Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81348135813681378138 ... 8334>
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 12:45

  sens написав:
  UA написав:
  Модератор написав:Шановні форумчани, поділіться своїми думками в коментарях під матеріалом👇

Курс долара повернувся до максимумів, НБУ збільшив продаж валюти з резервів

На вашу думку, курс перетне свій максимум? І коли це може статися?

Це соціодинамика.
Спочатку переляк у другого сорту, та ейфорія у першого та вищого сорту.
Далі природня реакція другого сорту спасати бабло обнуляючи банківські рахунки та переводячи надлишки гривні в доллар (це в процесі).
Далі підключитися перший сорт
Більш менш масова паніка почнется через пару тижнів.
Відсутність табло на вулицях дещо зменшить швидкість зростання готівкового курсу.
На відміну від минулих фінансових криз, цей рукотворний тож будуть свої особливості.
В багатьох вояк мільйони гривень на картках лежать.
Паливо для девалу є.

Ухилянт зробить свою брудну справу


Це так, чотиразовий...
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2502
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1052 раз.
Подякували: 708 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 12:48

- Буткевичу(АТБ) в Киеве свою личную охрану забронить обошлось 5млн грн, но там и охраны то немного

- Получить "критичну інфраструктуру" в НЕ областных центрах стоит 20К. И это со своим ТОВ, попадающим под условия. Если нужен готовый ТОВ - то тут цены от 5К до 30К у.е.

- В местных НЕ областных ТЦК - можно получить отмаз. Пока 3К\лицо + срок до 3 мес. Берут не все и мегаосторожно. С "улицы" вообще нереально зайти.

Собсно бизнесу - быть. Постройка полицейского государства идет. Почему полицейского? Забронены судьи, прокуроры, менты... а адвокаты - неа. Адвокаты с 3-мя детьми будут на вес золота и тоже будут рубать капусту - Адвокат Сергий Гула(с) ))))

Видимо скоро увидим делюгу оставшихся интересных актиков между первым сортом и щипание всех остальных(повышение налогов, штрафов, проверки)... Лица, которые претендовали на делюгу - частично выехали в Англии и Монаки послами и прочими. Частично сняты и отправлены под следствия. Процесс набирает обороты, т.к. шахматная партия в разгаре и королева напару с офицерами должны защитить короля.
Востаннє редагувалось dimo_0n в Пон 13 тра, 2024 12:54, всього редагувалось 1 раз.
dimo_0n
 
Повідомлень: 382
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 12:53

  The_Rebel написав: І на майбутніх виборах народ вибере собі в фаворити таку людину, що вже скаже Зеленському: "Я - Ваш вирок!"

Тема примусової та безстрокової мобілізації зеленої команди не розкрита.
Не піде Зе на вибори.
Буде питляти від виборів.
Коли Захід прижме узурпатора - витче з країни.
Є варіант що витче в найбіліший час.
UA
 
Повідомлень: 8341
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1846 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 12:53

  fox767676 написав:
  Schmit написав:От оптимісти.


що ж оптимістичного, якщо людські ресурси Україи будуть спалені
азовське море звісно - ненаукова фантастика
питання наскільки війна керована і чому вона керована
чому не дали достатньо зброї у 2022
є 2 протилежні версії:
1) Україна могла б розтрощити росію, чого боявся Захід(війна керована)
2) Це б нічого не дало, бо росія непереможна і скільки зброї не дай Україні - нічого не допоможе
Якщо перша має підгрунтя, то сценарій реалістичний

В першу версію я не вірю, що боялися дати багато зброї. Я сприймаю Захід, як колективний ОСББ, чим він і являється. Як можна було дати багато зброї, якщо рішення приймають так багато людей. В такій ситуації кожен думає пропетляти за рахунок інших, це ж треба не тільки пообіцяти на Рамштайні надати якусь зброю, а і потім проштовхувати це всередині країни, інколи всупереч рейтингам, інколи домовляючись з опозицією йдучи їй на якісь поступки і т.п. Важко запустити таку велику бюрократичну машину, як так званий "колективний Захід". Причому думаю, що якби напад стався на натівську Балтику чи Польщу - махіна б запускалася ненабагато швидше.
Але другий варіант також брехня, мільйонна Чечня перемогла (у сенсі вистояла) у першій війні навіть без підтримки Заходу
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 277
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:01

  dimo_0n написав:- В местных НЕ областных ТЦК - можно получить отмаз. Пока 3К\лицо + срок до 3 мес. Берут не все и мегаосторожно. С "улицы" вообще нереально зайти.

Вже писала про знайомого, який сплатив 5,5тис.дол., щоб отримати відстрочку на 2 місяці. Йому зателефонували через місяць, щоб прийшов до ТЦК.

  dimo_0n написав:Видимо скоро увидим делюгу оставшихся интересных актиков между первым сортом... Лица, которые претендовали на делюгу - частично выехали в Англии и Монаки послами и прочими.

Шо це за брудний натяк на Залужного?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:08

Letusrock
Я позавчера Вам задал вопрос, но Вы не появлялись и, возможно пропустили:
Letusrock писал(а):
..........
В той же час міняти необхідно, людьми аналогічної якості та мотивації (причому методом пряника а не кнута).
Методи як цього досягти я вже писав, але тоді Шаман відповів щось типу "де ти був такий розумний весною 2022"

Если не сложно, пожалуйста, повторите или дайте ссылку. Я как-то пропустил
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28782
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4826 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:09

Штрафи (не) вплинуть на курс?

Отже, якщо громадянин ... не оновить свої дані про реальну адресу, спочатку до нього застосують штраф у вказаній сумі – мінімально 17 тисяч грн


От припустімо з 10млн і досі невійськових -- лише 5млн такі злякані, що не дадуть дані навіть і онлайн.
І ще мине 2-3міс до стягнень.
Але то буде всього 5млн*17тис=85млрд.грв. Ледь більше 2млрд$.

Втім, також впаде й імпорт. Бо з арештованими рахунками щось дороге так просто не купиш...
А це додатковий чинник посилення гривні.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:13

  fler написав:Вже писала про знайомого, який сплатив 5,5тис.дол., щоб отримати відстрочку на 2 місяці. Йому зателефонували через місяць, щоб прийшов до ТЦК.

Ну тут -/+ так же. Так что... Тока бизнес, ничего личного )))

  fler написав:Шо це за брудний натяк на Залужного?

Да не только. Всех щимят, кто в делюгу может влезть. Даже у меня в облцентре есть 2 правящих группы-клана. Вот сейчас на предприятиях подконтрольных лицам из "оппозиции" действующего мера проходят проверки, орестовывают счета.
dimo_0n
 
Повідомлень: 382
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:31

  ЛАД написав:Letusrock
Я позавчера Вам задал вопрос, но Вы не появлялись и, возможно пропустили:
Letusrock писал(а):
..........
В той же час міняти необхідно, людьми аналогічної якості та мотивації (причому методом пряника а не кнута).
Методи як цього досягти я вже писав, але тоді Шаман відповів щось типу "де ти був такий розумний весною 2022"

Если не сложно, пожалуйста, повторите или дайте ссылку. Я как-то пропустил


Чесно кажучи лінь шукати)). Все рівно ж "колеги" розкритикують (це мяко кажучи).
Плюс 95% плюшек вже не подіють або будуть малоефективні через те що на моменті довіра втрачена, "мобілізіція" і всі люди та процеси що дотичні до неї є скомпрометовані
Letusrock
 
Повідомлень: 1404
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 13:48

Вже писав про Харків, спробую більше і детальніше(всі думки виключно на відкритих джерелах, інсайдів не маю):
- скоріш за все були махінації з риттям укріплень
- щось таки нарили, бо супутникові знімки є
- як з мінними загородженнями - невідомо
- русня до лінії наритих укріплень не дійшла, але за пару днів дійде
- укріплення не мають значення, якщо не вистачає людей, в мене знайомий був на іншому напрямку за межами Донбасу, в них рота прикривала 10 км фронту.
- якщо в командування нема резервів, то є всі шанси, що русня дійде межі Харкова
- якщо навіть є резерви, великі шанси, що з середини літа матимуть можливість обстрілювати Харків зі стволки.

Ще ходять слухи, що на межі з Сумщиною пара дивізій. Тобто навіть якщо зараз вдасться утримати фронт на Харківщині та Донбасі, є шанс розширення. Тому зараз основне питання - це мобілізація. Це для роздумів тим, кому основні вороги зараз - ТЦКашники.
UPD: про 125 бригаду можу розказати багато цікаво, бо там товариш служив. Але опісля війни. Наприклад, комбат спалив волонтерську тачку з трофейного шмеля. Решту пусля війни.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1671
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81348135813681378138 ... 8334>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pesikot і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199575
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650245
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама