Глобализация дарит нам много возможностей. Где в мире комфор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 36373839
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 20:05

  flyman написав:
  rjkz написав:
  Striker написав:От і я надивився, що значно зменшилася кількість вакансій з початком війни. Якщо притримуватися теми гілки, то професія не має глобального значення, можна емігрувати і працювати хоч продавцем в місцевому маркеті, головне знати мову. Я взагалі електрик/енергетик, але не бачу сенсу працювати в цій сфері навіть за 15к, в мене дружина без будь-якої вищої освіти отримує близько 14-15к продавцем-консультантом, при цьому працює всього половину місяця і по 10 годин в день особливо не напружуючись.

Не знаю, що там можна не любити в англійській. Хіба що різні акценти/вимову та коли вони дуууже швидко розмовляють і не встигаєш нічого зрозуміти)


У Вас прекрасный возраст как для перемены профессии так и для эмиграции, если такое желание появится.
Я себя считал не способным выучить иностранный язык, но когда появилась мощная мотивация - справился.
Ай-ти сейчас ждут трудные времена. ПЕреизбыток айтишников на фоне ожиданий от ИИ.

Кого замінить ШІ то ІТників хіба в останню чергу.
Спочатку інші професії, які легко підпадають під формальні алгоритми роботи, роботизацію та автоматизацію.
В ютубі повно відео з переліком професій на вихід.


В США мощнейшие сокращения.
Знакомый программист в Майкрософт получил не очень давно "письмо счастья" на электронку.
Не скажу, что все ай-ти пойдут под нож, но то, что их наштамповано овердохрена - факт. Когда долго держится тренд на какую-то профессию, со временем соискателей становится слишком много.
Когда-то был огромный спрос на юристов, экономистов. Детки перли в вузы на эти специальности, конкурсы были сумасшедшие. СЕйчас, мягко говоря, так много не надо. И хорошо, если они еще что-то умеют.
Мое наблюдение - если что-то становится мегапопулярным, то готовьтесь к тому, что это рано или поздно закончится и сломает чьи-то судьбы.
Не такой большой процент людей может "скользить по гребню волны".
Многие "тонут". Вот у этого человека дом в мортгидже в дорогой локации. Эта локация завязана на таких как он. И если сейчас 10К бывших работников Майкрософта начнут сливать свои дома, то локация станет не такой дорогой.
По правде, только из-за таких работодателей она и переоценена. И если в пригороде Сиэтла такой дом стоит сейчас под миллион, то в пригороде НЙ его-бы можно было купить тысяч за 400, а в каком-нибудь Техасе тысяч за 250, а в Огайо за 50. И всего один фактор, который определяет цену в той эрии - концентрация техногигантов, которые платят высокие зарплаты. Но если этот фактор убирается, то....просто провинция с прекрасной природой, которой в США дохрена.
Я не злорадствую, наоборот, это мои хорошие друзья, я им многим обязан, они много значат для меня. Но ситуация не очень радужная.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16592
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 20:38

  BIGor написав:
  Bolt написав:Короче на пламбера тре вчитись. Ніякий ШІ товчок не прочистить, наразі...

ШІ звільнить сотні тисяч людей які підуть....на пламбера :D Тому дійте вже зараз.


Сейчас в мире происходят тектонические сдвиги.
Это и война в Украине, которая привела к цунами миграции, что повлияло и на рынок труда и на рынок недвижимости и еще хрен знает на что.
И это дало толчок в сдвиге геополитических сил, в том числе обострение между США и Китаем.
И НТП тоже дает свои плоды.
Все это будет иметь unforeseen far reaching consequences.
Самый дальновидный чувак пока - это Маск. Уже готовится эмигрировать на Марс.
Уже и тачку туда свою перегнал. :lol:
Поэтому предсказать что будет через 5-10 лет - очень сложно.
Уже сейчас рынок труда НЙ очень изменился за время войны в Украине.
У нас освободилась позиция, связанная с уборкой и мелким ремонтом, 2 года назад мы ее еле закрыли за 1,5 месяца. Начинали предлагать 17 долларов в час, взяли человека на 19 в час, потом чтобы не ущел, подняли до 22. Но вот он ушел.
За один день закрыли вакансию, масса соискателей. Взяли на 20 долларов в час.
Ю4Ю. Парень без Инглиша совсем. Говорит, стартовой работы нет никакой, ни на чек ни на кэш. Именно для таких как он. Хотя в противоположном конце Бруклина, в Вильямсбурге, не могут закрыть такие-же вакансии на 25+ в час. Разговаривал с человеком, которая имеет отношение к найму в аналогичной компании. Но там англоязычная среда и туда украинцы пока не добрались ни физически ни по навыкам. Но через пару лет подтянут Инглиш, расширят кругозор и...вай нот?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16592
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Нед 23 кві, 2023 21:39

  rjkz написав:
  flyman написав:
  rjkz написав:
У Вас прекрасный возраст как для перемены профессии так и для эмиграции, если такое желание появится.
Я себя считал не способным выучить иностранный язык, но когда появилась мощная мотивация - справился.
Ай-ти сейчас ждут трудные времена. ПЕреизбыток айтишников на фоне ожиданий от ИИ.

Кого замінить ШІ то ІТників хіба в останню чергу.
Спочатку інші професії, які легко підпадають під формальні алгоритми роботи, роботизацію та автоматизацію.
В ютубі повно відео з переліком професій на вихід.


В США мощнейшие сокращения.
Знакомый программист в Майкрософт получил не очень давно "письмо счастья" на электронку.
Не скажу, что все ай-ти пойдут под нож, но то, что их наштамповано овердохрена - факт. Когда долго держится тренд на какую-то профессию, со временем соискателей становится слишком много.
Когда-то был огромный спрос на юристов, экономистов. Детки перли в вузы на эти специальности, конкурсы были сумасшедшие. СЕйчас, мягко говоря, так много не надо. И хорошо, если они еще что-то умеют.
Мое наблюдение - если что-то становится мегапопулярным, то готовьтесь к тому, что это рано или поздно закончится и сломает чьи-то судьбы.
Не такой большой процент людей может "скользить по гребню волны".
Многие "тонут". Вот у этого человека дом в мортгидже в дорогой локации. Эта локация завязана на таких как он. И если сейчас 10К бывших работников Майкрософта начнут сливать свои дома, то локация станет не такой дорогой.
По правде, только из-за таких работодателей она и переоценена. И если в пригороде Сиэтла такой дом стоит сейчас под миллион, то в пригороде НЙ его-бы можно было купить тысяч за 400, а в каком-нибудь Техасе тысяч за 250, а в Огайо за 50. И всего один фактор, который определяет цену в той эрии - концентрация техногигантов, которые платят высокие зарплаты. Но если этот фактор убирается, то....просто провинция с прекрасной природой, которой в США дохрена.
Я не злорадствую, наоборот, это мои хорошие друзья, я им многим обязан, они много значат для меня. Но ситуация не очень радужная.

З того що знаю, здебільшого звільняють в штатах, бо дуже дорогі спеціалісти. Якщо в США програміст неохоче перетаскує таски за 10 куів, то в тій же Польщі чи Україні за 3 кує люди будуть кодити днями і вечорами з "горящими очами". А в Індії ще задешевше. ІТ-шку дуже легко перенести на аутсорс, тому локації з овер-зарплатами та/або податками (привіт Німмечина) будуть страждати.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 кві, 2023 13:13

  San написав:Striker, у тебя хорошие вводные, чтобы достичь многого

Дякую, але я не знаю, що з цим всім тепер робити) Взагалі, я витратив купу часу, щоб освоїти нову професію, пішов на платні курси в 23 роки на іншу професію, через півроку вивчився і відразу почав працювати (прямо з курсів забрали), потім 4 роки витратив на універ (рік провчився на денній, потім перейшов на заочку, бо в 25 років вже якось не дуже було сидіти в універі, а я вже був з досвідом роботи). Тепер не хочу працювати в цій сфері, хоча досвід і знання якісь є. Зараз взагалі переключився на ютуб, витратив близько 60к на другий комп і хочу стати ютубером) Якщо не вийде, скоріш за все піду далі працювати в сферу електроенергетики. А був час, коли я більш ніж на рік упоровся в економіку і всякі цифри, крім медалей на форумі поки профіту це не принесло)
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Пон 24 кві, 2023 14:03

  Striker написав:
  San написав:Striker, у тебя хорошие вводные, чтобы достичь многого

Дякую, але я не знаю, що з цим всім тепер робити) Взагалі, я витратив купу часу, щоб освоїти нову професію, пішов на платні курси в 23 роки на іншу професію, через півроку вивчився і відразу почав працювати (прямо з курсів забрали), потім 4 роки витратив на універ (рік провчився на денній, потім перейшов на заочку, бо в 25 років вже якось не дуже було сидіти в універі, а я вже був з досвідом роботи). Тепер не хочу працювати в цій сфері, хоча досвід і знання якісь є. Зараз взагалі переключився на ютуб, витратив близько 60к на другий комп і хочу стати ютубером) Якщо не вийде, скоріш за все піду далі працювати в сферу електроенергетики. А був час, коли я більш ніж на рік упоровся в економіку і всякі цифри, крім медалей на форумі поки профіту це не принесло)

оце найважче - визначити, що подобається...

змінити профіль завжди можна, але час йде... тому краще зайвий раз ще подумати...

ютубер - є така професія, але це дійсно творчість - є бажання й час щось постійно вигадувати, знімати, монтувати - велкам. але зазвичай це хобі виникає ще в школі, творча вдача або є, або нема ІМХО.

просто за цифри ніде не платять, хіба що аналітики або в СМІ (не думаю, що там багато платять, або в інвестиційних конторах - там багато платять, але у нас це не дуже розвинено, й там більше потрібно вміння впевнено щось казати, ніж справжній аналіз).

а енергетиці - або працювати руками, але тоді треба прибиватися десь до шабашок, де на об'єкті за день можна кілька тисяч заробити (але це не постійно), або поєднувати з якоюсь постійною роботою.

а взагалі дійсно треба йти саме туди, де більше треба головою працювати, - а саме як система влаштована, як її оптимізувати, як зекономити. зараз тема енергозбереження в України актуальна. або таки в начальство - головний енергетик, заступник головного енергетика - бо тільки так можна отримати підвищення зп.

або таки вчити мову - й за кордон. але там може знадобиться не англійська, бо в англомовні країни важко потрапити, як на мене. як тут пропонують треба подивитись, куди б кортіло - й вже відповідно готуватися
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5980
З нами з: 29.09.19
Подякував: 578 раз.
Подякували: 1398 раз.
 
Профіль
2
3
  #<1 ... 36373839
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74 і 11 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама