто. Доводилось кілька разів бувати там по роботі на день-два. А от у кінці 80-х був півтора місяці на курсах підвищення кваліфікації. До цих пір пам*ятаю скільки в Харкові тоді було красивих дівчат і жіночок! І хоча за своє життя я відвідав всі обласні центри України, крім Луганська, побував в півтора десятку країн світу, але такої концентрації гарних жінок ніде більше не бачив! Чоловікам Харкова можна тільки позаздрити!
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:24

  freeze написав:
  yanyura написав:Там фото практически из всех областных центров Украины.
Неужели все так серьезно?


Это просто для создания эффектной картинки, все же понимают, что численность спецназа СБУ мягко говоря недостаточна для охраны огромного количества избирательных участков в огромной стране. Поэтому фотки с центральных улиц, вокзалов.
Охрана будет осуществляться в реальности на порядок более многочисленной полицией.

Да, я читал, что именно для охраны непосредственно самих участков выделено по 2 полицейских и по 1 сотруднику МЧС на каждый, чего с учетом групп быстрого реагирования полиции вполне достаточно (хотя в 2014 было всего по 1 полицейскому).

Но зачем демонстративно показывать Альфу с их бронетехникой и беспилотниками? Нам что, угрожают теракты? Или это подготовка к тому, что в случае, если выборы пройдут по неугодному варианту, будут "диверсии"->введение ЧП или ВП->отмена выборов с перенесением их на более поздний срок? В 2014-м, когда обстановка в Украине была намного серьезнее спецназ СБУ не выводился на улицы.

Чушь? Возможно. А возможно это реальный план "В", "С", "Д"...

Осталось подождать сутки и немного больше - результаты экзитпулов, онлайн выкладка результатов по каждому участку, как обещал один из кандидатов, или 8 утра, как обещал другой.
yanyura
 
Повідомлень: 7071
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:33

  yanyura написав:
Но зачем демонстративно показывать Альфу с их бронетехникой и беспилотниками? Нам что, угрожают теракты? Или это подготовка к тому, что в случае, если выборы пройдут по неугодному варианту, будут "диверсии"->введение ЧП или ВП->отмена выборов с перенесением их на более поздний срок? В 2014-м, когда обстановка в Украине была намного серьезнее спецназ СБУ не выводился на улицы.

Шоб дурні думки в голову не лізли. :)
Чушь? Возможно. А возможно это реальный план "В", "С", "Д"...

Такі плани, звісно, існують, тільки вони не в силовому, а в політичному ключі - домовлятися, брати за одне місце, тормозити в судах, і так далі. Після Януковича ніякого силового варіанту і бути не може. Скільки вже тут було порожніх зрадофільских теорій змов про війсковий стан, перенос чи відмину виборів. Дурня це все, істерична дурня, і не більше.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:34

  zzzzzz написав:
  Proofy написав:
  Кармелюк написав:В нас, поки що, відносно вільна країна! І "топити" можна навіть за Зеленського! Але головне потім не забути взяти на себе відповідальність за це.

Я всего лишь против главного лицемера. За того кого хочу, он не дотягивает.


Я вот тоже поражаюсь когда до людей дойдет что любой кандидат связаный с олигархатом это тупик, возврат назад.
Никогда не будут раздроблены монополии, никогда. Все вернется взад . Грустно что общество не выносит уроков из истории.

Возможно вы и правы. Но мне кажется, что даже,если физически устранить олигархов,то система сгенерирует новых. Зацените мощь системы по предвыборной, хотя бы, кампании, ведь по сути это битва олигархов. Даже если представить, что президентом стал человек не связанный с олигархами--ему придётся с ними иметь дело, и попри он против системы--его сметут, возможно даже руками и кровью народа. Вся система заточена под олигархов и никаких прокуроров извне не хватит. ИМХО
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:35

  ruvex написав:А Вы взяли ответственность на себя за все произошедшее внутри страны от прошлого выбора? За все махинации, схемы, воровство и гибель людей, которые у нас почему то не принято связывать напрямую, кумовство, обнищание населения на фоне миллионных зарплат и премий чиновников. Все перечислено десятки если не сотни раз и не требует оного в очередной раз. Об этом молчат, но почему то считают в праве говорить об ответственности оппонентам. Это лишь технология не имеющая ничего общего со справедливостью и честностью.

Взяв!
Якщо Ви до цих пір не зрозуміли, що я ніяким політикам не довіряю і ні з кого не роблю ікону, то це Ваші проблеми. А відповідальність, як і в 2014р., так і в 2019р. я бачу в тому, щоб проголосувати за політика, який збереже Україну як державу. А все решта (корупція, злодійство, кумівство і т.п.) вирішиться, щось швидше, щось краще, а щось і не дуже. А Ви можете і надалі міркувати про технології, особливо, якщо Вам наплювати не те є Україна, чи її не має.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:39

  ruvex написав:А Вы взяли ответственность на себя за все произошедшее внутри страны от прошлого выбора?


Безперечно!
Тому й змінив свій вибір в порівнянні з вибором 2014 р.
В 2019 р. я оцінюю по минулих заслугах та зроблених позитивних речах, а не за відсутність негативу (хоча таких і немає)!
V2
4
 
Повідомлень: 8299
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:43

Re: Політичні дискусії

поэтому я и считаю, что надо хотя бы менять олигархов, чтоб была конкуренция. При конкуренции цена другая. Хотя и этот способ очень рискованный и цена может возрасти. Может конечно это мои фантазии) Всем хороших выходных
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2019 22:50

  Кармелюк написав: А все решта (корупція, злодійство, кумівство і т.п.) вирішиться, щось швидше, щось краще, а щось і не дуже.

За 28 лет не решилось, мы доживем вообще до тех изменений такими темпами?
Alex2006
 
Заблокований
Повідомлень: 4629
З нами з: 13.06.15
Подякував: 197 раз.
Подякували: 851 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 14541455145614571458 ... 7854>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама