Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 83728373837483758376 ... 8695>
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 15:27

  vladimir07 написав:
  Бетон написав:В мене перевіряли, але їм байдуже.
Головне що скаже їх якийсь абонент із тцк. Відпустити або в бобік. Дія, військовий їм побоку взагалі

Проверяли при посещении цнапа, о котором вы рассказывали несколько дней назад ?

Да. Какой то тцк-ашник, вероятно, из виллы в Испании, написал по вайберу своему холопу в погонах отпустить раба
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2796
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 15:38

Бутусов увесь розклад ,,оборони кордону,, на Харківщині вчора на ютубі розказав. Хоч його не переварюю за його хайп на проблемах у військах.
125 бригада у складі двох своїх власних (неповного штату) і двох приданих стрілецьких батальонів (також не повних) повинна була тримати 45км по фронту, а по кордону-55 км. Власної артилерії не мала. Дали на підсилення три самоходки і два танки. 1700 протипіхотних мін на весь фронт бригади. На 45 км смужка сп-ешок і опорників. Місцями навіть де норм зроблені і зайняти ніким було. 10-го кацапи змогли заглушити ребом зв'язок на моторолах, Старлінки перестали робити. 11-го у Вовчанську наших військ взагалі не було. Диво що тоді узьки не зайшли і не захопили.
alex lem
 
Повідомлень: 3171
З нами з: 25.12.08
Подякував: 132 раз.
Подякували: 370 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 15:58

  alex lem написав:Диво що тоді узьки не зайшли і не захопили.
я читал русские чаты, неорганизованно они заходили и в волчанске их нормально пошлёпали. Хочется верить что беспособность армии рф действительно снизилась. Штурм длился шо то 3 дня и они с потерями отступили.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23768
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2402 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 15:59

  vitaliiangel написав:
  alex lem написав:Диво що тоді узьки не зайшли і не захопили.
я читал русские чаты, неорганизованно они заходили и в волчанске их нормально пошлёпали.

Нам знов повезло, що в них бардак більший, ніж у нас?Зображення
Востаннє редагувалось whois2010 в Пон 27 тра, 2024 16:02, всього редагувалось 1 раз.
whois2010
 
Повідомлень: 560
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:02

  whois2010 написав:
  vitaliiangel написав:
  alex lem написав:Диво що тоді узьки не зайшли і не захопили.
я читал русские чаты, неорганизованно они заходили и в волчанске их нормально пошлёпали.

Нам знов повезло, що в них бардак більший, ніж у нас?
может субъективное мнение автора. или кинули небоеспособных с какой то целью явно не захвата Волчанска.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23768
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2402 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:16

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Всіх? Чи тих 98? % які отримали повістку , але викинули на смітник?
Я ж вам ще пару місяців тому писав: «якщо ви хочете протестувати систему, то не пищіть потім, що вас поставили раком (в бусику)» це був ваш особистий вибір.

ви вже інакше співаєте. Спочатку було "закон потрібен щоб замінити бусик".
Конкретно людину з відео за що пресували? ВЛК пройдено літом 2022, віськовий квиток є, резерв+ є, дані оновлені. Що ще потрібно, свідоцтво про смерть)) ?
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1478
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:24

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Letusrock написав:
  Hotab написав:Всіх? Чи тих 98? % які отримали повістку , але викинули на смітник?
Я ж вам ще пару місяців тому писав: «якщо ви хочете протестувати систему, то не пищіть потім, що вас поставили раком (в бусику)» це був ваш особистий вибір.

ви вже інакше співаєте. Спочатку було "закон потрібен щоб замінити бусик".
Конкретно людину з відео за що пресували? ВЛК пройдено літом 2022, віськовий квиток є, резерв+ є, дані оновлені. Що ще потрібно, свідоцтво про смерть)) ?

«Конкретно» я тут відосіки ніякі не дивлюсь.
Оте що Бетон співає «по дзвінку від якогось дядька» називається «перевірка статусу конкретного військовозобоязаного». Якщо він вже «провис» десь (проігнорував повістку, а скоро і «не став на облік» до 16 липня) , то тобі його пакують.

ви вже інакше співаєте


Зовсім ні. Все те саме «грузінскоє многоголосьє».
І я нещодавно питав у вас за ваших «друзів» чи знайомих. Яким вже і закон прийняли, і сказали що саме треба робити і в який термін. Ви що сказали? «Вони знають що вони порушники!» Ну так чому ви , вони, чи ще хтось дивується, що їх ставлять раком? Це чий вибір?
Hotab
 
Повідомлень: 12501
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:27

  Letusrock написав:
  Hotab написав:Всіх? Чи тих 98? % які отримали повістку , але викинули на смітник?
Я ж вам ще пару місяців тому писав: «якщо ви хочете протестувати систему, то не пищіть потім, що вас поставили раком (в бусику)» це був ваш особистий вибір.

ви вже інакше співаєте. Спочатку було "закон потрібен щоб замінити бусик".
Конкретно людину з відео за що пресували? ВЛК пройдено літом 2022, віськовий квиток є, резерв+ є, дані оновлені. Що ще потрібно, свідоцтво про смерть)) ?

Палочна система. План. Норми. Поліцаї, тцк-ашники...

тук-тук
- Кто там?
- Мы из морга
- А у нас никто не умер
- Пох. У нас план горит
whois2010
 
Повідомлень: 560
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:37

Re: Напад росії і білорусі на Україну

https://sud.ua/uk/news/publication/3015 ... bilizatsii

"Уряд дописав додаткову умову для відстрочки у вигляді висновку ЛКК про постійний догляд, чого немає в законі про мобілізацію.

необхідно буде отримати додатковий документ. Йдеться про акт про встановлення факту здійснення особою догляду, який буде видавати спеціально створена комісія.

Це передбачає Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, який затверджено постановою Кабміну від 16 травня 2024 року №560.

В додатку 5 Постанови КМУ 560, навпроти кожного пункту з підставами на відстрочку є колонка «Документи, що підтверджують право на відстрочку».

Навпроти п. 13, у вказаній графі, крім всього іншого, в останньому реченні прописано наступне:

«та висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в постійному догляду (для осіб з інвалідністю ІІ групи)».

Але в п. 13 ст. 23 Закону про мобілізацію жодного згадування про будь-який висновок ЛКК щодо необхідності здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю 1 і 2 груп, взагалі не йдеться."
alibob
 
Повідомлень: 518
З нами з: 31.01.18
Подякував: 169 раз.
Подякували: 59 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2024 16:39

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:«Конкретно» я тут відосіки ніякі не дивлюсь.

шкода, бо випадок з відео це те що хотів донести - в військовозобовязаного є з документів все що тільки може бути, а його іменем закону "непамятаю який номер(с)" все рівно хочуть спакувати.
для чого тоді цей фарс був від грудня до травня?
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1478
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 83728373837483758376 ... 8695>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: барабашов, ЛАД і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 49160
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 209219
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 675079
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама