Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20532054205520562057 ... 2102>
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 14:52

Прикольно читати, як люди відшукують негатив не у себе, а вже і в індійцях…. Отак же можна тягнути до себе і в хату, і в голову негатив - ото ж таке і життя потім буде.

Я в цей час особисто спробував новинку від пана Маска: реально автомобіль керується без водія. Виставив маршрут і воно їде само. Пан Маск всім роздав на місяць безкоштовно, а далі - за 100$ на місяць. Ось вам як люди гроші заробляють: думають головОМ, а не ногОМ.
Для довідки: контролювати треба, це на заміна водія, але суттєвий та дієвий помічник. 2 рази за дорогу трохи помилявся штучний інтелект (наче лякався важких місць, наприклад поворот ліворуч на складному перехресті та заїзд в підземний паркінг). Але в цілому працює.
- сильно здивував «Віртуальний оператор» прокату авто в США. Не скажу, що зручно, але працює. Перше, що я подумав, що це аналог «Гумової жінки».
Коротше так: прокат авто, в офісі зовсім нікого немає. Є великий екран треба доторкнутися, зʼявляється на екрані оператор. Оператор говорить покласти на спеціальне місце посвідчення водія, потім паспорт. Потім узгоджує час прокату попереджає про заставу (500$), про страхування, про те, що не можна палити цигарки в треба сплачувати штрафи. Потім вставляєш картку (треба мати на ній гроші), розписався електронною ручкою. На електронну пошту приходить Договір оренди. Після цього чуєш звук: відкривається мініатюрна камера схову - там ключ від авто.
Сів в новенький (пробіг менше 8000 миль) Nissan Sentra та поїхав.

Бензин: 3,20$ за галон, або менше 1$ літр.

Отак люди живуть..
Востаннє редагувалось akurt в Пон 15 кві, 2024 15:00, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 15:13

Re: Еміграція, заробітчанство

В кожного свої проблеми: от друг планує дочку з вересня давати в школу в Казахстані, але україномовна дуже далеко від нього, в російськомовну не хоче, в англомовну дуже дорого, а от в казахськомовну страшно давати, бо не знає ні слова.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2992
З нами з: 29.07.22
Подякував: 533 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 15:24

Еміграція, заробітчанство

News from USA

В ці дня я цілеспрямовано відвідую наших людей, які емігрували в США. Зараз 8-12 ранку, а о 10-30 зустрічаюся з колишніми одеситами (їхати 1 годину 20 хвилин). Це штат South Carolina, де зараз суттєво збільшується кількість українців.
Вчора я проїхав за кермом сотні кілометрів та зрозумів, чому українці їдуть саме сюди:
- реально здивувала природа: сильно нагадує Житомирщину Рівненщину Франківщину.
Суцільні ліси: хвойні та листвені. Зустрічаються озера та річки. Невеликі. Реально враження, що я в Україні.
- приємна погода. Хтось би сказав як на Запоріжжі. Вдень було +28 (!). Але вночі падає до +10.
- перед цим я відвідував штат Джорджія то там майже всі мешканці: чорношкірі. А тут всі білі і враження, що колись нащадки німців (на сьогодні кращі друзі українців).
- до цього я думав, що найчистіша в світі країна то Канада, тепер враження, що це штат Південна Кароліна.
- в супермаркетах все за помірними цінами. Принаймні пляшку французського шампанського Брют взяв за 8$. Про ціни на харчі враження ще не склалося. По дорозі бачив оголошення, що в ресторані можна поїсти в будь-яку пору дня за 8$.
- реально вразила школа в одному майже сільському райцентрі. Я не уявляв, що такі школи взагалі бувають: в один поверх, але площа будівель в одному стилі майже 1/4 га. Дуже незвично.
- якщо виїхати за межі міста, то лани, лани, всі лани зелені та охайні. Більшість будинків простих американців: одноповерхові, з цегли (чи зовні обкладені цеглою), ніде ніяких парканів, все відкрито. Будинки зовні є простішими, ніж будують в Україні.
В цілому я розумію мігрантів-украінців: тут наче повертаються в Україну: мирну та доглянуту.
Ой, хотів якийсь негатив написати (на цій гілці люблять таке), але забув що саме, згадаю, напишу.

P.S. Тут питали як жити нелегалу та чи будуть його ловити: не будуть, здивувало навіть те, що в аеропорту не перевіряють ніякі документи: купив квиток зареєструвався на рейс, ніде не вводиш паспорті дані, пройшов на посадку, сканують посадковий талон, паспорт не вимагають. Можете себе назвати Bill Clinton. Пройде.
Картки українських банків працюють.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 15:39

  Дюрі-бачі написав:В кожного свої проблеми: от друг планує дочку з вересня давати в школу в Казахстані, але україномовна дуже далеко від нього, в російськомовну не хоче, в англомовну дуже дорого, а от в казахськомовну страшно давати, бо не знає ні слова.


Така сама проблема у українців в Туреччині.
Є приватні школи і навіть з англійською мовою навчання, але дорогі: точно не знаю, чув ціну в 5000$ на рік.
Найчастіше діти ходять в стандартну турецьку школу, все безкоштовно. Є класи поглибленого вивчення англійської.
Паралельно ходять в Українську суботню школу при Консульстві.

Діти племінниці (переїхали в Канаду 27 лютого) ходять в звичайну канадську школу, начеб-то задоволені. Навчання з 8-00 до 14-00.
Здивувало, що дітей годують безкоштовно: яблука, банани, молоко, тістечка.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 16:11

  akurt написав:Еміграція, заробітчанство

News from USA

В ці дня я цілеспрямовано відвідую наших людей, які емігрували в США. Зараз 8-12 ранку, а о 10-30 зустрічаюся з колишніми одеситами (їхати 1 годину 20 хвилин). Це штат South Carolina, де зараз суттєво збільшується кількість українців.
Вчора я проїхав за кермом сотні кілометрів та зрозумів, чому українці їдуть саме сюди:
- реально здивувала природа: сильно нагадує Житомирщину Рівненщину Франківщину.
Суцільні ліси: хвойні та листвені. Зустрічаються озера та річки. Невеликі. Реально враження, що я в Україні.
- приємна погода. Хтось би сказав як на Запоріжжі. Вдень було +28 (!). Але вночі падає до +10.
- перед цим я відвідував штат Джорджія то там майже всі мешканці: чорношкірі. А тут всі білі і враження, що колись нащадки німців (на сьогодні кращі друзі українців).
- до цього я думав, що найчистіша в світі країна то Канада, тепер враження, що це штат Південна Кароліна.
- в супермаркетах все за помірними цінами. Принаймні пляшку французського шампанського Брют взяв за 8$. Про ціни на харчі враження ще не склалося. По дорозі бачив оголошення, що в ресторані можна поїсти в будь-яку пору дня за 8$.
- реально вразила школа в одному майже сільському райцентрі. Я не уявляв, що такі школи взагалі бувають: в один поверх, але площа будівель в одному стилі майже 1/4 га. Дуже незвично.
- якщо виїхати за межі міста, то лани, лани, всі лани зелені та охайні. Більшість будинків простих американців: одноповерхові, з цегли (чи зовні обкладені цеглою), ніде ніяких парканів, все відкрито. Будинки зовні є простішими, ніж будують в Україні.
В цілому я розумію мігрантів-украінців: тут наче повертаються в Україну: мирну та доглянуту.
Ой, хотів якийсь негатив написати (на цій гілці люблять таке), але забув що саме, згадаю, напишу.

P.S. Тут питали як жити нелегалу та чи будуть його ловити: не будуть, здивувало навіть те, що в аеропорту не перевіряють ніякі документи: купив квиток зареєструвався на рейс, ніде не вводиш паспорті дані, пройшов на посадку, сканують посадковий талон, паспорт не вимагають. Можете себе назвати Bill Clinton. Пройде.
Картки українських банків працюють.

А що це за хобі таке: відвідувати незнайомих людей-емігрантів по всіх країнах? Навіщо?
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 16:45

може людина не має де жити (бомж), то в одних поживе, то в інших, так і рік пройде, потім другий, третій
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34893
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 17:19

Re: Еміграція, заробітчанство

Немного бруклинских новостей.
Была тут такая газета на русском языке, "Русская реклама".
Типа газета объявлений, ЦА - эмигранты из стран бывшего совка.
Работа, аренда, куда обратиться за помощью, локальные новости.
Редакция занимает проукраинскую позицию в войне, поэтому переименовали газету в
"Р реклама".
Под старым названием газета выходила лет 30.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16607
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 18:14

  airmax78 написав:А що це за хобі таке: відвідувати незнайомих людей-емігрантів по всіх країнах? Навіщо?

Чого ж незнайомі?
Це все або мої колишні підлеглі, або знайомі по у минулому бізнесу.
Саме в ці хвилини і спілкуємося з одеситами.
Були і є спільні справи.
Головне ж «не сідати на хвіст».
В мене заброньовані готелі, в мене авто в прокаті.
Востаннє редагувалось akurt в Пон 15 кві, 2024 18:35, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 18:18

  Дюрі-бачі написав:В кожного свої проблеми: от друг планує дочку з вересня давати в школу в Казахстані, але україномовна дуже далеко від нього, в російськомовну не хоче, в англомовну дуже дорого, а от в казахськомовну страшно давати, бо не знає ні слова.

питання, чи надовго там? якщо надовго, то має сенс й в казахську...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 579 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 19:14

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:питання, чи надовго там? якщо надовго, то має сенс й в казахську...

А хто його знає. Все буде залежати від війни і її наслідків.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2992
З нами з: 29.07.22
Подякував: 533 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20532054205520562057 ... 2102>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама