Готуємося до найгіршого, сподіваємося на краще

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<12345 ... 8>
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2024 23:09

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

flyman написав:
  vitaliiangel написав:Питьевая маст хэв само собой. Но в случае чего она продаётся в 20-150 м от дома. А где вы купите 15-30л воды помыться и для туалета? Как будут подвозить воду цистернами к киевским многоэтажкам, если даже из пятиэтажек выстаивались километровые очереди.
  Faceless написав:А технічну воду запасти можна хіба на пару днів
у меня запас 300 л. это 5-6 дней если экономить каждую каплю.

В мене розхід 1 м3 в місяць. Так що 300 л це майже на 10 днів. Не дякуй.

30л технічної водички на день
Якщо користуватися як зазвичай, це 5 разів злити воду в унітазі
Або раз випрати щось (але не факт, що вистачить)
Або посуд помити пару разів
В принципі, якщо тільки ходити в туалет, змивати економно (по півбачка) і мити руки, то має вистачити.
Але на душ вже не хватить. Хіба що швиденько, а руки мити і зливати воду то вже на завтра.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34802
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2024 00:55

  flyman написав:
  vitaliiangel написав:
  Faceless написав:Найбільш критичною є таки питна вода. 20л це одна велика баклажка, легко разом з портативною плиткою і газовим балончиком/кількома вилазить в багажник і особливої проблеми транспортування немає. Вода завжди згодиться.
Питьевая маст хэв само собой. Но в случае чего она продаётся в 20-150 м от дома. А где вы купите 15-30л воды помыться и для туалета? Как будут подвозить воду цистернами к киевским многоэтажкам, если даже из пятиэтажек выстаивались километровые очереди.
  Faceless написав:А технічну воду запасти можна хіба на пару днів
у меня запас 300 л. это 5-6 дней если экономить каждую каплю.

В мене розхід 1 м3 в місяць. Так що 300 л це майже на 10 днів. Не дякуй.

1 м3 для Флаймена - щось забагато.
При такому марнотратстві ти не зможеш купити ще один неліквід в Єпенях.
Безплатної води - повно навколо.
В колодязях, бюветах, колонках.
Подумай над цим)))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2024 11:21

  Frant написав:
  flyman написав:
  vitaliiangel написав:у меня запас 300 л. это 5-6 дней если экономить каждую каплю.

В мене розхід 1 м3 в місяць. Так що 300 л це майже на 10 днів. Не дякуй.

1 м3 для Флаймена - щось забагато.
При такому марнотратстві ти не зможеш купити ще один неліквід в Єпенях.
Безплатної води - повно навколо.
В колодязях, бюветах, колонках.
Подумай над цим)))

Як каже аірмакс, "база":
"Дисциплина и постоянство усилий на длительном промежутке времени создают результат."
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34867
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 09:51

Бетон , Натт, «подякував наразі»))
Есть над чем продумать.
Вернее крайняя планировка отброшена сразу (благодаря вашим замечаниям) .
Вообще в свете непонятных ( неприятных )перспектив энергетики в стране, счас надо тщательно думать , лезть ли на верхние этажи (а я рассматриваю 33-34) и вообще электродом.
Я могу себе представить это «заточение» в случае блэк-аута: без лифта ахренеешь на такие этажи подниматься, да и отопление с водой точно ляжет. (Там по задумке электрокотел в каждую квартиру).

Если рассматривать вариант зомби-апокалипсис, насколько реально рассматривать индивидуальный (личный) генератор на крыше дома, в случае квартиры на этажах, близких к максимальным? Или это дурь, и в эту сторону даже не стоит думать?
(о вопросе цены на бензин и вообще расходов для е/оьеспечения квартиры я имею представление, речь о временном поддержании штанов в критические моменты )
Hotab
 
Повідомлень: 12105
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2218 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 11:32

Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  vitaliiangel написав:
  Hotab написав:насколько реально рассматривать индивидуальный (личный) генератор на крыше дома
кто тебе разрешит? это ж не хрущ где делай что хочешь бабушкам без разницы.


Розкажи нам всім, чи багато ти забороняв сусідам, коли в розваленому Ірпені без світла люди виживали як могли, а ти сидів в батьківській сільській хаті під Одесою? Кому і скільки ти заборонив??
Мова не йде про впорядковане життя, і тут якийсь фантазер поставив у підʼїзді генератор. Мова йде про те, що ситуація (гіпотетично) може стати критичною, люди в хатах замерзають, нема де зарядити телефон. Більшість скоріше за все взагалі виїде. Як це зробив ти в 22 році.
Hotab
 
Повідомлень: 12105
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2218 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 12:50

Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Hotab написав:Бетон , Натт, «подякував наразі»))
Есть над чем продумать.
Вернее крайняя планировка отброшена сразу (благодаря вашим замечаниям) .
Вообще в свете непонятных ( неприятных )перспектив энергетики в стране, счас надо тщательно думать , лезть ли на верхние этажи (а я рассматриваю 33-34) и вообще электродом.
Я могу себе представить это «заточение» в случае блэк-аута: без лифта ахренеешь на такие этажи подниматься, да и отопление с водой точно ляжет. (Там по задумке электрокотел в каждую квартиру).

Если рассматривать вариант зомби-апокалипсис, насколько реально рассматривать индивидуальный (личный) генератор на крыше дома, в случае квартиры на этажах, близких к максимальным? Или это дурь, и в эту сторону даже не стоит думать?
(о вопросе цены на бензин и вообще расходов для е/оьеспечения квартиры я имею представление, речь о временном поддержании штанов в критические моменты )
Як виключення, на випадок апокаліпсису, коли вже всім буде пофіг на норми і правила, генератори будуть ставити всюди, де тільки можна всунуть і вивести вихлоп. На даху теж. Але якщо вже розглядати з цієї точки зору, то верхній поверх:
- це нефігово ходити сходами, бо ліфти не працюватимуть. Сам по собі це не критичний пункт, але радості не додає і це витрати часу
- водогін. Це вже критичніше, на високі поверхи вода подається насосами. Ваш генератор тут не допоможе. Але, якщо ЖК скинеться на загальний генератор, як то зробило багато комплексів в 2022 - проблема вирішується
- в висотних будинках все на електриці. Генератор покриє тільки частину потреб.

Розгляньте, якщо є, варіанти на відносно невисоких поверхах з терасами, такі бувають в будинках з секціями різної висоти чи комерцією на перші 2-3 поверхи. На терасі, в такому виключному випадку, хоч буржуйку хоч мангал зможете поставити, не тільки генератор
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34802
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 16:34

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Ставили и генераторы на балконах и бесперебойники почти у всех. Генератор опасно, конечно. Разве что маленький до киловатта
Смотрите жк, где генератор уже стоит на весь дом. Такое много где есть. Это обеспечит работу: ИТП, лифта (как правило одного), освещения мопов и wifi.
Шутки шутками а без телефона соседи бывало не могли найти выход в коридорах и кричали помогите спасите
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2543
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 16:44

  Бетон написав:Ставили и генераторы на балконах и бесперебойники почти у всех. Генератор опасно, конечно. Разве что маленький до киловатта
Смотрите жк, где генератор уже стоит на весь дом. Такое много где есть. Это обеспечит работу: ИТП, лифту и освещению мопов.
Шутки шутками а без телефона соседи бывало не могли найти выход и кричали помогите спасите

купили вы квартиру за 100куе а сосед поставил на балконе или в общем коридоре генератор. Вам это точно понравится? Одному достаточно 1 час подырчать, а другой будет дырчать 24/7 потому что по ночам он смотрит сериалы, а днём дети играют в контру.

Ладно зима а лето, окно не откроешь, потому что рядом чей-то генератор освежает воздух. Ну день два вас потерпят. Потом война. Имхо очешь юзать генератор покупай таунхаус.

У нас в жк купили один ген. на всех (на улицу). И в течении какого-то периода (когда он работал) каждый мог зарядить свои гаджеты. Такого чтобы на каждом этаже/балконе не было. И думаю что идею не заценили бы. Тут кто то музыку громко включит и вайбер группа разрывается, сделайте тише, ребёнок спит или что-то ещё.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 16:58

  vitaliiangel написав:
  Бетон написав:Ставили и генераторы на балконах и бесперебойники почти у всех. Генератор опасно, конечно. Разве что маленький до киловатта
Смотрите жк, где генератор уже стоит на весь дом. Такое много где есть. Это обеспечит работу: ИТП, лифту и освещению мопов.
Шутки шутками а без телефона соседи бывало не могли найти выход и кричали помогите спасите

купили вы квартиру за 100куе а сосед поставил на балконе или в общем коридоре генератор. Вам это точно понравится? Одному достаточно 1 час подырчать, а другой будет дырчать 24/7 потому что по ночам он смотрит сериалы, а днём дети играют в контру.

Ладно зима а лето, окно не откроешь, потому что рядом чей-то генератор освежает воздух. Ну день два вас потерпят. Потом война. Имхо очешь юзать генератор покупай таунхаус.

У нас в жк купили один ген. на всех (на улицу). И в течении какого-то периода (когда он работал) каждый мог зарядить свои гаджеты. Такого чтобы на каждом этаже/балконе не было. И думаю что идею не заценили бы.

Никому не нравится это правда. Поэтому общий генератор на дом нужно скидываться. И делать это нужно уже сейчас. АВР ещё до 100 тыщ потянет. Пока привезут, пока монтаж
Ну и старые добрые бесперебойники с инверторами. У меня работает свет и холодильник 8 часов
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2543
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 бер, 2024 17:14

Frant , тим більше в електробудинках з еоектроопаленням. Там треба 10+ кожній квартирі. Який це на будинок генератор має бути.
Hotab
 
Повідомлень: 12105
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2218 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<12345 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама