Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79887989799079917992 ... 8690>
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:17

Кацапи повідомляють

Солдаты французского Иностранного легиона уже прибыли в Украину, утверждает бывший помощник замминистра обороны США Стивен Брайен.
По его словам, передовая группа насчитывает около 100 человек. Всего для поддержки ВСУ могут прибыть 1,5 тысячи французских военных.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5073
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1191 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:17

  whois2010 написав:
  Water написав:
  fler написав:Хіба не зробили електронний кабінет, де можна самостійно оновити дані?

Де це? Покажіть.

Та не існує його. Наче мав з 18 травня запрацювати, але швидше за все зелені чоловічки і тут в штангу дадуть

Так Чорногоренко ж сказала, що буде ДОДАТОК на мобільний (цікаво Android + ios + huawei, чи на щось одне?), хоча раніше мова була про кабінет на порталі.
_Mykola_
 
Повідомлень: 4910
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 689 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:23

  _Mykola_ написав:
  Banderlog написав:Треба не економічне бронювання а економічна мобілізація. Мобілізувати на потребу фронту техніку і виробничі потужності . Теж мені генерал економічного фронту. Не буде тебе в тилу на твоє місце стане бізнесмен з римунії, чи з європи чи з китаю. Яка різниця? Гроші не мають національності. Шо ти там таке виробляєш що мені і моїй родині не можно завезти за долари?

Головне питання...
Де брати долари всередині країни?


А про що питати людину, яка каже: - мені пофіг, звідки держава бере гроші для мене

Він не розуміє, як працює єкономіка

У нього румунській паспорт, у нього від грушкою ))
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9849
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:29

  Water написав:
  fler написав:
  Banderlog написав: Не буде тебе в тилу на твоє місце стане бізнесмен з римунії, чи з європи чи з китаю. Яка різниця?

Різниця в тому, що доходи від іноземного бізнесу отримуватиме не Україна, а римунія, європа чи китай.

З якого переляку?
Бізнес, зареєстрований в Україні, приносить доходи нашій державі.
Це в усі часи так було, у нас до війни було повно підприємств, які організували іноземці.

Ті хто працює з нашим бізнесом, просто відмовляться від продовження контрактів і не підписують нових з нашими, а заключають з бізнесом інших країн. Ось так це простоі прямолінійно працює.

Замовники чітко відслідковують ризики, і зриви зовнішніх контрактів пішли з посиленним темпом з після 25.12.2023, хоча майже 2 роки зниження було помірним (Чому б це? Дивно правда?), і продовжуються далі, невизначенність зі співробітниками занадто великий ризик, і дивно чому "моя мала молода команда" цього не розуміє і досі.
Востаннє редагувалось _Mykola_ в Нед 05 тра, 2024 17:30, всього редагувалось 1 раз.
_Mykola_
 
Повідомлень: 4910
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 689 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:30

  Bobua написав:Але особи, які влаштовувались на 1/4 ставки вантажниками у всілякі епіки -- вони як наповнювали бюджет?
То може таких таки треба взяти 10%? Аби ця схема втратила свою незатьмарену привабливість...

І “бізнесменів” теж, бо й серед них більшість може бути так само фіктивними. І це особливо стосується тих, у яких “бізнес не здатен пережити відсутності...”

Крім того, війську не завадили би й справжні бізнесмени. Пішли би зараз на офіцер.курс. (яка ціна питання?), а потім і у військо. Впроваджувати свій неоціненний досвід.
Прикольно
Ще трошки і істерія в популіста пройде і він навчиться розуміти написане іншими
1 А хто з тут присутніх заявляв що потрібна економічна бронь для людини яка працює на 1/4 ставки?
Ніхто
А чому тоді в тебе це питання виникло? тим більше що це відверта брехня.
Навіть викладачів у школі отримують бронь тільки в тому випадку коли мають ПОВНУ ставку.
2 А чому для того щоб наказати фіктивного бізнесмена- треба призивати мобілізовувати ефективного бізнесмена?
Це те саме , що твій напарник - напився, а в тебе зняли бойові .

Висновок
Шкода що людина не зрозуміла
Зараз тил працює в 1,6 рази більш напружено ніж він працював до війни.
Тому , не треба переносити на сьогодні - уявлення про власну працю перед війною

3 Так , мене можна в логістику ( там я буду найефективнішим) ,
можна кулеметником(там я ще буду ефективним при умові що кулемет на броні а не носити)
можна командиром відділення в піхоту ( тиждень/місяць протримаюсь)

Але є нюанс
Ти ж зміг стати якимось напів-офіцером за 2 роки.
А чому не зміг стати бізнесменом за 10-20? Що заважало
Може те , що це виявилось для тебе заскладно.
Виходить офіцера-логіста , підготувати можна і з тебе
А от бізнесмена з тебе не підготуєш.

То може заради ефективності праці-кожен буде працювати там де від нього найбільше користі.

А визначником цієї користі - буде для мене -розмір податків
Для тебе-кількість знищених ворогів
І внаслідок того , що за пів -року з двірника підготувати такого як я не можна , то будемо підшукувати тобі допомогу з нижнього спектру списку економічно ефективних?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27777
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:40

Бронь на 50%, незаброньованих 50%-забрали, нових, не заброньованих знову і знову через виклик до ТЦК, через півроку, якщо фірма не зберегла 100% кількість військовозобов'язаних, можливість забронювати вже менша, і частина з заброньованих вже не потрапляє під бронювання, і так далі ітераціями, поки не залишиться один, якого також мобілізують. :lol:
_Mykola_
 
Повідомлень: 4910
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 689 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 17:50

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Сергій Гайдай
Цікава думка і зважена аналітика, не полінуйтеся всього 23 хвилини.
_Mykola_
 
Повідомлень: 4910
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 689 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 18:03

budivelnik

Все оце занепокоєння трошки незрозуміле...

Навіть якщо на офіцерську посаду не вийде -- ще ж є і головні сержанти бригади, батів.
От у нас чувак, що у мирному житті “командував” ~взводом -- згодився на таке. Хоча..., там здається ще й морди пиякам треба бити.

Розпитати з знайомих бригадах, що, як, скільки волонтерки...
Піти всього на один(?) рік.
Де тут проблема?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2274
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 18:06

  pesikot написав:
  _Mykola_ написав:
  Banderlog написав:Треба не економічне бронювання а економічна мобілізація. Мобілізувати на потребу фронту техніку і виробничі потужності . Теж мені генерал економічного фронту. Не буде тебе в тилу на твоє місце стане бізнесмен з римунії, чи з європи чи з китаю. Яка різниця? Гроші не мають національності. Шо ти там таке виробляєш що мені і моїй родині не можно завезти за долари?

Головне питання...
Де брати долари всередині країни?


А про що питати людину, яка каже: - мені пофіг, звідки держава бере гроші для мене

Він не розуміє, як працює єкономіка

У нього румунській паспорт, у нього від грушкою ))

А якого воно мені розуміти де держава бере гроші? Державу цікавить де гроші беру я?
Да, я вже в євросоюзі , ми ж всі туди йдемо? Старші діти виросли в європі. Думаю менших дітей вчити в чехії. До чого тут це?
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1126
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 18:28

  _Mykola_ написав:Сергій Гайдай
Цікава думка і зважена аналітика, не полінуйтеся всього 23 хвилини.

Ви думаєте Ермак це все не розуміє?
Стоїть завдання дискредитації ЗСУ діями ТЦК
Зелена форма зараз викликає страх у населення.
Наступний етап огида
На осінь можна робити вибори.
UA
 
Повідомлень: 8418
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1850 раз.
Подякували: 2243 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 79887989799079917992 ... 8690>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vitaliiangel, ЛАД і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 49065
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 209111
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 674881
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама