|
Українців попередили про подорожчання електроенергії |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 14 сер, 2020 13:40
Пропонуємо до обговорення: Після проведення місцевих виборів в Україні відбудеться підвищення тарифів на електроенергію для населення.
Дивися повний текст Українців попередили про подорожчання електроенергії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 14 сер, 2020 13:41
Понятно объем потребления сократился на 10% и кому то надо оплачивать бентли руководства и олигархов, эх не думал я что доживу до той поры когда мультик Чиполлино будет напоминать реальные события в стране :( Осталось налог на воздух ввести.
-
rtsergey134
-
-
- Повідомлень: 2
- З нами з: 14.08.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 14 сер, 2020 14:08
R2 Газ, электричество
Замечательно
-
Lion+
-
-
- Повідомлень: 1876
- З нами з: 09.06.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 289 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 14 сер, 2020 18:25
Треба більше "зелених" тарифів для "зелених" виборців.
-
NetSerpent
-
-
- Повідомлень: 693
- З нами з: 24.05.09
- Подякував: 254 раз.
- Подякували: 139 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 14 сер, 2020 22:04
R2 написав:Після проведення місцевих виборів в Україні відбудеться підвищення тарифів на електроенергію для населення.
Вполне себе ожидаемая циничная прелюдия, после которой молчаливому партнеру останется Lie down, relax and have fun.
-
ruvex
-
-
- Повідомлень: 10389
- З нами з: 03.11.08
- Подякував: 855 раз.
- Подякували: 2557 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
6
2
Додано: П'ят 14 сер, 2020 22:15
Для этого надо загробить АЭС. Для того их народ строил, чтоб ахметкина бу-марионетка вместе со шморгалем загробила. Долго это все терпеть будем?
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23468
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 14 сер, 2020 23:29
Бедный Ахметка,мы так обеспокоены,чтобы он не обеднел.Украина,вставай!
-
Scotch
-
-
- Повідомлень: 1047
- З нами з: 01.08.10
- Подякував: 179 раз.
- Подякували: 133 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 15 сер, 2020 07:06
О чем плач Ярославны?! Ни сроков, ни цены , ничего. Так, бабка одна сказала.
-
SMOKE
-
-
- Повідомлень: 3858
- З нами з: 06.02.09
- Подякував: 780 раз.
- Подякували: 1688 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 15 сер, 2020 13:18
SMOKE написав:О чем плач Ярославны?! Ни сроков, ни цены , ничего. Так, бабка одна сказала.
Знаємо ми ту наглу рижу "бабку". Краще її відспівати. 
-
Українець
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 116
- З нами з: 19.01.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 39 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 21 сер, 2020 07:22
А когда это первые 100 кВт стали «льготными»? Насколько я помню, было всё наоборот: при потреблении до 100 кВт платим обычную цену, а те, кто потребляет больше - тем повышенная. А теперь перевернули всё с ног на голову.
-
Gippo
-
-
- Повідомлень: 241
- З нами з: 20.05.09
- Подякував: 76 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
229 |
|
|
|
1 |
485 |
|
|
|
1 |
554 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|