ФОП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 2223242526 ... 30>
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 15:16

  _hunter написав:Чозабред? -- вот ровно на продажу безналичной валюты этот сбор прямо-таки просится.

а, на продажу, я думал вы ФОПам хотели надобавить 20% ВС :mrgreen:
если добавить 20% на продажу валюты, то менялы все равно эти 20% будут ложить эти 20% себе в карман. Такое уже было с 2%.
Востаннє редагувалось Ромасик в Пон 30 тра, 2022 15:24, всього редагувалось 1 раз.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 15:24

Re: ФОП

Ромасик написав:
  Faceless написав:
Ромасик написав:я считаю, это одно и тоже.
Если у вас нет документа о происхождении денег, значит они незаконные.


Ви помиляєтеся. Тим паче, джерело походження коштів не каже про те, чи були сплачені податки чи ні.

они тесно связаны. Если будет источник, придется и налоги заплатить.
Банк не цікавлять ваші податки. Якщо у вас є договір, інвойси і т п, то є і джерело походження коштів.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34800
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 15:26

  Faceless написав:Банк не цікавлять ваші податки. Якщо у вас є договір, інвойси і т п, то є і джерело походження коштів.

так банк и финмоном бы не занимался, но его государство заставляет.
А конечная цель государства - заставить всех работаь по белому. Т.е. платить налоги.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 15:40

Re: ФОП

Ромасик написав:
  Faceless написав:Банк не цікавлять ваші податки. Якщо у вас є договір, інвойси і т п, то є і джерело походження коштів.

так банк и финмоном бы не занимался, но его государство заставляет.
А конечная цель государства - заставить всех работаь по белому. Т.е. платить налоги.


Так я й кажу, еа банках є обов'язок перевірок фінмону. Не сплати податків. І не треба це плутати
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34800
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 16:21

Faceless я согласен, разница опеределенная есть. Но с белых сделок налоги либо уплачены, либо с большой долей вероятности будут оплачены. Поэтому контроль налогов - это побочка финмона или даже цветочки. Но я считаю, что 95%+ работы финмона - это именно отлавливание незадекларированного добра и отбивание желания это гонять. По краней мере здесь на форуме вой именно через такие деньги.
И моя первая реплика была о "свободных охотниках" с пейонеров. Пусть докажут, что не разрабаывали ПО для террористов.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 16:42

Re: ФОП

Ромасик написав:Faceless я согласен, разница опеределенная есть. Но с белых сделок налоги либо уплачены, либо с большой долей вероятности будут оплачены. Поэтому контроль налогов - это побочка финмона или даже цветочки. Но я считаю, что 95%+ работы финмона - это именно отлавливание незадекларированного добра и отбивание желания это гонять. По краней мере здесь на форуме вой именно через такие деньги.
И моя первая реплика была о "свободных охотниках" с пейонеров. Пусть докажут, что не разрабаывали ПО для террористов.
Ну, довести в принципі не складно - є ж договори і якісь документи про оплату послуг. Податкова вже може привітати при якихось значних покупках, але наразі то більше теоретично - прецедентів не знаю. У нас майже половина економіки всі роки незалежності в тіні, і ІТ - пісчинка в цьому морі. Майже весь ринок оренди житла, всілякі майстри й ремонтні бригади, більша частина всякого шоубізнесу, значна частина рітейлу, сфери послуг і т п. І всі вони й дотепер прекрасно себе почували, навіть коли ввели більш жорсткі правила фінмону
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34800
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 17:19

  Faceless написав:І всі вони й дотепер прекрасно себе почували, навіть коли ввели більш жорсткі правила фінмону

ну как прекрасно..? воют же на форумах.
итники чем отличаются от строителей и шоубизнеса - что им все по безналу заходит, у них другой финмон.
А строителей и ко подводят к тому, что больше 5000 грн налички без финмона в банкомат не засунешь. На хлебушек хватит, а захочешь быть белым человеком - показывай источник дохода и плати налоги.
И РРО в придачу для самых честных торгашей.
Зажимают со всех сторон.
Эпоха сомали закончилась.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 17:22

  Faceless написав:
Ромасик написав:Faceless я согласен, разница опеределенная есть. Но с белых сделок налоги либо уплачены, либо с большой долей вероятности будут оплачены. Поэтому контроль налогов - это побочка финмона или даже цветочки. Но я считаю, что 95%+ работы финмона - это именно отлавливание незадекларированного добра и отбивание желания это гонять. По краней мере здесь на форуме вой именно через такие деньги.
И моя первая реплика была о "свободных охотниках" с пейонеров. Пусть докажут, что не разрабаывали ПО для террористов.
Ну, довести в принципі не складно - є ж договори і якісь документи про оплату послуг. Податкова вже може привітати при якихось значних покупках, але наразі то більше теоретично - прецедентів не знаю. У нас майже половина економіки всі роки незалежності в тіні, і ІТ - пісчинка в цьому морі. Майже весь ринок оренди житла, всілякі майстри й ремонтні бригади, більша частина всякого шоубізнесу, значна частина рітейлу, сфери послуг і т п. І всі вони й дотепер прекрасно себе почували, навіть коли ввели більш жорсткі правила фінмону

Вже тут писав
Условно фирма "Рога и копыта на Кипре" покупает металлопрокат в Украине у фирмы "Рога и копыта в Украине" по 100 дол. тона. Себестоимость тоны у фирмы "Рога и копыта в Украине" 100 дол. тона.
фирма "Рога и копыта в Украине" - отчитывается что прибыли 0% и не платит налоги.
фирма "Рога и копыта на Кипре" продает купленный металлопрокат по 800 дол. тона ЕС резидентам.
700 дол с тонны оседает на Кипре при условных 0% налогах в Украине.
Найдется сотни сравнительно-честных схем крупного бизнеса как уходить от налогов или прятаться в офшорках.

ПС у самого Гетьманцева є офшорка на Кіпрі :mrgreen:
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 17:41

BIGor так это типа не запрещено. Google и прочие корпорации тоже пользуются офшорами.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 тра, 2022 18:02

Re: ФОП

  Ромасик написав:ну как прекрасно..? воют же на форумах.

Такі на форумі не сидять.
  Ромасик написав:итники чем отличаются от строителей и шоубизнеса - что им все по безналу заходит, у них другой финмон.

Там своїх схем вистачає. Знайомий деякий час працював в конторі, яка працювала по держзамовленням. От тільки замовлення йшло не напряму конторі, я а через "правильну" забугорну контору. І платили їм кешем у валюті.
  Ромасик написав:А строителей и ко подводят к тому, что больше 5000 грн налички без финмона в банкомат не засунешь.

Ліміту на 5к вже не один рік. І він стосується поповлень без ідентифікації платника.
  Ромасик написав:На хлебушек хватит, а захочешь быть белым человеком - показывай источник дохода и плати налоги.

Потрошку легально накопичив, купив ОВДП - і ти біла людина. Чи нерухомість. Чи в розстрочку. Або вже ФОПа відкривають, і за 5% - кілька мільйонів на рік вже білі.
  Ромасик написав:И РРО в придачу для самых честных торгашей.

Ви самі щось корисне створили в житті, що з презирством про чужий бізнес пишете?
  Ромасик написав:Зажимают со всех сторон.
Эпоха сомали закончилась.

Епохи Сомалі ніколи й не було, вона тільки у вашій хворій фантазії. Тіньова економіка є у будь-якій країні, мінімізація оподаткування є у будь-якій країні, просто десь більше, десь менше. Поки що жодна ініціатива вашого кумира не принесла жодного позитивного результату, тіньовий сегмент не знизився, проблема з наповнення ПФ ніяк не покращилась
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34800
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 2223242526 ... 30>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама