monobank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<12345 ... 239>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

monobank 4 5 63
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
3%
2
2- Погане. Некомпетентне.
11%
7
3- Задовільне. Хотілося б краще.
13%
8
4- Добре. Як і повинно бути.
32%
20
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
41%
26
Всього голосів : 63
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 18:17

Re: Monobank

  Amethyst написав:ПС. Хотяя, Моня именно со своим КБ может творить шо хочет: может дать, а может не дать. Шо реально и произошло. Тут ему НБУ не указ :)

Ну, теж не так. Є Закон Про рекламу, договір. Якщо банка щось порушує, то НБУ може вплинути. Було б натхнення.

  Flamingo написав:Я вот правда никого не защищаю и не знаю что и чем там у них зареХламентировано, но вот мерчанты похоже тоже при чем и как-то их там щимят по линии -е-пидтрымки. Сужу по факту - перед новым годом когда меня буки24 кинули с книжками для внуков и мне срочно пришлось ехать в "физический" книжный магаз - я ошалел. Магаз торгует не только книгами, но и всякой сопутствующей продукцией - настольными играми, плакатами, открытками, бумагой и т.п. Так вот были целые стенды с объявлениями, что представленную тут продукцию не возможно купить с оплатой картой е-пидтрымки. Доходило до маразма - на кассе девочка хотела купить стандартную пачку бумаги а ей кассир - эту бумагу по е-пидтрымке ниЗЗя (наверное не тот производитель) а вот там другая меньшими пачками по 100 листов - ее можно. В итоге девочка поменяла большую пачку на 3 поменьше и таки оплатила все е-пидтрымкой. Я это к тому что мерчантов таки как-то контролируют по питримке и правильный МСС у мерчанта еще не все. Кому то он должен еще наверняка какие-то отчеты давать по кодам проданной продукции. В общем такова она реальность мерчантов. По крайней мере так оно в физических магазах

Теж не буду впевнено нічого стверджувати, бо глибоко у темі не копався, але є підозра, що то "мутки" самого магазину, може просто перестраховуються. От припустимо, що у мене маленька ятка в селі: книги, газети, журнали, туалетний папір. МСС книги, бо на момент встановлення терміналу Донцової було більше ніж АіФ та Голосу України. Прийшов клієнт, махнув телефоном над терміналом, а за пів року мене оштрафують, бо я мав подати кудись якийсь звіт і у кожного перевірити, до якої картки прив'язаний токен? А якщо я ще й в онлайні торгую, то я взагалі не маю технічної можливості дізнатися, що цій людині можна продавати разом Обухів та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, а іншій вже зась. Тут вже б ретейл не бився за таких клієнтів, а відбивався.
klug
 
Повідомлень: 8506
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1188 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 18:18

Продолжение истории с подменой mcc

В общем, вчера накатал отзыв на минфине (не ради того, чтобы моно начал двигаться в сторону решения, отзыв бы я отрицательный выдал всё равно, давно уже пригорает с ребяток, которых они в поддержку понабирали). как я и думал, отзыв они игнорируют, хотя на более поздний банк ответил. хоть отзыв и без ответа, но банк уже "сообщил о решении проблемы" ))) (спойлер - да, проблема решена). не удивлюсь, если сразу после того, как я подтвержу, что проблема решена, они выкатят ответ по типу: "ну, проблему решили, все рады, все довольны, пользуйтесь нашим банком и дальше))0"

немного я заговорился.
отписал снова в телеграм в поддержку. снова получил ответ "терпите, вопрос решаем".
я сказал, что ждать больше не буду и намекнул, что буду писать заявление в нбу. тут уже речь не о сотке кешбека, тут уже дело принципа. мой намёк на нбу саппорт не заметил и снова написал, что уточнит информацию. прошло пол часа - саппорт всё ещё "уточняет".
я и написал им столб текста и попросил уточнить (спасибо за совет klug): либо они утверждают, что допустили нецелевое использование государственных средств, либо что просто нарушили соглашение. мол, буду заявление нбу писать.

и мАгИчЕсКиМ образом через 2 минуты доначислили кешбек и сказали, что скорректировали торговую точку, все следующие транзакции будут проходить в верную категорию (не соврали, оплатил ещё покупку, засчиталось верно).

вот как-то так. надеюсь самому магазину я своим разбирательством с моно никак не навредил.
vladshukin98
 
Повідомлень: 6
З нами з: 04.01.22
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 18:35

Re: Monobank

  vladshukin98 написав:надеюсь самому магазину я своим разбирательством с моно никак не навредил.
Махазину рИХлАмУ нормальную тут сделали. С них бутыль спокойно мона требовать :)
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5454
З нами з: 05.05.21
Подякував: 410 раз.
Подякували: 1047 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 18:36

  klug написав:Теж не буду впевнено нічого стверджувати, бо глибоко у темі не копався, але є підозра, що то "мутки" самого магазину

99% что так
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 19:54

Re: Monobank

  klug написав:Теж не буду впевнено нічого стверджувати, бо глибоко у темі не копався, але є підозра, що то "мутки" самого магазину

мутки-мутками, а mcc операции был "книги", 5942, как никак. значит и категорию банк должен был определить верно.
а еще в одном чатике мне сказали, что от терминала пришел реальный мсс, поэтому оплата с ковидной карты и прошла, а уже моно по своему внутреннему словарю могут изменить мсс, когда дело доходит до выплаты кешбека.
видимо, так оно и есть.
vladshukin98
 
Повідомлень: 6
З нами з: 04.01.22
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 20:06

  vladshukin98 написав:мАгИчЕсКиМ образом через 2 минуты доначислили кешбек

Різдвяне диво :D
klug
 
Повідомлень: 8506
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1188 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 20:51

Так що, при оплаті з єпідтримки нараховують кешбек? :|
Альфа й а-банк також?
Чорний Ворон
 
Повідомлень: 154
З нами з: 03.11.14
Подякував: 196 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 21:04

  Чорний Ворон написав:Так що, при оплаті з єпідтримки нараховують кешбек? :|
Альфа й а-банк також?

если совпадают категории выбранного кеш бека, то почему нет?
novichok
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3388
З нами з: 31.03.13
Подякував: 31 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2022 23:33

  vladshukin98 написав:
  klug написав:Теж не буду впевнено нічого стверджувати, бо глибоко у темі не копався, але є підозра, що то "мутки" самого магазину

мутки-мутками, а mcc операции был "книги", 5942, как никак. значит и категорию банк должен был определить верно.
а еще в одном чатике мне сказали, что от терминала пришел реальный мсс, поэтому оплата с ковидной карты и прошла, а уже моно по своему внутреннему словарю могут изменить мсс, когда дело доходит до выплаты кешбека.
видимо, так оно и есть.

Фраза про мутки та магазин стосувалася спінофу від Flamingo, а не Вашого випадку. У чатику Вам правильно сказали. До активного запровадження кешбеку за категоріями, на МСС коди терміналів в Україні мало зважали. Поширеними були випадки, коли термінал власник переносив з одного бізнесу на інший або ж при встановленні прописували, що на думку спаде. Коли клієнти почали масово скаржитися, що у продуктовий проходить з кодом "ресторан", банка спочатку пропонувала скаржитися до Спортлото і кешбек не нараховувала. З часом вони "прогнулися" та завели власну базу терміналів з "неправильними" кодами за якою вони створюють "підміну". В таку базу термінал потрапляє, коли клієнт звертається у підтримку з чеком, що у цьому "салоні краси" йому залили повний бак дизелю, наприклад. Проблеми починаються, коли на одному терміналі одночасно працює і продуктовий, і кафешка, і заправка, а клієнти починають вимагати, щоб пробивалася саме та категорія, в якій вони очікували отримати кешбек. Не беруся сказати, що там за історія з Вашою Грінкою, але ситуація класична про труси та хрестик, і тут було очевидно, що банку краще одразу 100-ку віддати і не виносити це на загал, бо можна отримати на багато більші проблеми. Але, або Вашим операторам ковід нюх відняв, або вони були занадто зайняті допомогою першачкам з уроками, що забули увімкнути свою розпіарену клієнтоорієнтованість, аж поки не почало припікати.
klug
 
Повідомлень: 8506
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1188 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 10 січ, 2022 23:48

Re: Monobank

Что за новый закон по которому фоп не может принимать платеж от физ лица с его карточного счета? Заплатил сэпом фопу, он вернул платеж и сказал платить через кассу банка или терминал
andreyiskra
 
Повідомлень: 1420
З нами з: 28.01.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 239>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама