|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Пон 22 чер, 2026 16:10
Amat написав:ЖУЛІК не є жуліком поки це не доведено в суді
Не є Але якщо ВИ будете оправдувати поведінку і думки ЖУЛІКІВ - то жити Вам прийдеться за колючим дротом і не важно з якого боку.. ПС я не про СПРАВЕДЛИВІСТЬ її не існує Я за ЕКОНОМІЧНУ доцільність яка створює умови стійкості економічної системи. Я не проти того щоб БІЛЬШІСТЬ платила більше податків в абсолютному вимірі... Я за те щоб БІЛЬШОСТІ було ЛЕГШЕ сплатити податки ніж меншості, а раз так то Всі платять нехай сьогоднішніх 50% , але Перших 5 млн -платять з мінімалки других 5 млн - платять з 1,5*мінімалка третіх 5 млн - платять з 2* мінімалка четвертих 5 млн платять з 2,5* мінімалка. Це нормальна піраміда з широкою основою яку важко перевернути.... Це СТІЙКА конструкція, яка всіх переживе...
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29293
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 16:12
M-Audio написав: budivelnik написав:якщо корупційний закон написаний для легального виведення капіталів з чорної в білу і частинка тих самих айтішників( і не тільки ) умудряється з його допомогою крутити фігвами населенню... Це виявляється не Корупція
Звісно це не корупція, якщо якийсь дрібний ФОП користується перевагами закону, який було розроблено не для нього і без його впливу. Навіть якщо закон був ухвалений з корупційною метою.
Тобто словом КОРУПЦІОНЕР тут присутні мають право назвати ТІЛЬКИ одного ОЛІГАРХА який розробив під себе закон... А ті 200 000 які його використовують вже як би й не корупціонери.... Я правильно зрозумів? І хто тоді буде зацікавлений в зміні цього ЗАКОНУ якщо ним користуються широкі маси?
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29293
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 16:22
Алан Гринспен скончался в возрасте 100 лет. Бывший председатель ФРС США.Возглавлял ФРС почти 20 лет при 4 президентах.
-
Игорь
-
-
- Повідомлень: 1200
- З нами з: 23.01.16
- Подякував: 6332 раз.
- Подякували: 1452 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
3
Додано: Пон 22 чер, 2026 16:24
budivelnik написав:І хто тоді буде зацікавлений в зміні цього ЗАКОНУ якщо ним користуються широкі маси?
В змінах, що призводять до підвищення податків, якраз корупціонери і зацікавлені зазвичй. Податків для інших, звісно, а не для себе. Тому що саме вони мають можливість взяти участь у "освоєнні" коштів. Великих державних коштів, зібраних з маленьких платників. І вони ж часто, на відміну від тих маленьких платників, мають засоби впливу, щоб втілювати свої бажання. Так що з бажаючими підняти податки в цілому недостатку немає, а от цілеспрямоване зниження податків для широкої групи -- це результат вдалого збігу обставин, що трапляється не так часто, і зазвичай коли вже очевидно, що інакше не буде що оподатковувати взагалі.
-
M-Audio
-
-
- Повідомлень: 3716
- З нами з: 23.03.11
- Подякував: 664 раз.
- Подякували: 580 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 17:48
M-Audio написав:В змінах, що призводять до підвищення податків, якраз корупціонери і зацікавлені зазвичй.
А де я кажу - ТОТАЛЬНЕ підвищення? Я кажу інше Для тих хто живе за зарплату- опустити до 45% Для тих хто отримує прибуток від акцій/депозитів - підняти до 45% Для тих хто працює на єдиному - підняти базу нарахування з мінімальної до середньої... Тобто я за те щоб ПЕРЕРОЗПОДІЛИТИ податкове навантаження і трошки припідняти для багатшихі трошки опустити для бідніших... Потім подивитись що змінилось ( на скільки можна зменшити субсидії бідним за рахунок того що з їх зарплати зняли нарахування ПДВ) і підняти (вирівняти) ціни на енергоресурси ( в першу чергу для електрики-опустити для Бізнесу з 15 до 10 , підняти для населення з 4,32 до 10) Потім знову подивитись як що змінилось і приймати наступні рішення.. ПС При чому це потрібно не тим кому сьогодні 55-60+... бо будь які зміни потребують часу на отримання результату ( зміна-допилювання проблем-зміна свідомості-отримання результату) Тому чим Ви молодші-тим більше зацікавлені щоб ситуація ставала з голови на ноги , бо саме Ви будете користуватись результатами цих змін. Мені до результатів змін не дожити...
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29293
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 22 чер, 2026 17:57
Hotab написав:BIGor А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.
Ти вмикав калькулятор на сайті ПФ? У тебе вийшло 60 дол , якщо платити з 5 куів ЄСВ? Може ти припиниш нарешті жонглювати видуманими цифрами? Тобі вже кілька разів на це вказали. То у тебе зп айтішника після сплати податків стає 500 дол, то пенсія 60 дол, то відсоток у тебе не виходить порахувати.
прикол укр пенсии в том, что можно первые 20 лет клатить много, а вторые 20 лет мало. в итоге пенсия пшик так как инфляция слабо учитывается. скупать баксы и управлять своими финансами намного выгоднее чем платить в ПФ и смотреть потом сколько тебе начислили с учетом их коэф.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 174
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 10 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 чер, 2026 17:59
moveton Кто разумный платит меньше, кто глупый - больше.
А злочинці які не платять зовсім - найрозумніші 😅 прикол укр пенсии в том,
Прикол податків в тому, що це не тільки власна пенсія. Країна у нас воює. У моветона канеш «99% жителів землі не фінансують війну, тому і я не буду», але забуває що 99% жителів планети і не живуть в країні яка воює.
Востаннє редагувалось Hotab в Пон 22 чер, 2026 19:40, всього редагувалось 2 разів.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19398
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2630 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Пон 22 чер, 2026 18:00
а що з курсом на міжбанку на minfin сталося? почав так рухатися, що зламався? 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13317
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 842 раз.
- Подякували: 1790 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Пон 22 чер, 2026 18:02
tester3373 написав: Hotab написав:BIGor А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.
Ти вмикав калькулятор на сайті ПФ? У тебе вийшло 60 дол , якщо платити з 5 куів ЄСВ? Може ти припиниш нарешті жонглювати видуманими цифрами? Тобі вже кілька разів на це вказали. То у тебе зп айтішника після сплати податків стає 500 дол, то пенсія 60 дол, то відсоток у тебе не виходить порахувати.
прикол укр пенсии в том, что можно первые 20 лет клатить много, а вторые 20 лет мало. в итоге пенсия пшик так как инфляция слабо учитывается. скупать баксы и управлять своими финансами намного выгоднее чем платить в ПФ и смотреть потом сколько тебе начислили с учетом их коэф.
а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13317
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 842 раз.
- Подякували: 1790 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Пон 22 чер, 2026 18:03
tester3373 написав:в итоге пенсия пшик так как инфляция слабо учитывается.
Ти оформляв вже пенсію? Звідки таке дурне припущення? Ще раз Кожен рік стажу - 0,01 коефіцієнт, тобто 35 років=0,35 Тепер Твою зарплату в місяць порівнюють з середньою зарплатою яка була в тому місяці і виводять коефіцієнт твоя зарплата/середня по країні в цей місяць=?????? Потім беруть твої середні коефіцієнти , плюсують і виводять середній коефіцієнт за весь стаж ( при цьому по певним правилам можуть викинути 10% найгірших місячних коефіцієнтів) Далі пенсія розраховується просто середня по Україні на день призначення пенсії* коефіцієнт стажу(0,35 тобі треба буде мати поки допрацюєш до 65 років)* твій середньомісячний коефіцієнт.... і якщо вийде менше 2500... то тобі дорахують десь до 3500.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 29293
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 306 раз.
- Подякували: 3065 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
36704 |
39432712 |
Вів 23 чер, 2026 00:30 rjkz
|
|
|
2232 |
13907843 |
|
|
|
7978 |
24055874 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|