Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 41504151415241534154 ... 4774>

Як зміняться ціни на нерухомість за 2020 рік (дол екв)?

Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 4.4 5 138
зростуть більш як на 10%
5%
7
зростуть, але не більше 10%
2%
3
приблизно не зміняться
14%
20
знизяться в межах 10%
29%
40
знизяться на 10-25%
30%
41
знизяться на 25%-50%
13%
18
знизяться більше, ніж на 50%
7%
9
Всього голосів : 138
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:03

Vlad442 написав:
  Puente написав:Тим більше треба думати про людей погано - параноя в роботі з грошима - основне ...

Читал исследование, что те, кто доверяет людям, в целом более успешны.

Так вірно, по теорії ігор, успішне суспільство, яке налаштоване на кооперацію,
але це явно не наше.
https://fi202x.blogspot.com/
flyman

Подякував: 1132 раз.
Подякували: 1453 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:03

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

flyman написав:Так що готуємся до нового дна.

Снова прогноз без цифр - ни о чем. Как мне готовиться к новому дну? Какая будет просадка? К просадке на 5% я готов - живу обычной жизнью и не обращаю внимания. Если просадка будет 30%, тогда нужно выселять арендаторов и выставлять квартиру на быструю продажу с хорошим дисконтом. Процентов 20.

Нужно мне это делать или нет?
Vlad442

Подякував: 6 раз.
Подякували: 1244 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:09

Vlad442 написав:

Снова прогноз без цифр - ни о чем. Как мне готовиться к новому дну? Какая будет просадка? К просадке на 5% я готов - живу обычной жизнью и не обращаю внимания. Если просадка будет 30%, тогда нужно выселять арендаторов и выставлять квартиру на быструю продажу с хорошим дисконтом. Процентов 20.

flyman написав:Влад, дивись, по надходженням до бюджету, без карантина була просадка біля 5%, а з карантином 40%. Допустим, до кінця року поступово будем виходи на докризові рівні, тобто квітень -40%, травень -35, і т.д., -30, -25, -20 літом, -15 -10 -5 осінню,
тообто за рік сумарно просадка буде біля -15%.
З певним лагом КРЖН теж просяде.
При -15% ВВП у 2014-2015 КРЖН ліг на 35%, і це при переселенцях, і ще при гіршій демографії чим тоді і кучі новобудов.
Так що готуємся до нового дна.

це не цифри?
нє так нє, поганий прогноз, тоді давай свій, із цифрами
https://fi202x.blogspot.com/
flyman

Подякував: 1132 раз.
Подякували: 1453 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:11

Vlad442 написав:

я не знаю вашей ситуации но если не припирает, то продавать ничего не нужно, Как вариант, выставляйте на продажу дорого (+40%), мало ли, кому то надо именно в этом доме (обычно так забирают престарелых родителей, чтобы не нанимать сиделку), кто то приехал из Европы и не знает цен.

Знаю случай трешку-сталинку меняли на две однушки строго в том же районе, продавать трешку не хотели, там какой то конфликт между собственниками пенсионером и сыном алкашом, боялись что алкаш заберет все деньги, поэтому только обмен и точка. Человек бегал по району скупал 2 однушки по любой цене.

с арендой примерно то же самое, знакомая сдаёт двушку в 2 раза дороже рынка возле медунивера, снимают иностранцы 4 парня, им пох. на кризис хотят жить вместе и рядом с учебой. К тому же иностранцам не особо сдают, поэтому такая цена.

готуємся до нового дна
это призыв для покупателей)
Востаннє редагувалось vitaliian в Вів 02 чер, 2020 11:29, всього редагувалось 1 раз.
верю в евро... по 1,4
не читаю UA, kyk, hume, Первый, ib_investor
vitaliian

Подякував: 883 раз.
Подякували: 1198 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:24

Vlad442 написав:Я не столько защищаю цены или надеюсь на рост, сколько какой-то противовес "завтра цены в три раза упадут".

Ну вот опять - создание гипербол в пользу своей теории. Кто конкретно на ветке говорил о падении цен в 3 раза???
striped

Подякував: 1427 раз.
Подякували: 372 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:30

Puente написав:
  change_pm написав:Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.

От я це все читаю - і думаю . По-вашому - еміграція - це плюс ? Причому є як мінімум 2 варіанти - повна асиміляція в країну ( ну це швидко не виходить ) , консервація своєї інакшості та самобутності там ( пошуки діаспори , колективна туга за рідним ) ... Є ще варіант - перекоти-поле . Шастання з країни в країну - де ніби на даний момент краще ( тут проблема у віддаленому майбутньому ) .
У молоді є можливості ( хоча б теоретичні ) міняти щось - не тільки себе , але і зовнішнє оточення , причому своє , як мінімум більш-менш рідне . Якщо такого бажання немає - то взагалі яка може бути прив"язка до країни ?

Все залежить від амбіцій людини і тим на чому, в яких обставинах і як ця людина виховувалась.
Я до цієй книги - Лі Якокка. Кар'єра менеджера - прочитав більше 1000 книг, але саме історія, випробування і досягнення Лі, емігранта в другому поколінні, сподвигнули мене на якісь зміни в моєму житті.

Можливо хтось не може / боїться ризикнути, я кажу, що ризикувати треба :!:

Треба розширювати горизонти, світ настільки великий і цікавий, що повинно бути боляче витратити свої найкращі роки на барахтання в купі, яка тільки іліту на горі перетрушує, а маніпаса тільки все нижче і нижче опускає!
Востаннє редагувалось change_pm в Вів 02 чер, 2020 11:38, всього редагувалось 1 раз.
change_pm

Подякував: 27 раз.
Подякували: 353 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:31

Vlad442 написав:

ну что за наивное вангование? конечно, никто точно не знает что и на сколько просядет и когда. но вам же не 18 лет? вы уже пережили как минимум 2 кризиса (2008 и 2013) и аналогии напрашиваются - запах как бы уже в воздухе.
а самое главное - можно исписать весь форум причинами за и против падения или роста, но цены всегда пляшут от доходов. доходы людей в 2000-2008 росли в разы (не так важны причины) - и недвига взлетала. а посмотрите сейчас - да, продаваны и арендодатели держат цены, а что с доходами у людей? для сравнения - в 2008 я в банке работал и зп в 1000 уе - это было не оч много (большинство в киеве столько легко рубили - и я не о топах, а об обычных людях - 8т грн - для шевелящегося нормальная зп), а сейчас сколько пересичных рубит 26т? и если их так много то чего последние годы миллионы уехали в польшу на такие же зп? тут массово нет таких зп уже и не предвидится.
для меня вывод прост - падение это вопрос времени и 10% это не падение, а корректировка. мое субъективное мнение - в половину к концу года. ну может к весне 2021.
зы: я кстати задумался, а покупать ли вообще недвигу в ближайшие лет 5 - хз что в стране, которая уже почти колония, и в мире творится.
зы2: я хорошо помню 90-е. и тогда тоже были люди, которые оч хорошо жили. задача - попасть в эту группу. теперь очередь нашего поколения платить по счетам.
Востаннє редагувалось jj1981ua в Вів 02 чер, 2020 11:32, всього редагувалось 1 раз.
    один из способов стать богатым - сделать всех вокруг бедными.
    надеюсь, дети компрадоров сдохнут в муках.
    jj1981ua

Подякував: 50 раз.
    Подякували: 113 раз.

Профіль
    Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:31

striped написав:
      Vlad442 написав:Я не столько защищаю цены или надеюсь на рост, сколько какой-то противовес "завтра цены в три раза упадут".

Ну вот опять - создание гипербол в пользу своей теории. Кто конкретно на ветке говорил о падении цен в 3 раза???

ясно, что никто.
    полёт теоретической мысли. если про град - так с куриное яйцо.
    Мы с пониманием относимся к вашему непо­ниманию.
    Yuri_T
    1

Подякував: 1990 раз.
    Подякували: 4372 раз.

Профіль
    5
    2
    Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:32

change_pm написав:Так, саме цє я і мав на увазі. Є ж різні черв"ячки, є які живуть в яблуках, грушках, картоплі чи буряках, є які люблять .івно. Всі ж різні.
    Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
    Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.

Європа то нормально коли умовний хлопець з села переїздить туди, замість того щоб переїхати в Київ. Бо йому що в Києві бути одним серед чужих, що десь там.
    Але для людини яка живе в місті в якому вона народилась і нормально в ньому соціалізована їхати кудись за кордон - це багато кроків назад і ніякі гарні "сквери" чи рівні дороги то не компенсують.
    І соціалізація це лише одне з двох питань. Друге питання що в Україні можливостей заробити гроші значно більше ніж в Європі. І мова йде не лише про "айтішніків". Мова йде про те що в нас майже не працює державна регуляція і державний контроль (замість цього є позадержавний контроль, але то вже трохи інше питання), що значно полегшує можливість кудись влізти і щось там робити.
    В Європі з тим дуже складно.
    Тому... як то кажуть "добре там де нас немає"... )
    Santehnik

Подякував: 7 раз.
    Подякували: 111 раз.

Профіль
    Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 11:38

Vlad442 написав:люди (обычные работающие на понятных работах)
    продавец вам справку с работы приносит? на словах я могу быть кем угодно, поедете проверять? Ну что за бред.

Santehnik написав:Друге питання що в Україні можливостей заробити гроші значно більше ніж в Європі. І мова йде не лише про "айтішніків". Мова йде про те що в нас майже не працює державна регуляція і державний контроль (замість цього є позадержавний контроль, але то вже трохи інше питання), що значно полегшує можливість кудись влізти і щось там робити.

по этой же причине у вас могут легко отобрать то что вы успеете сделать. Что у нас делать бизнес легче чем в Европе слышу в 1й раз, разве что незаконный связанный с коррупцией и криминалом
    Востаннє редагувалось vitaliian в Вів 02 чер, 2020 11:49, всього редагувалось 2 разів.
    верю в евро... по 1,4
    не читаю UA, kyk, hume, Первый, ib_investor
    vitaliian

Подякував: 883 раз.
    Подякували: 1198 раз.

Профіль
      #<1 ... 41504151415241534154 ... 4774>
    Форум:
    + Додати
        тему
    Відповісти
    на тему