Податкова викрила схему легалізації фізособою понад 72...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 23:01

Податкова викрила схему легалізації фізособою понад 72...

Пропонуємо до обговорення:
В Україні викрито схему легалізації фізичною особою понад 72 млн гривень злочинних доходів.

Дивися повний текст Податкова викрила схему легалізації фізособою понад 72 млн гривень злочинних доходів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 23:01

Предпоследний абзац очень правильный. Получил доход преступным путём - обязательно задекларируй и заплати НДФЛ. А иначе ... про тебя новость напишут.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7124
З нами з: 23.03.18
Подякував: 140 раз.
Подякували: 906 раз.
 
Профіль
 
3
2
16
1
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 15:06

Щиманули оптовика.
Купил за 100, продал за 101.
По налогам должен в 20 раз больше чем заработал.
Че тут не понятного.

Если так и дальше пойдет, то оптовикам бабло будут Новой Почтой отправлять, чтобы не палиться. :D
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 19:34

Ну и Новую почту за одно проверте, там наркотик в посылках каждый день получают (и налоги не платят-а это большие деньги)каждый день за солями и д.р. наркотиками на почту за посылкой ходят, да и по кустам с фонарем шарят зае..ли уже. Также бедных людей которые на полевых работах работают нае..ют мало того что зарплату не платят (как положено и налоги не платят государству так они ещё и простых людишек роботяг обманывают и неважно алкаш или наркоман и куда человек деньги потратит. Унас ставки на спорт и азартные игры запретили!? А какого х...я их значки на первых страничках терминалов айбокс есипей и т.д. мигают??? Отвечать думаю нет смысла все итак знают кто это прикрывает!
doddiiiii2323
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01.11.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 759
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 22:11
durans2020
1 914
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2026 19:41
posdesingx
1 531
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама