Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80768077807880798080 ... 8319>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:07

  whois2010 написав:
  detroytred написав:
  whois2010 написав: сорокап"ятирічний майор-пенсіонер чи гречкосій: мобілізовані мають бути усі в рівному ступіні. Чому цього не сталося досі - не зрозуміло. Ігнорування норм закону або корпоратина солідарність. Можливо розголос у суспільстві змінив би це.
А хоч і окремі підрозділи з майорів

Так вкажіть в чому саме вони не в рівному стані? Конкретно.

Так тоді (якщо рівні так рівні, однакові так однакові підходи до усіх) окремі підрозділи лише з рядових введемо. І що буде? В цих підрозділах))

Мій спіч був у відповідь пану Бандерлогу, який пояснював, чому військовим пенсіонерам нема місця в існуючій піраміді. А гречкосію місце є.
Оте, що я виділив у вашому тексті, ви самі придумали і питаєте в мене "чому?"
напевно я погано пояснив. Попробую ще раз. Спрощено армія це багато ієрархічних конкуруючих банд. Регламентується воно уставом і купою бюрократичної хєрні. Але на війні в командира є доцільність і нею він може прикривати самодурство, це помімо того що в було в мирному житті
Робить аналогію з бандами ще точнішою. Окрім того мобілізовані в масі і не знають ніякого уставу , а в бюрократії взагалі темні. Після війни багато хто внєзапно для себе може виявитись "мільйонером" на ньому повисне майна на мільйони. Списання дуже туго йде. Проблема армії в тому, що в неї нема урівноважуючого механізму, ця система не балансується ззовні нічим.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1051
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:09

Будівельник
А як з логікою?
Звісно, якщо ти створив там місце продажу, то і користуються.
Не буде тебе, то залюбки хтось там відкриється.
Не відкривається, пройдуть далі.
Повір, не знайшов би ти оте вдале місце, то ТРОХИ пізніше, його все рівно побачив би інший.

Ну і до чого твої вигадки зі стелі про хочуть не хочуть мої вихованці мене до себе? Що ти несеш...
Про який борг перед державою ти вигадаєш? Давай конкретику.
Загальний обов'язок по захисту в мене є. Призвуть, то буду виконувати.

Що сказати-то хотів?
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:12

  whois2010 написав:Колеги, срач між собою не продуктивний. Всі, сидячі на диванах, волають «чого ти не в армії». І Хотабу, і воєнпенсам, і гречкосіям нема бажання сидіти в окопах. Але система працює так, що воєнпенсу нема місця у військах, умовному спецу Хотабу не надають обладнання, тому він також не потрібен у війську. Проте мої кваліфіковані працівники-інженери чомусь потрібні у військах в якості вогнеметчиків та помічників гранатометників, аж працювати вже нема кому. То в ситуації винна не особистість, а недолуга система та барани, які роблять вигляд, що керують системою

Во!
Так загальне питання мало кому цікаво обговорювати.
Для цього треба знання та розуміння. Діалог. Всебічний розгляд.

Василі лізуть на переходи на особистості.... Вигадувати, що схотілося, їм легше і цікавіше.
Сенс? Хз. Цікаво їм.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:17

  Banderlog написав: Проблема армії в тому, що в неї нема урівноважуючого механізму, ця система не балансується ззовні нічим.

Його. І. Не повинно. Бути. В армії.
На те вона і армія, а не АТБ.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:18

  vitaliiangel написав: Или может кто то в офицерском чине сказал форумчанам, завтра добровольно формирую батальон финансюа всех приглашаю к себе? нет? ашотакое. так нахуя этот звиздёжь. Скажите прямо что в ЗСУ вы (я не только про вас) шли не воевать.
))) https://www.youtube.com/watch?v=OhhjN_Sd2oI
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1051
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:21

  detroytred написав:Звісно, якщо ти створив там місце продажу, то і користуються.
В момент коли я створював-20 метрів від мене загнувся універсам.....Пройшло 30 років , універсам спочатку не працював, потім перетворився в сільпо , потім загнувся і перетворився в рукавичку....Навколо мене таких як я за 30 років відкрилось/закрилось четверо + зникло дві кафешки , потім я відкрив нову...загнувся перетворив її в будівельний магазин...
В цей самий час кидав гроші туди/сюди і відкрив/закрив будівельний бізнес, паралельно збудувавши 17 квартирний будинок, кілька будиночків і гаражів, закрив, , потім парочка криз 2008,2013 , потім відкрив таксі двс-закрив , потім ковід , потім відкрив таксі-електро..розвинув до 10 машин , потім звузив до 7 бо людей мобілізували...
І весь цей час, сплата податків тільки росла.
Це і є мій вклад в розвиток Держави
А те що такі як ти будували комунізм, потім передумали і перейшли до соціалізму, потім обісрались в капіталізмі - але в процесі цих всіх ізмів так і залишились нахлєбніками - то це ж ваша проблема а не моя.

А тепер по вихованцям
Ти в ЗСУ 20-25 років
Як верещав соловейком що море валюти приніс від виховання іноземних фахівців( москалів виховував,)
бо тепер війна
Пару питань
а - де ті кого ти виховав
б - чому ти не пішов їм допомагати
в- чому вони не взяли тебе Державу захищати?
Ти їх так виховав що тепер сам боїшся під їх керування потрапити?
Бо ясно що вони не хочуть щоб ти ними керувава
Тому ти й нафіг нікому не потрібен.
На відміну від мене...виявляється що я щось роблю...і інші можуть це саме щось робити тільки в тому питанні коли я сам піду, бо підсунути вони мене не можуть.
А тебе й совгати не треба
Нулем ти був - нулем і залишився.тому є ти чи нема-всім пофіг.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:21

  Banderlog написав:Спрощено армія це багато ієрархічних конкуруючих банд. Окрім того мобілізовані в масі і не знають ніякого уставу , а в бюрократії взагалі темні.

Тобто Сомалі, Мексіка, Колумбія, Ямайка? Супер. Нахріна ті невмотивовані ухилянти, якщо є Якудза? Чув у Венесуелі 50 баксів на місяць це непогані гроші.
Water
 
Повідомлень: 2311
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:24

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:В цей самий час кидав гроші туди/сюди і відкрив/закрив бізнес

Можу тільки позаздрити скільки в людини часу і натхнення...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3134
З нами з: 29.07.22
Подякував: 558 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:25

  detroytred написав:
  Banderlog написав: Проблема армії в тому, що в неї нема урівноважуючого механізму, ця система не балансується ззовні нічим.

Його. І. Не повинно. Бути. В армії.
На те вона і армія, а не АТБ.

Повинно. Тільки поза армією. Ні всп ні військова прокуратура не є поза армією. В совєтській системі то було кгб. В інших там якась священна інквізиція чи хз війська сс) єдине що нам не дає скотитись в диктатуру це зовнішнє фінансування, якби фінансування армії було на одних будівельниках ...
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1051
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 11:29

  Water написав:
  Banderlog написав:Спрощено армія це багато ієрархічних конкуруючих банд. Окрім того мобілізовані в масі і не знають ніякого уставу , а в бюрократії взагалі темні.

Тобто Сомалі, Мексіка, Колумбія, Ямайка? Супер. Нахріна ті невмотивовані ухилянти, якщо є Якудза? Чув у Венесуелі 50 баксів на місяць це непогані гроші.
а звідки така зверхність до венесуели? я жив в такій державі.) Вона називалась Україна))) Мої батьки на початку 90х мали зарплату на держслужбі десь в районі 20-30 доларів)
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1051
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 80768077807880798080 ... 8319>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: sashaqbl і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38355
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199338
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649677
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама