Експерт розповів про «плюси» скасування нульового...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Чет 30 чер, 2022 18:42

Re: Експерт розповів про «плюси» скасування нульового...

А если так - вы купите американца, допустим Тойоту Фораннер 2013 года за эту двадцатку, с таможней, ремонтом и само собой накрутками от аукциона до брокеров, и катаясь, выставите этот аналог 150го Прадо за 23-25, при том что Прадо наши жлобы и по 40000 могут продавать, хорошо натерев тряпочкой с воском(и скрутив пробег попутно)?
Это сделает богач или бедняк?
А есть тьма других авто там на копартах
Те что у нас новые продавались за баснословные две-три цены от США
барабашов
 
Заблокований
Повідомлень: 4048
З нами з: 16.06.15
Подякував: 274 раз.
Подякували: 342 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 чер, 2022 19:42

Re: Експерт розповів про «плюси» скасування нульового...

andrijk777 написав:
  Faceless написав:На тему "багатих" власників авто. В Києві більше МІЛЬЙОНА автомобілів. Авто є майже у кожного третього. Ви їх до багатих записуєте? Хотілося б, звісно, щоб у нас був такий прошарок багатих, але, нажаль, це не так, це звичайні пересічні громадяни

Ні. Я(ми) ж говорили про НОВІ авто.
Ще раз: до багатих я записую тих хто купляє НОВЕ авто.

Це теж неправильно. Ну як можна до багатих зарахувати тих, хто бере звичайні бюджетні автівки з салону? І статистика тут взагалі ні до чого, це питання здорового ґлузду, яке там багатство?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 30 чер, 2022 19:48

Re: Експерт розповів про «плюси» скасування нульового...

andrijk777 написав:
  Faceless написав:А звідки ви взяли що тих, хто може дозволити собі авто, але не купує, мізерна кількість? Теж зі статистики?

Не просто "може дозволити собі авто", а "може дозволити собі авто без впливу на свій фінансовий стан".
Наприклад я маю 20К. Я можу купити авто і возити свою дупу або квартиру і здавати її в оренду.
Якщо я багатий: я куплю авто і буду возити свою дупу.
Якщо я небагатий: я куплю квартиру і буду заробляти на оренді.

Тут не питання багатий чи ні, взагалі. Мотивація купівлі авто чи нерухомості буває дуже різна. Тим паче щось путнього з нерухомості за 20к під оренду взагалі важко знайти. А на авто можна й заробляти. Врешті решт, якщо є своя нерухомість, і є потреба в авто, чого б і ні. Ще раз - це НЕ питання багатства/бідності. І безглуздо кожного, хто купив авто за 20к дол, зараховувати до "багатих".
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 30 чер, 2022 20:53

  Faceless написав:По-перше, є чимало простих людей, що щось таки тямлять в техніці. По-друге, "грою в рулетку" у нас багато хто бавиться, це з них не робить особливих - за 3-5 тис дол взяти старий корч бажаючих насправді повно

я не розбираюся в техніці і бажання грати в рулетку немає. Я проста людина?
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 11:04

  Faceless написав: І безглуздо кожного, хто купив авто за 20к дол, зараховувати до "багатих".

Нажаль такі українські реалії.
На словах ви праві, але статистика говорить про інше: авто овер 20К є розкішшю, ось і все. Така моя думка(така думка статистики).
Пропоную на цьому закінчити дискусію.
*багаті(для мене) - це 5-10% найбагатших людей суспільства(країни).
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 11:09

  Damien написав: Но только на учет их ставить не позволяйте(или выдавайте какие-нибудь военные номера, с которыми нельзя продать авто)

Ну так в тех.паспорта можно ставить отметку, есть такая практика.
alex_dvornichenko
 
Повідомлень: 978
З нами з: 10.10.12
Подякував: 43 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 11:41

Re: Експерт розповів про «плюси» скасування нульового...

  Faceless написав:На тему "багатих" власників авто. В Києві більше МІЛЬЙОНА автомобілів. Авто є майже у кожного третього. Ви їх до багатих записуєте? Хотілося б, звісно, щоб у нас був такий прошарок багатих, але, нажаль, це не так, це звичайні пересічні громадяни

Київ - це окрема держава в Україні.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 11:43

  andrijk777 написав:
  Faceless написав: І безглуздо кожного, хто купив авто за 20к дол, зараховувати до "багатих".

Нажаль такі українські реалії.
На словах ви праві, але статистика говорить про інше: авто овер 20К є розкішшю, ось і все. Така моя думка(така думка статистики).
Пропоную на цьому закінчити дискусію.
*багаті(для мене) - це 5-10% найбагатших людей суспільства(країни).

90% українців взагалі не тримали такої суми в руках. Дивлюсь по своєму обл. центру - авто від 1,5 куе до 7куе максимум по місту.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 12:04

  andrijk777 написав:
  Faceless написав: І безглуздо кожного, хто купив авто за 20к дол, зараховувати до "багатих".

Нажаль такі українські реалії.
На словах ви праві, але статистика говорить про інше: авто овер 20К є розкішшю, ось і все. Така моя думка(така думка статистики).
Пропоную на цьому закінчити дискусію.
*багаті(для мене) - це 5-10% найбагатших людей суспільства(країни).

Наша статистика навіть не має уявлення про реальні доходи населення, бо половина економіки в тіні. Та й ні об'єм продаж новиї авто на одиницю населення нічог оне каже про те, розкіш то чи ні. Тим паче, в ліміт 20куо і вище підпадають не тільки нові, а й купа вживаних моделей, яких в нас по вулицях катається куди більше 5-10%, принаймні в найбільших містах точно.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 12:06

  BIGor написав:
  Faceless написав:На тему "багатих" власників авто. В Києві більше МІЛЬЙОНА автомобілів. Авто є майже у кожного третього. Ви їх до багатих записуєте? Хотілося б, звісно, щоб у нас був такий прошарок багатих, але, нажаль, це не так, це звичайні пересічні громадяни

Київ - це окрема держава в Україні.

І Львів тоді окрема держава, й Одеса, й донедавна Харків, та й у облцентрах поменше такі парки авто бувають, що прям самі "багачі" :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 202
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 13:49
CounterUrbanizer
1 796
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 13:56
Ірина_
2 991
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 бер, 2024 00:09
Andrey2512
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама