|
|
![]() Банка ніколи не була орієнтована на роздріб. Обслуговувала Мотор Січ, підприємства супутники та сім'ю Богуслаєва. Типічно кептивний банчок. Максимум хто їх цікавив - це були пенсіонери з гривнею. Під них робились якісь акції, заманухи та плюшки. Кошти банка ніколи особливо не пилососила - оскільки її пропозиції не були особливо цікавими - середні по ринку - так умови були кращими ніж у європейців з їх від'мними ставками чи привату, втім знайти кращі умови ніж тут в банках середньої руки завжди було не складно. Шкандалів з невіддачею вкладів у банку ніколи не було - те що залучала - завжди видавала вчасно та в повному обсязі. Втім те що так було колись не значить що так буде і надалі. Наразі банка токсична через те, що нею повністю володіє особа, яка знаходиться під арештом з оголошенням про підозру у державній зраді. Банка невеличка - тому виведення її з ринку взагалі ніяк не позначиться на банківській системі України, а це значить що рішення може бути прийняте швидко і рішуче. Тому особисто я не рекомендував би розміщення коштів тут. Гарний курс - це ризик. Втім якщо курс НБУ найближчим часом не змінить а банк пустять під ніж - втрати на "каклєті" будуть не такі й великі - близько 50 коп. на доларі. Тому гусари завжди можуть перевірити свою вдачу. ![]() Особисто я не гусар, тому пас ![]() Найбільший збиток за результатами I квартала серед усіх банків України отримав Мотор-Банк – 25,4 млн грн.
![]() Відсутність голосів 2 травня для ухвалення законопроєкту (№9107-1) про виведення з ринку або націоналізацію банків, акціонери яких потрапили під санкції, пов’язана з недосконалістю його норм, яку заплановано усунути під час доопрацювання, повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.
"Запропоновано повторити шлях, як і за спецконфіскацією: позов - рішення ВАКС - конфіскація ЧАСТКИ проблемного акціонера", - зазначив він шлях доопрацювання законопроєкту. “Для несистемних банків цілком рішення обґрунтоване. Впевнений, до нього і прийдемо до другого читання”, – додав глава фракції “Слуга народу”. законопроєкт №9107-1 у другому читанні підтримали 2 травня 212 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів, хоча за ухвалення його за основу проголосували 274 народні депутати. У результаті його 264 голосами було відправлено на повторне друге читання. Документ надає Нацбанку право на заборону підсанкційній особі набувати або збільшувати істотну участь у банку, а також відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк, якщо він не є системно важливим.
|
|