Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1801518016180171801818019 ... 18142>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:11

  Shaman написав:
  Hotab написав:Куди арєшнік попав, там і була ціль 😅🐽

https://www.facebook.com/share/r/1auY3S ... tid=wwXIfr

СВО-ник («нєрєзідєнт») ображається , що з ним не розмовляють . 😅

А Прохожий був правий))

я гадаю може треба хунтера його ж зброєю. по-перше повний ігнор, по-друге хто перший побачив, той й оскаржив - не має відношення до теми гілки - 90%. такий собі флешмоб 8)

цікаво, скільки протримається? :oops:

Дуже робоча схема))
Вже вищить наше «сво»))
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19391
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:25

для ЛАД
пуйло офіційно заявило що відмовляється від зустрічі з Зеленським поки не будуть проведені вибори і поки Трамп зеленського не виховає..

Це все що потрібно знати про бажання домовлятись..
І це ПІД ЗБІЛЬШЕННЯМ нашого тиску...
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 05 чер, 2026 17:27, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29264
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3064 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:26

х..ло на форуме в Питере заявил что не собирается заканчивать "эСВэО"
интересно что на сей счёт скажут те кто здесь регулярно заявляют что это Зеленский против окончания войны
Xenon
 
Повідомлень: 5988
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 326 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:30

  Xenon написав:х..ло на форуме в Питере заявил что не собирается заканчивать "эСВэО"
интересно что на сей счёт скажут те кто здесь регулярно заявляют что это Зеленский против окончания войны

А еще что-то было? - там, вроде, "Громкое заявление" обещали... :roll:
_hunter
 
Повідомлень: 12190
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:47

  Hotab написав:
  Shaman написав:
  Hotab написав:Куди арєшнік попав, там і була ціль 😅🐽

https://www.facebook.com/share/r/1auY3S ... tid=wwXIfr

СВО-ник («нєрєзідєнт») ображається , що з ним не розмовляють . 😅

А Прохожий був правий))

я гадаю може треба хунтера його ж зброєю. по-перше повний ігнор, по-друге хто перший побачив, той й оскаржив - не має відношення до теми гілки - 90%. такий собі флешмоб 8)

цікаво, скільки протримається? :oops:

Дуже робоча схема))
Вже вищить наше «сво»))

але наші повідомлення вже встигло оскаржити :lol:

так що, підтиснемо нашого СВОлодю закордонного?)))
Востаннє редагувалось Shaman в П'ят 05 чер, 2026 17:50, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13299
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:48

  Xenon написав:х..ло на форуме в Питере заявил что не собирается заканчивать "эСВэО"
интересно что на сей счёт скажут те кто здесь регулярно заявляют что это Зеленский против окончания войны

вони цього не побачать - все одно продовжать розповідати, що це НАМ треба домовлятися... тільки не кажуть з ким й про що...

хоча ЛАД - а з ким домовлятися? вже сам пиня каже - немає сенсу зустрічатися...
Востаннє редагувалось Shaman в П'ят 05 чер, 2026 18:02, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13299
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:50

Shaman


але наші повідолення вже встигло оскаржити :lol:

І прийшло питати щось. На німецьких форумах не приймають 😅

Вчора зʼясували ж , чорним по білому написано було «Хантер г***». Ні, ходить щось тут питати 😅
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 05 чер, 2026 17:59, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19391
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 17:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  sashaqbl написав:І озвучив ОДНУ З ВАКАНСІЙ. Чому саме цю? Бо вона підходить навіть для геть тупих людей, які мало що вміють.


це ти людей по собі міряєш :mrgreen:
я вже був капітаном коли ще 10клас не закінчів,
і відподальність мав за судно вартістю 80млн.дол і вантаж на 450-550млн.дол

а ти вже рік тут ниєш що не здатен знайти водія,
сідай сам за руль :shock:
prodigy
 
Повідомлень: 14021
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 18:00

  Hotab написав:Shaman
але наші повідолення вже встигло оскаржити :lol:

І прийшло питати щось. На німецьких форумах не приймають 😅

ну не розуміють там російською :oops: цікаво, чи багато там форумів - десять років в Німеччині, але досі сумую за берізками? отам хунтера зрозуміють :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13299
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2026 18:08

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:СРСР домовився з фінами


ніхто з финами не домовлявся
Сталін виказав свої вимоги, на які погодились партнери по антігітлерівській коаліції
США, Великобританія, і навіть Франція чудово розуміли на які вимоги здатна Фінляндія,
все було узгоджено у Парижському мирному доворі(договорах, тому їх було декілька)

Паризькі мирні договори 1947 року — це міжнародні угоди, підписані 10 лютого 1947 року, які офіційно завершили Другу світовій війну для європейських союзників нацистської Німеччини: Італії, Румунії, Угорщини, Болгарії та Фінляндії.

Основні деталіДата підписання: 10 лютого 1947 року.
Дата набуття чинності: 15 вересня 1947 року.

Країни-переможниці: СРСР, США, Велика Британія та Франція.

Учасник від України: Делегація УРСР (очолювана міністром закордонних справ Дмитром Мануїльським), яка також підписала договори.

Основні положення договорів

Територіальні зміни:
Італія втратила свої колонії та поступилася деякими територіями на користь Франції, Югославії та Греції.
Фінляндія повернула СРСР територію Петсамо (Печенга) та підтвердила втрату частини Карелії.

Румунія офіційно визнала втрату Бессарабії та Північної Буковини на користь СРСР, а також Південної Добруджі на користь Болгарії.

Угорщина втратила території, які перед цим отримала від Чехословаччини та Румунії.

Репарації: Переможені країни зобов'язалися виплатити фінансові відшкодування. Найбільший тягар ліг на Фінляндію ($300 млн на користь СРСР) та Угорщину, тоді як суми для Болгарії та Румунії були меншими.


Фінляндія повністю виплатила всі військові репарації Радянському Союзу 18 вересня 1952 року. Країна стала єдиною державою у світі, яка виконала ці зобов'язання перед СРСР у повному обсязі


Форма виплати: Репарації виплачувалися переважно не грошима, а реальними товарами — кораблями, локомотивами, верстатами, папером та деревиною.
prodigy
 
Повідомлень: 14021
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
  #<1 ... 1801518016180171801818019 ... 18142>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman, shapo і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 34155
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 33872
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 335849
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама