Руйнація економіки РФ з початком війни

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Світова економіка та світова економічна криза, процеси в світовій економіці, а також основні тенденції розвитку. Економіка США, Японії, Німеччини, Китаю - ресурси, роль та перспективи
  #<1 ... 3536373839 ... 66>
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 18:40

  Успіх написав:
  kirilll22 написав:
  Успіх написав:...60?????
Як так???! :shock:...
Успих, шок пройдёт и наступит дикий ржачь, когда вам знакомые позвонят с мордора и скажут по какому курсу можно преобрести НАЛИЧНЫЙ бакс. я лично долго ржал смотря на циферь 56 и то что услышал..

А як же ЖОРСТКІ, СУПЕРЖОРСТКІ, НАЙЖОРСТКІШІ САНКЦІЇ????!
Перший пакет, другий.... шостий.....шістдесят шостий? :twisted:

Це типу, як стурбовані і глибоко стурбовані? :twisted:

Для чого/для кого це все???

Вибачайте, та в мене зараз настрій, як в цій пісні...


По курсу дерев'яного:
1. Імпорт впав на 85% (ввозять товарів мало, відповідно попит на $ та Еуро впали на міжбанку)
2. Експорт газ нафта як йшов так і йде. Трішки менше 1 млрд $ в день.

Відповідно на міжбанку експортери заливають ринок долларами на які менший попит через падіння імпорту в 4 рази.

Відповідно дерево укріплюється.
xio13
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 13.04.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 188 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 18:42

  xio13 написав:
  kirilll22 написав:
  Успіх написав:...60?????
Як так???! :shock:...
Успих, шок пройдёт и наступит дикий ржачь, когда вам знакомые позвонят с мордора и скажут по какому курсу можно преобрести НАЛИЧНЫЙ бакс. я лично долго ржал смотря на циферь 56 и то что услышал..


За паребріком позавчора можна було купити 62 руб бакс, сьогодні 65

Санта Клаус продає чи зубна фея?
Ніякої валюти ніде немає, можна тільки здати по 50.
Якщо порівняти вартість імпортних товарів, які за півроку зросли мінімум в 3 рази, то реальний курс за 200.
Це реальність, а не рашапропаганда з гаслами гебельс змі.
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13073
З нами з: 30.12.09
Подякував: 676 раз.
Подякували: 3778 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 19:37

Re: Руйнація економіки РФ з початком війни

Автозавод АВТОВАЗ может перейти на шестидневную рабочую неделю с 29 августа 2022 года

На АВТОВАЗе подготовили проект приказа о новом режиме работы, который может начать действовать с 15 августа 2022 года. Предварительный график производства автомобилей Lada раскрыли в сообществе «Рабочие АвтоВАЗа» в социальной сети «ВКонтакте».

Новый документ отменит действие предыдущих приказов о введении режима неполной рабочей недели. Согласно новому приказу, с 15 по 28 августа 2022 года автосборочные линии Lada Granta и Lada Niva будут работать 5 дней в неделю: «Гранту» будут выпускать в две смены, а внедорожники «Нива» — в одну смену.

С 29 августа по 27 ноября 2022 года на предприятии планируют ввести 6-дневную рабочую неделю: для конвейера Lada Granta — с понедельника по субботу в две смены, для Lada Niva — с понедельника по субботу в одну смену. Кроме того планируется возобновление производства на линии B0, где выпускают модели Lada Largus и Xray. Так, с 29 августа по 27 ноября 2022 года линия B0 будет работать с понедельника по субботу в две смены.

Кроме того, уточняется, что новым приказом также установят время рабочих смен: дневная — с 7:00 до 15:45, вечерняя — с 17:45 до 02:15.

Напомним, в настоящее время АВТОВАЗ выпускает модели Lada Granta и Niva Legend. В ближайшее время ограниченными партиями выпустят Niva Travel и Lada Largus с китайскими комплектующими. Производство флагмана — Lada Vesta — планируют возобновить только в первом квартале следующего года.
GALeon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1327
З нами з: 13.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 19:52

Re: Валютний ринок в контексті ДС

Досить брехати - санкцій на харчі, добрива та ліки і не вводилися !
maxprofit
 
Повідомлень: 1343
З нами з: 19.11.08
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:13

То що - хочете війни на роки, чи перемоги?

  konstantin kirovograd написав:Тем боллее с них сняли санкции!!!

Это нереальный провал!!!

І от як - як я і інші військові мають на таке реагувати???
Я думав, що ми - з одного боку, а санкції - з іншого боку... швидко задушать ворога!
А воно он що Михайлович!©

Мдааааа....
- зняття/послаблення санкцій...
- равликова швидкість посилок з Європи(спеціально приторможена)...
- затримка виплат...
= мотивація СУПЕР!!!

ДумайТЕ!©

Народ - ви теж ДУМАЙТЕ/ДІЙТЕ, якщо хочете швидкої перемоги!
А ні, то будьте і далі пасивними.... і далі ганяйтесь за доларом на 2-3гривні НАЧЕ дешевшим...

п.с.
Дивина та й годі - наче, у всіх, чи в більшості на роботах врізали зарплатню, важко заробити... коротше чорна біда...і на ЗСУ зовсім нема що донатити, так як дивіться перелік вище...
Але от за доларовим депо - всі біжать щодуху... - бійки в черзі біля банків :mrgreen:

ЗУБОЖІННЯ???
СПРАВДІ????!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:16

  xio13 написав:По курсу дерев'яного:
1. Імпорт впав на 85% (ввозять товарів мало, відповідно попит на $ та Еуро впали на міжбанку)
2. Експорт газ нафта як йшов так і йде. Трішки менше 1 млрд $ в день.

Відповідно на міжбанку експортери заливають ринок долларами на які менший попит через падіння імпорту в 4 рази.

Відповідно дерево укріплюється.

ЗВР зменшилися з 643 до 567 млрд. на 76 млрд або 12%
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:25

Прокоментуйте про санкції? - ухххх... жорсткі санкції!!! 100500й пакет!!!
Ну і про равликову швидкість поставок...

Дякую!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:39

  Успіх написав:І от як - як я і інші військові мають на таке реагувати???
Я думав, що ми - з одного боку, а санкції - з іншого боку... швидко задушать ворога!
А воно он що Михайлович!©

про швидкі санкції то була байка, хоча душать.
про швидку перемогу - схоже теж. Уже на весну наполеонівські плани будують.
Так що тримайтеся молодцем.
І беготівковий хедж робіть.
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:42

Успіх
Читайте хрестоматию и первоисточники, там все есть - европейцы отвечают словами вашего избранника:
Владимир Зеленский ответил:
«Я вам ничего не должен. Я должен только своим родителям. Мне неприятен формат вашего разговора. Я думал, что вы приличный парень...", — отметил он и направился в сторону автомобиля.

Рад, что у вас все в порядке, но количество истерики от вас на форуме зашкаливает. Возможно аналогия неуместна, но во время срочной службы я поехал в отпуск (на неделю) прослужив полтора года. При этом был женат и отцом. Предвидя ваши вопросы, сообщаю, что государство знает где я нахожусь и когда/если вызовут, сменю вас в окопе. А пока работаю и перечисляю средства Притуле и в "Повернись живим".
Сегодня общался с военными, рассказывали, как роисяне вычисляют скопления мобильных телефонов и посылают туда ракету. Ладно вы на себя рукой махнули, но не подставляйте сослуживцев. Вы ведь с телефона пишете?
whois2010
 
Заблокований
Повідомлень: 435
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 лип, 2022 20:59

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Успіх написав:Прокоментуйте про санкції? - ухххх... жорсткі санкції!!! 100500й пакет!!!
Ну і про равликову швидкість поставок...


для європейців (стара Європа) "не все так однозначно". Це по твоєму місту летять Калібри. Не по ним. То чому вони мають затягувати пояси??

Разом з тим, існують там сили, які за нас. І вони потужні. Але вони не єдині. Тому є як є. Тримаємось і не ниємо. Все одно оркозлу нема місця на цій планеті. Тому його випалять напалмом.

  ВIВ написав:С П24 на НЕО Конкорда осталась тропа

Нема такої
Hotab
 
Заблокований
Повідомлень: 12089
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2216 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 3536373839 ... 66>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
145 183926
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 30 вер, 2022 20:42
Игорь Алексеевич
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама