Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 74197420742174227423 ... 8498>
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 12:05

  Бетон написав:❗️ISW оцінив територію України, захоплену російською армією у 2024 році

Аналітики зазначають, що російська армія від початку наступальних операцій у жовтні 2023 року захопила 505 квадратних кілометрів території України.

За оцінками ISW, у період з 1 січня по 28 березня 2024 року російські війська захопили майже на 100 квадратних кілометрів території більше, ніж за останні три місяці 2023 року. Такі темпи просування можуть бути пов'язані з поєднанням нестачі техніки в України та сприятливіших погодних умов взимку, ніж восени.

Больше мобилизации. Больше людей.

С таким темпом на які кордони выйти планируется?

Далі почитати треба було
У ISW зазначили, що це незначне збільшення темпів російського просування не відображає загрози російського оперативного успіху.
d44
 
Повідомлень: 350
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 12:48


Печера Дракона

​​Ну, приїхали. Американське видання «The Wall Street Journal» прямо звинуватило Зеленського в зриві прийняття закону про мобілізацію до ЗСУ.

Американці відверто глузують. Зеленський боїться знижувати призовний вік від 27 до 25 років, у той час як у самих США за законом призовний вік - 18 років. Так, у США давно не відбувалася масова мобілізація, там, знаєте і комиків президентами не обирають. Але закон відповідний у Штатах існує. Буде треба - застосують. Отакі справи.

«The Wall Street Journal», до речі - це те саме видання яке розповіло, як Зеленського про підготовку Росії до вторгнення попереджав особисто голова ЦРУ Вільям Бьорнс. І воно ж розповіло, як офіс Зеленського намагався вивести з санкційних списків російського олігарха Абрамовича. Тепер це...

Що це означає? Та просто те, що за якийсь час представникам України у відповідь на благання про зброю будуть відповідати: "А навіщо вам зброя? Ви же захищатися не хочете! Наявної зброї вам достатьно аби призвати людей і закрити нестачу у бойових бригадах - але ж ви їх не призиваєте!"

І чорт забирай - це правда! На фронті це не для кого не секрет!

«The Wall Street Journal» дуже коректно говорить що Зеленський не поспішає приймати закон про мобілізацію, бо він стикнувся з великою кількістю людей які захищати Україну не бажають. Простіше кажучи - владі болить не Україна - владі болить її рейтинг.

Ви знаєте, я сам був противником мобілізації поліції або військових пенсіонерів. Але нещодавно я дізнався про масштаби явища - і дещо охренів. От хочу запитати.

Зі мною в одній роті служив майор з системи юстиції. Мав він звання сержанта, бо поліцейські звання не важать в ЗСУ, а строкову він закінчив сержантом. Цей дядько пройшов Мощун, Бахмут і Вугледар - служить досі. Чому йому не впадлу служити в ЗСУ у сержантах, а патрульним поліцейським - ніззя? Складно відправити здорових бичків штурмувати посадки, а на їхнє місце взяти обмежено придатних та вже поранених на фронті?

Я приторчав від новини що в Україні біля 200 тисяч військових пенсіонерів у віці 45-47 років, тобто трохи менше ніж мені. Слухайте, а чого їх не мобілізують? Чому мені з паршивим зором і хворою спиною було не в падлу тягати по полях ящики з БПЛА та збирати апарати під обстрілами, чому мені зараз не впадлу щодня виходити на полігон - а їм не можна? Я абсолютно цивільна людина, військову спеціальність я опанував у ході війни - зараз я сержант-інструктор. Вони - мають військову освіту та спеціальність і отримують пенсії. Слабо?

Ні, я розумію, що хтось не може служити за станом здоров'я. Але хтось же може? Я ж можу! Пацани з чотирма контузіями можуть - я багато їх таких знаю. Якого?

Продовжим далі. Скільки призвано працівників регіональних офісів "Слуги народу" та іншого зеленого активу? Прозапас, Петров, Ніцевич, Погребиський, Борисенко - у нас у всіх фронт за плечима. Скільки топових зелених блогерів посмакували окопами - і де?

Я давно ставив це питання і повторю його. Влада має якісь плани на ведення війни? Вона знає, скільки людей треба призвати - а кого призивати не можна категорично? Ми почуємо від влади такі відповіді - чи ні?

Мене часто навідує думка, що влада мріє про той день, коли маса фронтовиків покірно схилить голову і скаже щось типу: "Ми втомилися - замирюйтеся з Росією". Що через це нас мордують відсутністю поповнення, а тих хто готує кадри для фронту катують паперовим БДСМом - ви навіть не уявляєте як нас давлять паперовою роботою останнім часом. Проте.

Служачи інструктором на навчальному центрі і регулярно спілкуючись з бійцями з різних частин, я й близько не бачу настроїм про замирення з ворогом. А от злість я бачу - і багато.

Чим це закінчиться - я не буду описувати. Самі здогадайтеся. Я просто опишу те що бачу. З одного боку влада має бойові бригади, які вже задовбалися воювати в режимі "один замість чотирьох". З протилежного боку - вже американці говорять, що зелена влада просто боїться проводити мобілізацію бо боїться втратити рейтинги.

Далі зрозуміло?

Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2231
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 12:53

Якщо підтримки США таки не буде, то шо лучше, програти чи заморозка конфлікту?
Schmit
 
Повідомлень: 4391
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:00

«The Wall Street Journal» дуже коректно говорить що Зеленський не поспішає приймати закон про мобілізацію, бо він стикнувся з великою кількістю людей які захищати Україну не бажають. Простіше кажучи - владі болить не Україна - владі болить її рейтинг.
вывод неправильный. рейтинга уже осталось несколько % довольных ситуацией. Боятся борьбы внутри страны между властями и ухылянтами. Чтобы не повторился 1917
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23575
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:13

  Schmit написав:"Без підтримки США програємо" - сказав преЗедент.
"Ми вже перемогли" - заявляли на Земарафоні.
То кому вірити?

Усім. І Зе і марафон праві.
Просто термін "перемога" усі розуміють по-різному.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5254
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 284 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:14

  Bobua написав:Я приторчав від новини що в Україні біля 200 тисяч військових пенсіонерів у віці 45-47 років, тобто трохи менше ніж мені. Слухайте, а чого їх не мобілізують? Чому мені з паршивим зором і хворою спиною було не в падлу тягати по полях ящики з БПЛА та збирати апарати під обстрілами, чому мені зараз не впадлу щодня виходити на полігон - а їм не можна? Я абсолютно цивільна людина, військову спеціальність я опанував у ході війни - зараз я сержант-інструктор. Вони - мають військову освіту та спеціальність і отримують пенсії. Слабо?

Ні, я розумію, що хтось не може служити за станом здоров'я. Але хтось же може? Я ж можу! Пацани з чотирма контузіями можуть - я багато їх таких знаю. Якого?


диапазон 3 года. значит в один год выходит 65К пенсов.
если предположить что они служат 20 лет то общее количество должно быть 1,3 ляма что бы обеспечить выход на пенсию 65К в год.
так что врядли речь про именно военных пенсов. это наверное всех посчитали с погонами.
mephala
 
Повідомлень: 9254
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:20

  vitaliiangel написав:
«The Wall Street Journal» дуже коректно говорить що Зеленський не поспішає приймати закон про мобілізацію, бо він стикнувся з великою кількістю людей які захищати Україну не бажають. Простіше кажучи - владі болить не Україна - владі болить її рейтинг.
вывод неправильный. рейтинга уже осталось несколько % довольных ситуацией. Боятся борьбы внутри страны между властями и ухылянтами. Чтобы не повторился 1917

ніби 73% проголосувавших ще тоді не були "уставши от бізнеса на крові"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35231
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2776 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:27

  flyman написав:
  vitaliiangel написав:
«The Wall Street Journal» дуже коректно говорить що Зеленський не поспішає приймати закон про мобілізацію, бо він стикнувся з великою кількістю людей які захищати Україну не бажають. Простіше кажучи - владі болить не Україна - владі болить її рейтинг.
вывод неправильный. рейтинга уже осталось несколько % довольных ситуацией. Боятся борьбы внутри страны между властями и ухылянтами. Чтобы не повторился 1917

ніби 73% проголосувавших ще тоді не були "уставши от бізнеса на крові"

в нашей социокультурной среде рейтинг нельзя приобрести, можно только потерять. В своё время рейтинг растеряли Ющ, Чивокуня, ПАП. Чем ВАЗ лучше? Кому кроме Кучмы светило 2 каденции?
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23575
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:37

  andrijk777 написав:
  Schmit написав:"Без підтримки США програємо" - сказав преЗедент.
"Ми вже перемогли" - заявляли на Земарафоні.
То кому вірити?

Усім. І Зе і марафон праві.
Просто термін "перемога" усі розуміють по-різному.

А можна тільки марафону, як ті 40к "ухилянтів" з Франківщини.
Schmit
 
Повідомлень: 4391
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 бер, 2024 13:39

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  flyman написав:ніби 73% проголосувавших ще тоді не були "уставши от бізнеса на крові"

Валерій Прозапас
Заява президента Франції про можливість перебування в Україні західних військових майже для всіх прозвучала як сенсація - а між тим ще в 2018 році президент Порошенко називав міжнародних миротворців вирішальним фактором для припинення війни.
Але хто там його чув серед жахливих новин про здорожчання цибулі та мазання мови на хліб, українцям було не до "атопутіннападєт" (тм), тому і світ до таких закликів тоді не дослухався.
Проте як же далеко змогла подивитись ця людина і яким маштабом мислення знехтував наш народ, повівшись на примітивні пропагандиські розводки про "наживається" та "вигодна", з усіма відповідними наслідками.
................
Це називається стратегічне бачення, і нагадувати такі приклади річ не суєтна, бо якщо його не запровадити на найвищому державному рівні серед "5-6 менеджерів" - то ми так і будемо у всьому в ролі доганяючіх та далі шарахатись як косяк гуппі в акваріумі.
https://www.facebook.com/rex.prozapas?locale=uk_UA
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6736
З нами з: 19.04.12
Подякував: 103 раз.
Подякували: 1046 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 74197420742174227423 ... 8498>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Letusrock, ЛАД і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 42478
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 202860
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 659398
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама