Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомості

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 157158159160161 ... 167>
Повідомлення Додано: Суб 09 бер, 2024 00:01

Доречі на рахунок запахів - ви забралися панове - краще хай в квартирі пахне смачною іжею - що в цьому такого? Я жив в десятку квартир і в жодній не мав проблеми з запахами з кухні. Хай краще пахне котлетами ніж сраними котами, собацюрами і непраними шкарпетками)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1417
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 бер, 2024 01:10

  cherchiltank написав:краще хай в квартирі пахне смачною іжею


Та проблема тиких квартир трохи в іншому як на мене. Навіть коли в 2х мешкаєте один дивиться телік інший хоче поїсти і це все на голові у один одного, а робота в дому на такому опенспейсі з котлетами не дуже продактівіті(в бедрум тільки спати, треба виокремлювати простір як на мене). А коли дитина, в сталінкі на тих же 50кв у кожного своя кімната, і їсти один одному не заважає, вчити уроки, а так хтось лишиться без комфорту, з холодильником в який я наприклад можу піти подивитись просто щоб пройтися. Коротше, це достатньо добре до появи третього) чайник кипятиться тв вже не чутно, як на вокзалі і в бедрумі так само, а коли 2е дверей то вже відрізняється. І всі ці арки і кімнати без дверей через 10 років говорять що так би ще раз робили, хоча може просто і надоїло. Витяжка допомагає, але шумить, єхх)

Балкон великий гарний +, можна столик, мангальчик. Але бачив що там і міні доміки ставлять щоб хлам зберігати. Так роблять на майданчиках ті що з квартирою на 0му поверсі які не люблять поляки, наскільки це легально? бачив навіть альтанки з дерева)

Тема цікава, виходить не всім таке подобається)
BeneFuckTor
 
Повідомлень: 72
З нами з: 21.11.19
Подякував: 220 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 бер, 2024 11:21

  BeneFuckTor написав:
  cherchiltank написав:краще хай в квартирі пахне смачною іжею


Та проблема тиких квартир трохи в іншому як на мене. Навіть коли в 2х мешкаєте один дивиться телік інший хоче поїсти і це все на голові у один одного, а робота в дому на такому опенспейсі з котлетами не дуже продактівіті(в бедрум тільки спати, треба виокремлювати простір як на мене). А коли дитина, в сталінкі на тих же 50кв у кожного своя кімната, і їсти один одному не заважає, вчити уроки, а так хтось лишиться без комфорту, з холодильником в який я наприклад можу піти подивитись просто щоб пройтися. Коротше, це достатньо добре до появи третього) чайник кипятиться тв вже не чутно, як на вокзалі і в бедрумі так само, а коли 2е дверей то вже відрізняється. І всі ці арки і кімнати без дверей через 10 років говорять що так би ще раз робили, хоча може просто і надоїло. Витяжка допомагає, але шумить, єхх)

Балкон великий гарний +, можна столик, мангальчик. Але бачив що там і міні доміки ставлять щоб хлам зберігати. Так роблять на майданчиках ті що з квартирою на 0му поверсі які не люблять поляки, наскільки це легально? бачив навіть альтанки з дерева)

Тема цікава, виходить не всім таке подобається)

Квартири студії як і квартири з однією окремою кімнатою то тільки для одно-двох осіб
В мене на сімʼю з однією дитиною - 4 кімнати і окрема кухня плюс 3 санвузли - і то 5 кімната б не завадила) те ж саме на дачі - хто буде будувати чи купляти будинок порада - тільки один поверх - другий майже не використовується)
Якби завів другу дитину то вже б хотів 5 кімнат - бо зала, спальня, дитяча, кабінет - це мінімум особливо в світлі удальонки популярної нині
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1417
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 бер, 2024 11:29

  cherchiltank написав:Квартири студії як і квартири з однією окремою кімнатою то тільки для одно-двох осіб

Погоджуюся: я живу вдвох з жінкою в квартирі 1+1 - студія-кухня та 1 спальня.
Цілком комфортно. Якщо приїздили гості - ми їм виділяли нашу спальню (окремий вхід в спальню з коридора, в якому є вхід в душову та в туалет). Тобто навіть при такому тимчасовому розташуванні ніхто нікому сильно не заважає.

Приятель - один з учасників форуму - мешкає в Анталії в квартирі 2+1 площею брутто 100 кв. м (житлова здається 75) - там дві спальні (дві окремі спальні з різними входами) та два окремих санвузла з душем.
Студія з кухнею. Два окремих виходи на балкон, що додає суттєво комфорту.
Але навіть така комфортна квартира для родини - я вважаю - і погоджуюся з cherchiltank - для родини з однією дитиною.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 10 бер, 2024 10:32

Місцевим ватнікам на замітку:
" Вперше в Україні конфіскували квартиру за сепаратизм.

80-річну вінничанку засудили до 4 років. Суд конфіскував житло у Алли Аненко, яка підтримувала Росію та прославляла Путіна через «Однокласники». Жінка втекла до Росії, тож її судили заочно, повідомляє ТСН."
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 бер, 2024 10:59

Frant , цікаво, якщо житло на дружині, а чоловік засуджений за сепаратизм і співробітництво з конфіскацією (мій сусід), то заберуть квартиру?
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 10 бер, 2024 11:02

  Hotab написав:Frant , цікаво, якщо житло на дружині, а чоловік засуджений за сепаратизм і співробітництво з конфіскацією (мій сусід), то заберуть квартиру?

Ніт- це спільне майно подружжя якщо у шлюбі купили
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1417
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 бер, 2024 18:29

  akurt написав:- витяжка відомого виробника - але немає ніякого вентиляційного каналу взагалі - встановлені вугільні фільтри, які треба міняти раз в 3-4 місяця. Цілком нормально.

Категорично не рекомендую таку фігню на кухнях, де газова плита!
Це не витяжка, а поглинач запахів.
При горінні газу утворюється вуглекислий газ, трохи угарного газу, формальдегіду і т.д. Вугілля не адсорбує ці гази! Можна отруїтись при горінні газу при закритих вікнах, наслухавшись порад псевдоекспертів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 бер, 2024 10:23

  cherchiltank написав:Доречі на рахунок запахів - ви забралися панове - краще хай в квартирі пахне смачною іжею - що в цьому такого?

В хорошій квартирі - не повинно бути жодних запахів. В ідеалі.
Запах - наявність якоїсь хімії в повітрі.
Ненавиджу хімію!
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 бер, 2024 11:25

:arrow:
Востаннє редагувалось Hotab в Сер 13 бер, 2024 12:23, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 157158159160161 ... 167>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Дюрі-бачі і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 3700
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 20:58
rjkz
80 32999
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 10:26
The_Rebel
1 1965
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:11
cherchiltank
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама