|
Українцям пояснили, чи зараховують роки у виші в... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 27 жов, 2020 10:22
Пропонуємо до обговорення: Навчання на очній формі до 1 січня 2004 року враховується до страхового стажу для отримання пенсії.
Дивися повний текст Українцям пояснили, чи зараховують роки у виші в трудовий стаж.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 10:22
А что после 1 января 2004-го люди стали другого сорта?
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23468
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 27 жов, 2020 11:45
Цікаво, я вчився два роки на одному факультеті, а потім перепоступив на інший, не переводився, мені мають зарахувати усі 6+2 роки чи тільки 6 
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 14:52
А у меня вопрос если поступил учится в России в 1991 году потом распался СССР будет стаж считаться в Украине.
-
ajkomarina74
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 27.10.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 18:05
то виходить якщо тебе залишали на другий рік то і стаж буде більший))
-
nighthawk5
-
-
- Повідомлень: 366
- З нами з: 18.07.20
- Подякував: 650 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 19:19
Как по мне, то время за которое был заплачен налог (ЕСВ) должно считается за стаж, все остальное нет. А учился или что-то другое делал чего это должно кого-то волновать ?
-
ssnet
-
1
-
- Повідомлень: 2145
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 458 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 06:33
ssnet написав:Как по мне, то время за которое был заплачен налог (ЕСВ) должно считается за стаж, все остальное нет. А учился или что-то другое делал чего это должно кого-то волновать ?
Статья как раз о том, что никакого ЕСВ до 2004 года не было. А Вы собираетесь у ваших дедушек и бабушек пенсии отобрать, раз они ЕСВ не платили? Тут речь о том, что закон обратной силы не имеет. До 2004 стаж начисляли и никто его теперь не отберет.
-
Joоke
-
-
- Повідомлень: 97
- З нами з: 13.04.09
- Подякував: 528 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 06:46
Вже не знають як кинуть людей. Видумують різні схеми. І аж після 16років розкривають карти. Чорти під куполом!
-
finuser416
-
-
- Повідомлень: 2
- З нами з: 19.10.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 15:26
nighthawk5 написав:то виходить якщо тебе залишали на другий рік то і стаж буде більший))
нифига. повторное обучение в стаж не добавляется, только академический отпуск, но чтобы его оформить нужно что-то очень много пропустить по уважительной причине (для повторного обучения нужно было гораздо меньше).
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1210 |
|
|
|
1 |
1942 |
|
|
|
1 |
1214 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|