Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 165166167168169 ... 2097>
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2022 01:00

  NetSerpent написав:
  drevlyanin написав:Зачекайте, так і наш хлоп/дівчина може сказати в штатах: я типу пацифіст/віруючий, зброю до рук принципово брати не можу, а вдома мене візьмуть, без моєї згоди, до війска і можливо вбьють на цій війні.

Це потрібно, щоб хлопцеві вже реально дали повістку на фронт, а він якимось чином виїхав з країни, потрапив у США і подав на політичний притулок. Тоді можливо така історія і пройде. Але це дуже важко реалізувати. Плюс якщо хлопець надумає втекти вже після отримання повістки на фронт, то це вже кримінал, і (якщо його зловлять) є реальний шанс наступні кілька років милуватися не морем і пальмами в Маямі, а небом в клітинку лежачи на твердій шконці в рідній Україні. Надто великий ризик.


Ну так і кацапи без повісток приїзджають. Там геть інша логіка.
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2022 01:59

  NetSerpent написав:
  drevlyanin написав:Зачекайте, так і наш хлоп/дівчина може сказати в штатах: я типу пацифіст/віруючий, зброю до рук принципово брати не можу, а вдома мене візьмуть, без моєї згоди, до війска і можливо вбьють на цій війні.

Це потрібно, щоб хлопцеві вже реально дали повістку на фронт, а він якимось чином виїхав з країни, потрапив у США і подав на політичний притулок. Тоді можливо така історія і пройде. Але це дуже важко реалізувати. Плюс якщо хлопець надумає втекти вже після отримання повістки на фронт, то це вже кримінал, і (якщо його зловлять) є реальний шанс наступні кілька років милуватися не морем і пальмами в Маямі, а небом в клітинку лежачи на твердій шконці в рідній Україні. Надто великий ризик.


Ему не дадут ПУ.
Нежелание соучаствовать в преступлении (война рф против Украины) и уклонение от мобилизации в армию Украины (жертва агрессии) - это разные случаи.
Прокачать вариант с пацифизмом - надо доказать, что государство Украина не дает альтернативной возможности. В общем, сомневаюсь.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16591
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2022 15:30

  NetSerpent написав:
  drevlyanin написав:Зачекайте, так і наш хлоп/дівчина може сказати в штатах: я типу пацифіст/віруючий, зброю до рук принципово брати не можу, а вдома мене візьмуть, без моєї згоди, до війска і можливо вбьють на цій війні.

\\\ якщо хлопець надумає втекти вже після отримання повістки на фронт, то це вже кримінал, і (якщо його зловлять) є реальний шанс наступні кілька років милуватися не морем і пальмами в Маямі, а небом в клітинку лежачи на твердій шконці в рідній Україні. Надто великий ризик.

То ли дело на фронте :lol:
_hunter
 
Повідомлень: 7828
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 05 жов, 2022 21:44

  rjkz написав:
  NetSerpent написав:Тобто українцям США дає тимчасовий захищений статус на 2 роки - і гудбай назад додому, а рашканам буде відразу видавати політичний притулок і ПМЖ просто тому, що вони (нібито) постраждали і втікають від путінського режиму? Навіщо тоді взагалі така "демократія" потрібна? Де здоровий глузд?


Мир не идеален.
Шопаделать.
Недавно попался сюжет с протестующими против мобилизации росиянцами в НЙ.
Запала фраза " Мы не хотим умирать непонятно за что".
То есть, не "Мы не хотим убивать" не "Мы не хотим, чтобы умирали от росийской агрессии граждане Украины" не "Мы не хотим войны/не хотим воевать".
Просто " МЫ (лично, персонально) не хотим умирать". Это как-бы подразумевает, что если кто-то другой умирает или убивает, то типа они не против.
Но для политубежища это железный аргумент.
А вот "В моей стране война" - не аргумент для предоставления ПУ.
ПУ подразумевает преследование личности со стороны государства.

Тут на днях один кучерявый блогер-путешественник выкатил видос о том, как эти "нежелающие умирать" перебегают через мексиканский кордон в надежде на новую счастливую жизнь. И про политическое убежище разъяснил.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3189
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 жов, 2022 15:43

Re: Еміграція, заробітчанство

Была у меня в подписках одна преподавательница французского в интаграмме, где-то год назад добавил.
Недавно узнал что она срусская - в сторис начала призывать убивать украинцев и что-бы Франция выходила из НАТО. Сама живет во Франции. Вот такие они консервы срусские - на вид нормальные люди, а всередине нацисты.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 жов, 2022 12:39

Re: Еміграція, заробітчанство

Ну от побув я емігрантом вже декілька неділь - зібрав свою першу IKEA. Дуже зручно, на сайті вибираєш меблі, додаєш в кошик - і через день меблі вже в тебе, в нас таке може буде років через 100... на жаль.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 жов, 2022 12:46

Re: Еміграція, заробітчанство

BIGor написав:Ну от побув я емігрантом вже декілька неділь - зібрав свою першу IKEA. Дуже зручно, на сайті вибираєш меблі, додаєш в кошик - і через день меблі вже в тебе, в нас таке може буде років через 100... на жаль.
В сенсі буде, у нас це вже було і є, давно. Хіба конкретно зараз конкретно Ікеа мабуть не працює
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34800
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 жов, 2022 14:56

  Faceless написав:
BIGor написав:Ну от побув я емігрантом вже декілька неділь - зібрав свою першу IKEA. Дуже зручно, на сайті вибираєш меблі, додаєш в кошик - і через день меблі вже в тебе, в нас таке може буде років через 100... на жаль.
В сенсі буде, у нас це вже було і є, давно. Хіба конкретно зараз конкретно Ікеа мабуть не працює

Укр IKEA через задницу работает. Половина ассортимента отсутствует по сравнению с Польшей. Цена доставки по стране из Киева невменяемая. Это ещё хорошо, если не побьют в дороге. Да и зачем она нужна, если есть JYSK в каждом облцентре? Заказал через Инет, оплатил и курьер через день-два всё привёз. Либо поехал и сам забрал, если срочно.
phantom_systems
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2290
З нами з: 14.04.15
Подякував: 27 раз.
Подякували: 527 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 жов, 2022 16:43

  Faceless написав:
BIGor написав:Ну от побув я емігрантом вже декілька неділь - зібрав свою першу IKEA. Дуже зручно, на сайті вибираєш меблі, додаєш в кошик - і через день меблі вже в тебе, в нас таке може буде років через 100... на жаль.
В сенсі буде, у нас це вже було і є, давно. Хіба конкретно зараз конкретно Ікеа мабуть не працює

Я ж в Києві не жив роки 3. Там може і є, на території всієї іншої країни - нема.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 жов, 2022 02:05

Re: Еміграція, заробітчанство

Я как-то писал, что одна из моих знакомых после перевалочной в Польше оказалась в ЮК с ребенком.
Ступили на английскую землю с 300 евро в кармане.
Она - музыкант. Уже набрала учеников и играет в местном оркестре. По сравнению с тем, что зарабатывала в Украине, говорит, что платят очень хорошо.
Ребенок очень быстро рванул и в учебе и в Инглише, учится хорошо, в школе стал местной спортивной знаменитостью. 10 лет.
Она по Инглишу была протестирована как эдвенсл, сейчас ездит на курсы при колледже импрувит. Обзавелись друзьями как из местных так и из Украины.
Одна горесть - папа в Украине.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16591
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
  #<1 ... 165166167168169 ... 2097>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама