Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 23>
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 10:38

Давайте так, де Ви живете і скільки у вас дітей? От цікаво.[/quote]
В Україніживу та працюю, п'ять дітей
budmix_org
Аватар користувача
 
Повідомлень: 121
З нами з: 10.12.20
Подякував: 14 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 10:39

Re: Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

  Хомякоид написав:Думаю все ж таки центр притяжіння будуть не річки а залізниця Одеса-Львів та всі міста які знахдяться на ній (Одеса, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів)


Думаю транспортну інфраструктуру модернізують одним з перших пунктів. Краків - Одеса можна буде дістатися за 5 годин. А ось з Харкова електричками та машинами окрім як на захід вже не покататися. Шкода що місто на кордоні з мордором, але там точно посиляться негативні демографічні рухи. Поїдуть до Одеси, Києва, Дніпро (якщо зачистять ОРДЛО) та Європи. А ось у масовий переїзд до ЗУ не дуже віриться через ментальні розбіжності.
fox767676
 
Повідомлень: 1598
З нами з: 13.06.20
Подякував: 301 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:21

Re: Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

  Хомякоид написав:Але більшысть житла це хрущі з чешками, от воно точно буде падати в ціні.


Гадаю панельки таки дочекаються маоової тепломодернізації у звязку з дефіцитом енергоносіїв. Райони масової радянської забудови будуть виглядати охайніше. Нове будувати будуть менше, але краще. 25 поверхових стін більше штапувати не будуть
fox767676
 
Повідомлень: 1598
З нами з: 13.06.20
Подякував: 301 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:27

  fox767676 написав:
  Хомякоид написав:Думаю все ж таки центр притяжіння будуть не річки а залізниця Одеса-Львів та всі міста які знахдяться на ній (Одеса, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів)


Думаю транспортну інфраструктуру модернізують одним з перших пунктів. Краків - Одеса можна буде дістатися за 5 годин. А ось з Харкова електричками та машинами окрім як на захід вже не покататися. Шкода що місто на кордоні з мордором, але там точно посиляться негативні демографічні рухи. Поїдуть до Одеси, Києва, Дніпро (якщо зачистять ОРДЛО) та Європи. А ось у масовий переїзд до ЗУ не дуже віриться через ментальні розбіжності.


Думаю ментальні розбіжності не будуть заважати якщо люди виїждажають за кордон та там пристосовуються до зовсім іншого життя.
Якщо зявляться на ЗУ високооплачувані місця, потік з всієї України буде такий що корки в Кийові до війни будуть здаватись іграшкою що буде творитись на дорогах ЗУ.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:30

  fox767676 написав:
  Хомякоид написав:Але більшысть житла це хрущі з чешками, от воно точно буде падати в ціні.


Гадаю панельки таки дочекаються маоової тепломодернізації у звязку з дефіцитом енергоносіїв. Райони масової радянської забудови будуть виглядати охайніше. Нове будувати будуть менше, але краще. 25 поверхових стін більше штапувати не будуть


Я панельки не розглядаю як житло, навіть модернізовані.
В подібних панельках потрібно все міняти, стояки води, каналізацію, вікна, двері, криші.
Навіщо це все робити та вкладати гроші якшо вік панельних хрущів або виходить або скоро вийде.
Я не впевнений в рад.пальках в якості надійності конструкцій навіть після 50 років експлуатації.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:31

  roberto dark написав:
  fox767676 написав:roberto dark

никому ваш львов без ЕС не нужен. Город без реки, городского транспорта, современной архитектуры и крупного бизнеса. Пока не зайдут больщие деньги с Запада останется облцентром проблемной страны, только что с унаследованной архитектурой времен австро-польского "ЕС"

Що значить ВАШ Львів?А ви не з України? Він зовсім НЕ ваш
З такими "патріотами" війну не виграти я вам скажу.


Йдіть ви до біса з вашими псевдопатріотичними пред'явами :)
Саме ви протиставляєте судьбу Львова судьбі решти країни. Типа Львів розквітне коли вся країна буде загибатися. Це безглуздо та не можливо. Львів зараз - велика нічліжка, яку обстрілюють трохи рідше ніж інші, вот та й все. Ніякої цікавої інфраструктури там не створено, крім корупційних об'єктів часів євро 2012, що фінансувалися виключно з держбюджету. На відміну від того ж Харкова, який дуже шкода.
fox767676
 
Повідомлень: 1598
З нами з: 13.06.20
Подякував: 301 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:34

  budmix_org написав:Давайте так, де Ви живете і скільки у вас дітей? От цікаво.

В Україніживу та працюю, п'ять дітей[/quote]

От бачте, люди стараються.
Всім би так в Україні, ми б вже перегнали Німеччину по населенню.

Але все ж таки демографія в Україні просто провальна. Без іміграції в країну не обійтись.
Одне можу добавити, будуть високооплачувані робочі міста, буде іміграція в Україну.

Також багато людей будуть згодні пропрацювати 5-8 років щоб отримати європейський паспорт після вступу України в Європейський Союз.
Востаннє редагувалось Хомякоид в Пон 25 кві, 2022 12:37, всього редагувалось 2 разів.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:36

Re: Перспективи РН в зв'язку з вступом України в ЄС

  fox767676 написав:Львів зараз - велика нічліжка, яку обстрілюють трохи рідше ніж інші, вот та й все. Ніякої цікавої інфраструктури там не створено, крім корупційних об'єктів часів євро 2012, що фінансувалися виключно з держбюджету.

Ви хоч були раз у Львові останні 2 роки?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8953
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1346 раз.
Подякували: 1737 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:40

  BIGor написав:
  fox767676 написав:Львів зараз - велика нічліжка, яку обстрілюють трохи рідше ніж інші, вот та й все. Ніякої цікавої інфраструктури там не створено, крім корупційних об'єктів часів євро 2012, що фінансувалися виключно з держбюджету.

Ви хоч були раз у Львові останні 2 роки?


Але раціо є в тому що Львів не зможе прийняти багато людей без зміни інфраструктури.
Кажуть що і так в Львові корки на вулицях.
Без метро не обійтись.
Востаннє редагувалось Хомякоид в Пон 25 кві, 2022 12:58, всього редагувалось 1 раз.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 кві, 2022 12:42

  Хомякоид написав:
  fox767676 написав:
  Хомякоид написав:Але більшысть житла це хрущі з чешками, от воно точно буде падати в ціні.


Гадаю панельки таки дочекаються маоової тепломодернізації у звязку з дефіцитом енергоносіїв. Райони масової радянської забудови будуть виглядати охайніше. Нове будувати будуть менше, але краще. 25 поверхових стін більше штапувати не будуть


Я панельки не розглядаю як житло, навіть модернізовані.
В подібних панельках потрібно все міняти, стояки води, каналізацію, вікна, двері, криші.
Навіщо це все робити та вкладати гроші якшо вік панельних хрущів або виходить або скоро вийде.
Я не впевнений в рад.пальках в якості надійності конструкцій навіть після 50 років експлуатації.


Панельні хрущі приречені, як і половина цегляних. Я про чешки (крім 464 серії) та висотки. Зносити їх дорого, та вони більш придатні до ремонту та модернізації. Загальна тенденція - забудова в Київі перейде з кількісних прокащзників у якісні. Будівельного буму не будет. Зростання буде в південно-західному та західному регіонах.
fox767676
 
Повідомлень: 1598
З нами з: 13.06.20
Подякував: 301 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 23>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 380643
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
236 120166
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 17:21
Мизантрóп
0 2656
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 чер, 2016 11:40
konstantinlev
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама